Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 50 | Perlumbaan: 11)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Vsevolod Demydov2   1:18.109s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jan Pavlicek   1:18.429s  + 0.320s
3 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:18.551s  + 0.442s
4 Bridgerock  Jukka Sireni   1:18.557s  + 0.448s
5 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:18.573s  + 0.464s
6 Bridgerock  Roland Postle3   1:18.729s  + 0.620s
7 Bridgerock  Paulo Pinto   1:18.829s  + 0.720s
8 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:18.872s  + 0.763s
9 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:18.883s  + 0.774s
10 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:18.956s  + 0.847s
11 Bridgerock  Dmitry Shevel   1:18.982s  + 0.873s
12 Michelini  Victor Chernyshev   1:19.052s  + 0.943s
13 Michelini  Maxim Egorov   1:19.115s  + 1.006s
14 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:19.118s  + 1.009s
15 Bridgerock  Apostolis Goutzos   1:19.273s  + 1.164s
16 Contimental  José Abi Jaudi   1:19.280s  + 1.171s
17 Contimental  Mihail Morozov   1:19.457s  + 1.348s
18 Michelini  Ilya Medvedev   1:19.490s  + 1.381s
19 Yokomama  Frederico Neves1   1:19.822s  + 1.713s
20 Dunnolop  Leandro Sereno7   1:19.840s  + 1.731s
21 Michelini  Justinas Smyšliajevas4   1:20.067s  + 1.958s
22 Dunnolop  Joaquín Quintana   1:20.069s  + 1.960s
23 Bridgerock  Martynas Atkočius   1:20.098s  + 1.989s
24 Bridgerock  Alexei Malkin   1:20.124s  + 2.015s
25 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:20.189s  + 2.080s
26 Badyear  Svetlio Nikolov   1:20.211s  + 2.102s
27 Dunnolop  Stanislav Frolov   1:20.228s  + 2.119s
28 Badyear  Aleksej Sutkin   1:20.239s  + 2.130s
29 Badyear  Andrian Naidenov   1:20.253s  + 2.144s
30 Hancock  Ayrton Pasquini   1:20.421s  + 2.312s
31 Dunnolop  José Pesqueira   1:20.501s  + 2.392s
32 Badyear  Choves Correa   1:20.583s  + 2.474s
33 Contimental  Krasimir Nanchev   1:20.686s  + 2.577s
34 Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:20.722s  + 2.613s
35 Pipirelli  Simone Tartaglia   1:20.794s  + 2.685s
36 Badyear  Mario Lorenz   1:21.270s  + 3.161s
37 Contimental  Mattias Svensson   1:21.395s  + 3.286s
38 Pipirelli  Vinicio Souza   1:21.492s  + 3.383s
39 Michelini  Luca Molendi   1:21.953s  + 3.844s
40 Pipirelli  Joao Barbosa   1:22.306s  + 4.197s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Vsevolod Demydov2   1:18.296s  + 0.000s
2 Bridgerock  Roland Postle3   1:19.050s  + 0.754s
3 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:19.393s  + 1.097s
4 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:19.503s  + 1.207s
5 Michelini  Ilya Medvedev   1:19.735s  + 1.439s
6 Bridgerock  Dmitry Shevel   1:19.770s  + 1.474s
7 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:19.781s  + 1.485s
8 Michelini  Maxim Egorov   1:19.863s  + 1.567s
9 Bridgerock  Jan Pavlicek   1:19.960s  + 1.664s
10 Bridgerock  Paulo Pinto   1:19.990s  + 1.694s
11 Bridgerock  Jukka Sireni   1:20.042s  + 1.746s
12 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:20.057s  + 1.761s
13 Contimental  José Abi Jaudi   1:20.145s  + 1.849s
14 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:20.184s  + 1.888s
15 Yokomama  Frederico Neves1   1:20.435s  + 2.139s
16 Bridgerock  Apostolis Goutzos   1:20.488s  + 2.192s
17 Michelini  Victor Chernyshev   1:20.492s  + 2.196s
18 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:20.549s  + 2.253s
19 Contimental  Mihail Morozov   1:20.696s  + 2.400s
20 Michelini  Justinas Smyšliajevas4   1:20.835s  + 2.539s
21 Dunnolop  Stanislav Frolov   1:20.860s  + 2.564s
22 Dunnolop  Leandro Sereno7   1:20.880s  + 2.584s
23 Bridgerock  Martynas Atkočius   1:20.971s  + 2.675s
24 Hancock  Ayrton Pasquini   1:21.032s  + 2.736s
25 Dunnolop  José Pesqueira   1:21.076s  + 2.780s
26 Badyear  Svetlio Nikolov   1:21.144s  + 2.848s
27 Badyear  Mario Lorenz   1:21.347s  + 3.051s
28 Bridgerock  Alexei Malkin   1:21.406s  + 3.110s
29 Dunnolop  Joaquín Quintana   1:21.423s  + 3.127s
30 Badyear  Aleksej Sutkin   1:21.488s  + 3.192s
31 Contimental  Krasimir Nanchev   1:21.543s  + 3.247s
32 Badyear  Andrian Naidenov   1:21.656s  + 3.360s
33 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:21.814s  + 3.518s
34 Contimental  Mattias Svensson   1:22.074s  + 3.778s
35 Pipirelli  Simone Tartaglia   1:22.165s  + 3.869s
36 Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:22.215s  + 3.919s
37 Badyear  Choves Correa   1:22.442s  + 4.146s
38 Pipirelli  Vinicio Souza   1:22.559s  + 4.263s
39 Pipirelli  Joao Barbosa   1:22.905s  + 4.609s
40 Michelini  Luca Molendi   1:23.964s  + 5.668s