Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 3 | Perlumbaan: 16 | Kumpulan: Master - 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 blank   Alexander Velev 1h23:10.181 44 2 1:51.007 221.19km/h 17.133s
02. +1 +1 blank   Rinat Hafisoff + 29.033 44 2 1:51.474 219.91km/h 20.079s
03. +1 +1 blank   Robert Halubek + 48.717 44 2 1:51.832 219.05km/h 16.530s
04. +5 +5 blank   Deyan Paskalev + 1:01.936 44 2 1:52.079 218.47km/h 15.118s
05. +2 +2 blank   Emil Georgiev + 1:03.258 44 3 1:51.110 218.42km/h 15.117s
06. Tidak berubah ±0 blank   Saulius Kepezinskas + 1:03.879 44 2 1:52.103 218.39km/h 24.143s
07. +4 +4 blank   Mindaugas Sarocka + 1:19.101 44 2 1:52.640 217.73km/h 14.756s
08. -6 -6 blank   Mikko Peltola + 1:28.014 44 2 1:52.785 217.35km/h 20.238s
09. +5 +5 blank   Martijn Rip + 1:30.634 44 2 1:52.512 217.24km/h 20.951s
10. -2 -2 blank   Marcos Malfatti + 1:37.750 44 2 1:52.961 216.94km/h 23.141s
11. +1 +1 blank   Henrik Lauta + 1:38.056 44 2 1:52.543 216.92km/h 22.217s
12. -2 -2 blank   Andrius Kasuba + 1:39.312 44 2 1:52.690 216.87km/h 21.155s
13. Tidak berubah ±0 blank   HÃ¥kan Ferm + 2:07.817 43 2 1:53.770 215.66km/h 17.190s
14. +5 +5 blank   Donatas Kasperavicius + 2:11.001 43 2 1:53.762 215.53km/h 16.771s
15. Tidak berubah ±0 blank   Jimmy Winter + 2:20.104 43 2 1:53.716 215.15km/h 19.101s
16. +1 +1 blank   Jari Aareskoski + 2:24.341 43 2 1:53.492 214.97km/h 26.918s
17. +7 +7 blank   Koen De Heldt + 2:34.135 43 2 1:53.950 214.56km/h 22.427s
18. -2 -2 blank   Daniel Ossmann + 2:52.337 43 3 1:53.132 213.80km/h 21.144s
19. -1 -1 blank   Jack Roush + 3:26.507 43 1 1:55.724 212.40km/h 26.730s
20. +8 +8 blank   Steven Hill + 3:27.003 43 2 1:54.336 212.38km/h 21.067s
21. -16 -16 blank   Sebastian Musladino + 3:50.062 42 2 1:55.519 211.44km/h 22.564s
22. +9 +9 blank   Geert Van Rijbroek + 3:53.437 42 2 1:55.500 211.30km/h 16.883s
23. +6 +6 blank   Michal Maj + 3:56.098 42 2 1:55.275 211.19km/h 20.438s
24. -3 -3 blank   Tomasz Åšwistak + 4:02.070 42 2 1:55.536 210.95km/h 27.245s
25. -5 -5 blank   Krasimir Boev + 4:05.001 42 2 1:54.591 210.84km/h 19.811s
26. +6 +6 blank   Arunas Brasas + 4:27.105 42 2 1:55.909 209.95km/h 21.969s
27. -2 -2 blank   Chris Whiting + 4:27.408 42 3 1:55.083 209.94km/h 17.929s
28. -2 -2 blank   Daniel Rubio + 5:28.648 42 3 1:54.179 207.52km/h 17.553s
29. -2 -2 blank   Anodino Sugrañes + 5:29.982 42 2 1:56.883 207.47km/h 23.600s
30. +5 +5 blank   Jason Canobie + 5:51.868 41 3 1:56.966 206.62km/h 28.119s
31. -8 -8 blank   Sam Bugden + 6:41.842 41 6 1:54.587 204.70km/h 22.107s
32. +2 +2 blank   Antti Mattila + 7:51.814 40 3 1:59.631 202.08km/h 22.888s
33. -3 -3 blank   Ahmet Can + 7:54.534 40 2 1:57.097 201.98km/h 23.132s
34. -12 -12 blank   Tadas Žukauskas Masalah teknikal 40 3 1:55.436 199.61km/h 26.274s
Tidak tersenarai
35. +1 +1 blank   Delyan Stalev Masalah teknikal 37 3 1:59.241    23.371s
36. -3 -3 blank   Bazil Bazilica Masalah teknikal 21 2 1:58.852    27.899s