Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 21 | Perlumbaan: 4)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Nuno Vicente   1:19.645s  + 0.000s
2 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:19.656s  + 0.011s
3 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:19.690s  + 0.045s
4 Bridgerock  João Monteiro   1:19.740s  + 0.095s
5 Bridgerock  Toygun Senler3   1:19.750s  + 0.105s
6 Michelini  Nikhil Shah   1:20.027s  + 0.382s
7 Michelini  Paul Lynch   1:20.036s  + 0.391s
8 Bridgerock  Gabriel Toma   1:20.053s  + 0.408s
9 Michelini  Jan Zaluski   1:20.083s  + 0.438s
10 Dunnolop  Sion Francis   1:20.086s  + 0.441s
11 Michelini  Justinas Smyšliajevas   1:20.338s  + 0.693s
12 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:20.502s  + 0.857s
13 Michelini  Marek Marchewka   1:20.511s  + 0.866s
14 Bridgerock  Zdenek Hladik   1:20.527s  + 0.882s
15 Michelini  Joan Centellas   1:20.614s  + 0.969s
16 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:20.669s  + 1.024s
17 Bridgerock  Hauke Johannsen   1:20.790s  + 1.145s
18 Bridgerock  Nikolay Ivanov   1:20.795s  + 1.150s
19 Michelini  Fredrik Thorsen   1:20.868s  + 1.223s
20 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:20.989s  + 1.344s
21 Bridgerock  Robert Zadrozny   1:21.032s  + 1.387s
22 Bridgerock  Maksim Krasnov   1:21.062s  + 1.417s
23 Badyear  Frederico Neves   1:21.144s  + 1.499s
24 Dunnolop  Ian Lynch   1:21.181s  + 1.536s
25 Bridgerock  Laila Britāle   1:21.217s  + 1.572s
26 Michelini  Vladimir Petrov   1:21.246s  + 1.601s
27 Bridgerock  Victor Chernyshev   1:21.368s  + 1.723s
28 Bridgerock  Tomas Cervinskij   1:21.383s  + 1.738s
29 Bridgerock  Vladimir Islentiev2   1:21.383s  + 1.738s
30 Badyear  Aleksej Sutkin   1:21.405s  + 1.760s
31 Bridgerock  Rimantas Sagatas   1:21.444s  + 1.799s
32 Badyear  Pedro Wiegels   1:21.509s  + 1.864s
33 Bridgerock  Denis Grahov   1:21.694s  + 2.049s
34 Bridgerock  Wagner Souza   1:21.734s  + 2.089s
35 Bridgerock  Theo Panag   1:21.980s  + 2.335s
36 Badyear  Kęstutis Vaškevičius   1:22.277s  + 2.632s
37 Bridgerock  Saulius Kepezinskas   1:22.373s  + 2.728s
38 Pipirelli  Dominik Soliński   1:24.057s  + 4.412s
39 Pipirelli  José Paulo Abi Jaudi   1:24.448s  + 4.803s
40 Pipirelli  Julia Panenkova   1:24.492s  + 4.847s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:20.272s  + 0.000s
2 Bridgerock  João Monteiro   1:20.420s  + 0.148s
3 Bridgerock  Toygun Senler3   1:20.828s  + 0.556s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik   1:20.843s  + 0.571s
5 Michelini  Nuno Vicente   1:21.118s  + 0.846s
6 Bridgerock  Gabriel Toma   1:21.170s  + 0.898s
7 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:21.244s  + 0.972s
8 Dunnolop  Sion Francis   1:21.318s  + 1.046s
9 Bridgerock  Laila Britāle   1:21.404s  + 1.132s
10 Badyear  Frederico Neves   1:21.409s  + 1.137s
11 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:21.418s  + 1.146s
12 Michelini  Marek Marchewka   1:21.429s  + 1.157s
13 Michelini  Jan Zaluski   1:21.504s  + 1.232s
14 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:21.520s  + 1.248s
15 Michelini  Paul Lynch   1:21.605s  + 1.333s
16 Bridgerock  Robert Zadrozny   1:21.703s  + 1.431s
17 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:21.734s  + 1.462s
18 Michelini  Justinas Smyšliajevas   1:21.821s  + 1.549s
19 Michelini  Nikhil Shah   1:21.904s  + 1.632s
20 Michelini  Joan Centellas   1:21.960s  + 1.688s
21 Michelini  Fredrik Thorsen   1:22.008s  + 1.736s
22 Bridgerock  Denis Grahov   1:22.142s  + 1.870s
23 Bridgerock  Rimantas Sagatas   1:22.219s  + 1.947s
24 Bridgerock  Wagner Souza   1:22.249s  + 1.977s
25 Bridgerock  Theo Panag   1:22.327s  + 2.055s
26 Bridgerock  Hauke Johannsen   1:22.338s  + 2.066s
27 Badyear  Pedro Wiegels   1:22.534s  + 2.262s
28 Bridgerock  Tomas Cervinskij   1:22.581s  + 2.309s
29 Dunnolop  Ian Lynch   1:22.595s  + 2.323s
30 Bridgerock  Vladimir Islentiev2   1:22.637s  + 2.365s
31 Bridgerock  Victor Chernyshev   1:22.653s  + 2.381s
32 Michelini  Vladimir Petrov   1:22.745s  + 2.473s
33 Bridgerock  Nikolay Ivanov   1:22.752s  + 2.480s
34 Badyear  Aleksej Sutkin   1:23.082s  + 2.810s
35 Bridgerock  Maksim Krasnov   1:23.139s  + 2.867s
36 Bridgerock  Saulius Kepezinskas   1:23.203s  + 2.931s
37 Badyear  Kęstutis Vaškevičius   1:23.589s  + 3.317s
38 Pipirelli  Julia Panenkova   1:24.665s  + 4.393s
39 Pipirelli  Dominik Soliński   1:25.055s  + 4.783s
40 Pipirelli  José Paulo Abi Jaudi   1:26.766s  + 6.494s