Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Master - 2 | Musim: 60 | Perlumbaan: 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Contimental  Andrew Green   1:16.098s  + 0.000s
2 Contimental  Tim Wagner   1:16.702s  + 0.604s
3 Dunnolop  Radek Czech   1:16.839s  + 0.741s
4 Contimental  Stephen Brooks   1:16.862s  + 0.764s
5 Yokomama  Frederico Neves1   1:17.029s  + 0.931s
6 Contimental  Adam Wierzba   1:17.078s  + 0.980s
7 Contimental  Viktor Négyesi   1:17.082s  + 0.984s
8 Contimental  Stefan Gommans   1:17.185s  + 1.087s
9 Contimental  Martin Major   1:17.330s  + 1.232s
10 Michelini  Daniel Comalada   1:17.524s  + 1.426s
11 Contimental  Thadeu Barros   1:17.533s  + 1.435s
12 Dunnolop  István Farkas   1:17.548s  + 1.450s
13 Contimental  Pete Lohvansuu   1:17.590s  + 1.492s
14 Contimental  Juan Carlos Sánchez   1:17.592s  + 1.494s
15 Contimental  Sergey Kozlenko   1:17.616s  + 1.518s
16 Contimental  Attila Gollovitzer   1:17.679s  + 1.581s
17 Dunnolop  Francisco Merte   1:17.702s  + 1.604s
18 Michelini  Rogerio Mandler   1:17.736s  + 1.638s
19 Dunnolop  Max Scorinoff   1:17.747s  + 1.649s
20 Dunnolop  Lorenzo Bongi   1:17.776s  + 1.678s
21 Dunnolop  Guy Smets   1:17.793s  + 1.695s
22 Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:17.802s  + 1.704s
23 Contimental  Willem Van Mierlo   1:17.850s  + 1.752s
24 Dunnolop  Marcin Żak   1:17.869s  + 1.771s
25 Dunnolop  Paweł Zaburski   1:17.904s  + 1.806s
26 Contimental  Ajinkya Gokhale   1:17.970s  + 1.872s
27 Dunnolop  Pablo Borges   1:18.079s  + 1.981s
28 Dunnolop  Michaela Källström   1:18.097s  + 1.999s
29 Michelini  Matt Bryan   1:18.165s  + 2.067s
30 Dunnolop  Lee Harding   1:18.199s  + 2.101s
31 Dunnolop  Tim Sewell   1:18.204s  + 2.106s
32 Dunnolop  Guilherme Di Franco   1:18.341s  + 2.243s
33 Dunnolop  Diego Garcia   1:18.356s  + 2.258s
34 Yokomama  Karol Opoka   1:18.360s  + 2.262s
35 Yokomama  Stavros Oikonomidis   1:18.384s  + 2.286s
36 Dunnolop  Lychezar Stoyanov   1:18.609s  + 2.511s
37 Dunnolop  Liudvikas Selmistraitis   1:18.615s  + 2.517s
38 Dunnolop  Juan Encina   1:18.926s  + 2.828s
39 Pipirelli  Milan Barnet   1:19.049s  + 2.951s
40 Badyear  Sergey Seravin   1:19.707s  + 3.609s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Contimental  Stephen Brooks   1:16.664s  + 0.000s
2 Contimental  Viktor Négyesi   1:17.351s  + 0.687s
3 Contimental  Andrew Green   1:17.533s  + 0.869s
4 Contimental  Adam Wierzba   1:18.171s  + 1.507s
5 Yokomama  Frederico Neves1   1:18.201s  + 1.537s
6 Dunnolop  Lorenzo Bongi   1:18.211s  + 1.547s
7 Contimental  Tim Wagner   1:18.274s  + 1.610s
8 Dunnolop  Radek Czech   1:18.291s  + 1.627s
9 Contimental  Willem Van Mierlo   1:18.398s  + 1.734s
10 Dunnolop  Liudvikas Selmistraitis   1:18.434s  + 1.770s
11 Dunnolop  Diego Garcia   1:18.446s  + 1.782s
12 Contimental  Juan Carlos Sánchez   1:18.481s  + 1.817s
13 Contimental  Stefan Gommans   1:18.507s  + 1.843s
14 Contimental  Pete Lohvansuu   1:18.603s  + 1.939s
15 Dunnolop  István Farkas   1:18.640s  + 1.976s
16 Contimental  Attila Gollovitzer   1:18.738s  + 2.074s
17 Michelini  Daniel Comalada   1:18.749s  + 2.085s
18 Michelini  Rogerio Mandler   1:18.821s  + 2.157s
19 Contimental  Sergey Kozlenko   1:18.836s  + 2.172s
20 Dunnolop  Bráulio Monteiro   1:18.849s  + 2.185s
21 Contimental  Ajinkya Gokhale   1:18.858s  + 2.194s
22 Michelini  Matt Bryan   1:18.918s  + 2.254s
23 Contimental  Thadeu Barros   1:19.017s  + 2.353s
24 Contimental  Martin Major   1:19.034s  + 2.370s
25 Dunnolop  Pablo Borges   1:19.111s  + 2.447s
26 Dunnolop  Guy Smets   1:19.133s  + 2.469s
27 Dunnolop  Francisco Merte   1:19.271s  + 2.607s
28 Pipirelli  Milan Barnet   1:19.320s  + 2.656s
29 Dunnolop  Max Scorinoff   1:19.330s  + 2.666s
30 Dunnolop  Tim Sewell   1:19.441s  + 2.777s
31 Dunnolop  Paweł Zaburski   1:19.455s  + 2.791s
32 Dunnolop  Lee Harding   1:19.462s  + 2.798s
33 Yokomama  Karol Opoka   1:19.500s  + 2.836s
34 Dunnolop  Marcin Żak   1:19.564s  + 2.900s
35 Dunnolop  Guilherme Di Franco   1:19.628s  + 2.964s
36 Dunnolop  Juan Encina   1:19.673s  + 3.009s
37 Dunnolop  Michaela Källström   1:19.713s  + 3.049s
38 Yokomama  Stavros Oikonomidis   1:19.746s  + 3.082s
39 Dunnolop  Lychezar Stoyanov   1:20.212s  + 3.548s
40 Badyear  Sergey Seravin   1:21.491s  + 4.827s