Rumusan perlumbaan (Litar: Kaunas | Musim: 51 | Perlumbaan: 5 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Jan Pavlicek 1h29:30.907 80 2 1:05.593 177.02km/h 11.837s
02. -1 -1 Hancock   José Abi Jaudi + 14.385 80 2 1:05.745 176.55km/h 16.074s
03. +1 +1 Bridgerock   Jukka Sireni + 45.768 80 2 1:06.247 175.52km/h 12.831s
04. +8 +8 Bridgerock   Roland Postle4 + 46.096 80 2 1:06.209 175.51km/h 11.746s
05. +3 +3 Michelini   Vsevolod Demydov2 + 49.312 80 2 1:06.235 175.41km/h 14.573s
06. +1 +1 Bridgerock   Christos Bobolis2 + 51.459 80 2 1:06.165 175.34km/h 13.564s
07. +3 +3 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 51.810 80 2 1:06.269 175.33km/h 12.052s
08. -2 -2 Bridgerock   Stanislav Frolov + 57.026 80 2 1:06.309 175.16km/h 14.521s
09. +2 +2 Bridgerock   Rafal Celejewski + 58.533 80 2 1:06.208 175.11km/h 16.397s
10. -7 -7 Bridgerock   Dmitry Shevel + 59.002 80 2 1:06.292 175.10km/h 15.971s
11. +4 +4 Bridgerock   Zsolt Rizsányi + 59.072 80 2 1:06.311 175.09km/h 17.095s
12. -7 -7 Bridgerock   Mihail Morozov + 59.926 80 2 1:06.259 175.07km/h 17.910s
13. +9 +9 Badyear   Paulo Pinto + 1:11.934 79 2 1:06.344 174.68km/h 16.699s
14. -1 -1 Bridgerock   Jani Syrjäläinen + 1:17.634 79 2 1:06.133 174.50km/h 18.988s
15. +1 +1 Bridgerock   Alexey Manukalov + 1:22.461 79 2 1:06.415 174.34km/h 16.537s
16. +1 +1 Bridgerock   Ilya Medvedev + 1:24.442 79 2 1:06.511 174.28km/h 14.864s
17. -3 -3 Dunnolop   Sergey Seravin + 1:28.372 79 3 1:05.873 174.15km/h 15.329s
18. +10 +10 Bridgerock   Apostolis Goutzos + 1:30.754 79 2 1:06.263 174.08km/h 15.892s
19. +8 +8 Bridgerock   Svetlio Nikolov + 1:31.280 79 2 1:06.165 174.06km/h 18.107s
20. +9 +9 Michelini   Yuriy Timchenko + 1:34.880 79 2 1:06.613 173.95km/h 16.722s
21. +9 +9 Dunnolop   Andrej Borsuk + 1:52.519 79 2 1:06.770 173.39km/h 16.414s
22. -3 -3 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:52.891 79 3 1:06.406 173.38km/h 15.958s
23. -5 -5 Dunnolop   Joaquín Quintana + 1:55.240 79 3 1:06.325 173.30km/h 18.162s
24. +7 +7 Dunnolop   Christophe Confais + 2:04.601 79 2 1:06.934 173.01km/h 17.480s
25. -1 -1 Badyear   Krasimir Nanchev + 4:23.265 77 1 1:09.101 168.75km/h 20.235s
26. -3 -3 Contimental   Andrian Naidenov + 4:29.046 76 1 1:09.089 168.58km/h 19.807s
27. +5 +5 Contimental   Rogerio Pereira + 4:31.014 76 2 1:08.843 168.52km/h 17.201s
28. -7 -7 Badyear   Thomas Kolo + 4:43.719 76 2 1:08.801 168.14km/h 19.378s
29. -9 -9 Dunnolop   Maxim Egorov + 5:05.876 76 2 1:08.937 167.48km/h 16.176s
30. -5 -5 Badyear   Heikki Hirvisalo + 5:51.213 75 2 1:08.986 166.16km/h 18.148s
31. +2 +2 Avonn   Victor Chernyshev + 6:13.389 75 1 1:10.429 165.51km/h 17.117s
32. +5 +5 Contimental   Krzysztof Malik + 7:13.926 74 1 1:11.275 163.79km/h 19.670s
33. +1 +1 Pipirelli   Martin Carson + 7:14.160 74 2 1:10.853 163.78km/h 19.543s
34. +1 +1 Pipirelli   Luca Molendi + 7:50.810 73 3 1:10.455 162.75km/h 20.096s
35. +1 +1 Pipirelli   István Farkas + 7:55.105 73 3 1:10.787 162.63km/h 20.662s
Tidak tersenarai
36. -27 -27 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou Tayar pancit 32 1 1:06.339    13.326s
37. -11 -11 Badyear   Boris Hristov Masalah teknikal 31 1 1:08.976    23.187s