Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 21 | Perlumbaan: 10)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:46.458s  + 0.000s
2 Michelini  Paul Lynch   1:48.204s  + 1.746s
3 Bridgerock  Toygun Senler3   1:48.325s  + 1.867s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik   1:48.917s  + 2.459s
5 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:48.976s  + 2.518s
6 Michelini  Nuno Vicente   1:49.038s  + 2.580s
7 Bridgerock  João Monteiro   1:49.158s  + 2.700s
8 Michelini  Joan Centellas   1:49.289s  + 2.831s
9 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:49.304s  + 2.846s
10 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:49.406s  + 2.948s
11 Michelini  Jan Zaluski   1:49.469s  + 3.011s
12 Michelini  Justinas Smyšliajevas   1:49.753s  + 3.295s
13 Bridgerock  Wagner Souza   1:49.924s  + 3.466s
14 Dunnolop  Ian Lynch   1:49.999s  + 3.541s
15 Dunnolop  Sion Francis   1:50.000s  + 3.542s
16 Michelini  Nikhil Shah   1:50.049s  + 3.591s
17 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:50.053s  + 3.595s
18 Bridgerock  Laila Britāle   1:50.219s  + 3.761s
19 Bridgerock  Tomas Cervinskij   1:50.238s  + 3.780s
20 Bridgerock  Rimantas Sagatas   1:50.470s  + 4.012s
21 Michelini  Vladimir Petrov   1:50.481s  + 4.023s
22 Michelini  Marek Marchewka   1:50.551s  + 4.093s
23 Michelini  Fredrik Thorsen   1:50.619s  + 4.161s
24 Badyear  Aleksej Sutkin   1:50.834s  + 4.376s
25 Bridgerock  Denis Grahov   1:50.867s  + 4.409s
26 Bridgerock  Vladimir Islentiev2   1:50.937s  + 4.479s
27 Bridgerock  Nikolay Ivanov   1:51.202s  + 4.744s
28 Badyear  Kęstutis Vaškevičius   1:51.480s  + 5.022s
29 Bridgerock  Hauke Johannsen   1:51.522s  + 5.064s
30 Bridgerock  Gabriel Toma   1:51.895s  + 5.437s
31 Bridgerock  Saulius Kepezinskas   1:51.934s  + 5.476s
32 Bridgerock  Robert Zadrozny   1:51.938s  + 5.480s
33 Bridgerock  Victor Chernyshev   1:51.979s  + 5.521s
34 Badyear  Frederico Neves   1:52.084s  + 5.626s
35 Bridgerock  Maksim Krasnov   1:52.592s  + 6.134s
36 Bridgerock  Theo Panag   1:53.237s  + 6.779s
37 Pipirelli  José Paulo Abi Jaudi   1:54.036s  + 7.578s
38 Pipirelli  Julia Panenkova   1:56.533s  + 10.075s
39 Pipirelli  Dominik Soliński   1:56.789s  + 10.331s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:47.537s  + 0.000s
2 Michelini  Paul Lynch   1:49.336s  + 1.799s
3 Michelini  Nuno Vicente   1:49.478s  + 1.941s
4 Bridgerock  João Monteiro   1:49.618s  + 2.081s
5 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:49.791s  + 2.254s
6 Bridgerock  Zdenek Hladik   1:49.830s  + 2.293s
7 Michelini  Justinas Smyšliajevas   1:49.933s  + 2.396s
8 Bridgerock  Toygun Senler3   1:49.991s  + 2.454s
9 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:50.096s  + 2.559s
10 Michelini  Jan Zaluski   1:50.162s  + 2.625s
11 Michelini  Joan Centellas   1:50.775s  + 3.238s
12 Bridgerock  Rimantas Sagatas   1:51.203s  + 3.666s
13 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:51.280s  + 3.743s
14 Michelini  Marek Marchewka   1:51.332s  + 3.795s
15 Bridgerock  Tomas Cervinskij   1:51.365s  + 3.828s
16 Bridgerock  Wagner Souza   1:51.367s  + 3.830s
17 Michelini  Vladimir Petrov   1:51.450s  + 3.913s
18 Bridgerock  Denis Grahov   1:51.503s  + 3.966s
19 Bridgerock  Robert Zadrozny   1:51.548s  + 4.011s
20 Dunnolop  Ian Lynch   1:51.637s  + 4.100s
21 Bridgerock  Laila Britāle   1:51.791s  + 4.254s
22 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:51.864s  + 4.327s
23 Michelini  Nikhil Shah   1:51.872s  + 4.335s
24 Bridgerock  Hauke Johannsen   1:51.902s  + 4.365s
25 Dunnolop  Sion Francis   1:51.905s  + 4.368s
26 Michelini  Fredrik Thorsen   1:51.907s  + 4.370s
27 Bridgerock  Vladimir Islentiev2   1:52.241s  + 4.704s
28 Badyear  Aleksej Sutkin   1:52.281s  + 4.744s
29 Bridgerock  Nikolay Ivanov   1:52.435s  + 4.898s
30 Badyear  Kęstutis Vaškevičius   1:52.455s  + 4.918s
31 Bridgerock  Saulius Kepezinskas   1:53.281s  + 5.744s
32 Bridgerock  Gabriel Toma   1:53.550s  + 6.013s
33 Badyear  Frederico Neves   1:53.584s  + 6.047s
34 Bridgerock  Maksim Krasnov   1:53.807s  + 6.270s
35 Bridgerock  Victor Chernyshev   1:54.146s  + 6.609s
36 Bridgerock  Theo Panag   1:55.345s  + 7.808s
37 Pipirelli  José Paulo Abi Jaudi   1:55.429s  + 7.892s
38 Pipirelli  Dominik Soliński   1:57.925s  + 10.388s
39 Pipirelli  Julia Panenkova   1:59.309s  + 11.772s