Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 31 | Perlumbaan: 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:17.949s  + 0.000s
2 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:18.580s  + 0.631s
3 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:18.824s  + 0.875s
4 Badyear  Atis Praudins   1:19.432s  + 1.483s
5 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:19.616s  + 1.667s
6 Badyear  Toygun Senler3   1:19.708s  + 1.759s
7 Bridgerock  Nuno Vicente   1:19.853s  + 1.904s
8 Badyear  Vladimir Danilin   1:19.882s  + 1.933s
9 Badyear  Rimantas Sagatas   1:19.940s  + 1.991s
10 Yokomama  Janne Väänänen   1:19.987s  + 2.038s
11 Badyear  Martynas Atkočius   1:20.068s  + 2.119s
12 Badyear  Vsevolod Demydov   1:20.133s  + 2.184s
13 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:20.199s  + 2.250s
14 Badyear  Araik Karapetyan   1:20.219s  + 2.270s
15 Michelini  Daneks Britāls   1:20.270s  + 2.321s
16 Badyear  Sergey Lyogky   1:20.287s  + 2.338s
17 Badyear  Tomasz Petryk   1:20.331s  + 2.382s
18 Badyear  Leandro Sereno3   1:20.381s  + 2.432s
19 Badyear  Martin Rosina   1:20.502s  + 2.553s
20 Badyear  Marek Marchewka   1:20.532s  + 2.583s
21 Yokomama  Luis Uranga   1:20.569s  + 2.620s
22 Badyear  Maja Soren   1:20.574s  + 2.625s
23 Badyear  Gani Babu   1:20.598s  + 2.649s
24 Badyear  Evaldas Okriemas   1:20.707s  + 2.758s
25 Badyear  Mark Webster   1:20.718s  + 2.769s
26 Pipirelli  Christos Bobolis   1:20.722s  + 2.773s
27 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:20.777s  + 2.828s
28 Badyear  Aliaksei Papou   1:20.789s  + 2.840s
29 Badyear  Andreas Weilemann   1:21.037s  + 3.088s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:21.127s  + 3.178s
31 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:21.135s  + 3.186s
32 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:21.216s  + 3.267s
33 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:21.373s  + 3.424s
34 Badyear  Aleksej Sutkin   1:21.454s  + 3.505s
35 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:21.863s  + 3.914s
36 Pipirelli  Farcy Génel   1:22.071s  + 4.122s
37 Pipirelli  Keri Lovell   1:22.248s  + 4.299s
38 Pipirelli  Mike Leone   1:22.409s  + 4.460s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:18.854s  + 0.000s
2 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:20.032s  + 1.178s
3 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:20.094s  + 1.240s
4 Bridgerock  Nuno Vicente   1:20.329s  + 1.475s
5 Michelini  Daneks Britāls   1:20.358s  + 1.504s
6 Badyear  Atis Praudins   1:20.461s  + 1.607s
7 Badyear  Aliaksei Papou   1:20.896s  + 2.042s
8 Badyear  Rimantas Sagatas   1:20.903s  + 2.049s
9 Badyear  Martynas Atkočius   1:20.986s  + 2.132s
10 Badyear  Toygun Senler3   1:21.043s  + 2.189s
11 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:21.133s  + 2.279s
12 Badyear  Gani Babu   1:21.236s  + 2.382s
13 Badyear  Vsevolod Demydov   1:21.398s  + 2.544s
14 Badyear  Vladimir Danilin   1:21.442s  + 2.588s
15 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:21.524s  + 2.670s
16 Badyear  Araik Karapetyan   1:21.539s  + 2.685s
17 Yokomama  Janne Väänänen   1:21.542s  + 2.688s
18 Badyear  Martin Rosina   1:21.594s  + 2.740s
19 Badyear  Pedro Nazaré   1:21.613s  + 2.759s
20 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:21.622s  + 2.768s
21 Badyear  Mark Webster   1:21.659s  + 2.805s
22 Badyear  Leandro Sereno3   1:21.693s  + 2.839s
23 Badyear  Sergey Lyogky   1:21.730s  + 2.876s
24 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:21.832s  + 2.978s
25 Badyear  Marek Marchewka   1:21.838s  + 2.984s
26 Badyear  Tomasz Petryk   1:21.957s  + 3.103s
27 Yokomama  Luis Uranga   1:22.055s  + 3.201s
28 Badyear  Maja Soren   1:22.062s  + 3.208s
29 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:22.121s  + 3.267s
30 Badyear  Andreas Weilemann   1:22.213s  + 3.359s
31 Pipirelli  Christos Bobolis   1:22.222s  + 3.368s
32 Badyear  Aleksej Sutkin   1:22.293s  + 3.439s
33 Badyear  Evaldas Okriemas   1:22.401s  + 3.547s
34 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:22.880s  + 4.026s
35 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:23.050s  + 4.196s
36 Pipirelli  Keri Lovell   1:23.144s  + 4.290s
37 Pipirelli  Mike Leone   1:23.488s  + 4.634s
38 Pipirelli  Farcy Génel   1:23.506s  + 4.652s