Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Master - 2 | Musim: 48 | Perlumbaan: 9)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:16.014s  + 0.000s
2 Dunnolop  Vladimir Danilin   1:16.211s  + 0.197s
3 Dunnolop  Rafal Kowalski   1:16.244s  + 0.230s
4 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:16.753s  + 0.739s
5 Dunnolop  Gergely Magyar   1:16.839s  + 0.825s
6 Dunnolop  Choves Correa   1:16.979s  + 0.965s
7 Dunnolop  Georgi Shushkov   1:16.980s  + 0.966s
8 Dunnolop  Dmitry Shevel   1:17.233s  + 1.219s
9 Yokomama  Michael Monaco   1:17.291s  + 1.277s
10 Dunnolop  Tomasz Mazepa   1:17.420s  + 1.406s
11 Badyear  Evgeny Gibkov   1:17.448s  + 1.434s
12 Dunnolop  David Uribe   1:17.631s  + 1.617s
13 Avonn  Michal Szopinski   1:17.634s  + 1.620s
14 Dunnolop  Tomi Kaartinen   1:17.814s  + 1.800s
15 Dunnolop  Joachim Vaes   1:17.847s  + 1.833s
16 Dunnolop  Stefan Farkas   1:17.857s  + 1.843s
17 Dunnolop  Zoltan Knyazoviczky   1:17.907s  + 1.893s
18 Yokomama  Rüdiger Kaireit   1:17.919s  + 1.905s
19 Contimental  Paolo Rovina   1:17.938s  + 1.924s
20 Yokomama  Lorenzo Bongi   1:17.979s  + 1.965s
21 Dunnolop  Jarno Lehikoinen   1:18.014s  + 2.000s
22 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:18.146s  + 2.132s
23 Yokomama  Aleksander Indinavichyus   1:18.150s  + 2.136s
24 Contimental  Eugenio Sanchez Cruzado   1:18.185s  + 2.171s
25 Yokomama  Thadeu Barros   1:18.186s  + 2.172s
26 Avonn  Devashis Tamhane   1:18.291s  + 2.277s
27 Contimental  Antonio Gattulli   1:18.326s  + 2.312s
28 Contimental  Antonio Cerqueira   1:18.387s  + 2.373s
29 Badyear  André Terezan   1:18.428s  + 2.414s
30 Contimental  Paul Nikiforov   1:18.872s  + 2.858s
31 Contimental  Maicon Fierz   1:19.326s  + 3.312s
32 Dunnolop  Fernando Bueno   1:19.349s  + 3.335s
33 Contimental  Ceco Penkov   1:19.428s  + 3.414s
34 Pipirelli  Jarek Rychlicki   1:19.505s  + 3.491s
35 Pipirelli  Mladen Matijevic   1:20.115s  + 4.101s
36 Pipirelli  Sergey Sergeev   1:21.660s  + 5.646s
37 Pipirelli  Sujay Warrier   1:23.842s  + 7.828s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:17.315s  + 0.000s
2 Dunnolop  Rafal Kowalski   1:17.771s  + 0.456s
3 Dunnolop  Georgi Shushkov   1:17.815s  + 0.500s
4 Dunnolop  Vladimir Danilin   1:17.967s  + 0.652s
5 Dunnolop  Choves Correa   1:18.058s  + 0.743s
6 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:18.152s  + 0.837s
7 Dunnolop  Tomi Kaartinen   1:18.348s  + 1.033s
8 Yokomama  Michael Monaco   1:18.384s  + 1.069s
9 Dunnolop  Gergely Magyar   1:18.394s  + 1.079s
10 Dunnolop  Dmitry Shevel   1:18.439s  + 1.124s
11 Avonn  Michal Szopinski   1:18.557s  + 1.242s
12 Dunnolop  David Uribe   1:18.925s  + 1.610s
13 Dunnolop  Jarno Lehikoinen   1:18.927s  + 1.612s
14 Dunnolop  Tomasz Mazepa   1:19.080s  + 1.765s
15 Badyear  Evgeny Gibkov   1:19.155s  + 1.840s
16 Dunnolop  Zoltan Knyazoviczky   1:19.172s  + 1.857s
17 Avonn  Devashis Tamhane   1:19.242s  + 1.927s
18 Contimental  Paolo Rovina   1:19.293s  + 1.978s
19 Yokomama  Aleksander Indinavichyus   1:19.302s  + 1.987s
20 Dunnolop  Joachim Vaes   1:19.319s  + 2.004s
21 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:19.390s  + 2.075s
22 Yokomama  Lorenzo Bongi   1:19.426s  + 2.111s
23 Yokomama  Rüdiger Kaireit   1:19.511s  + 2.196s
24 Dunnolop  Stefan Farkas   1:19.590s  + 2.275s
25 Yokomama  Thadeu Barros   1:19.758s  + 2.443s
26 Badyear  André Terezan   1:19.761s  + 2.446s
27 Contimental  Eugenio Sanchez Cruzado   1:19.762s  + 2.447s
28 Contimental  Antonio Cerqueira   1:19.975s  + 2.660s
29 Contimental  Antonio Gattulli   1:20.217s  + 2.902s
30 Contimental  Paul Nikiforov   1:20.301s  + 2.986s
31 Contimental  Ceco Penkov   1:20.451s  + 3.136s
32 Pipirelli  Jarek Rychlicki   1:20.675s  + 3.360s
33 Contimental  Maicon Fierz   1:21.429s  + 4.114s
34 Dunnolop  Fernando Bueno   1:21.966s  + 4.651s
35 Pipirelli  Sergey Sergeev   1:22.146s  + 4.831s
36 Pipirelli  Mladen Matijevic   1:22.394s  + 5.079s
37 Pipirelli  Sujay Warrier   1:28.194s  + 10.879s