Rumusan perlumbaan (Litar: Sochi | Musim: 78 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Wouter Kirstein 1h35:08.243 53 2 1:44.789 195.57km/h 19.906s
02. +2 +2 Dunnolop   José Abi Jaudi + 46.028 53 3 1:44.193 194.01km/h 13.997s
03. +6 +6 Badyear   Marco Gianni + 58.697 53 2 1:44.465 193.58km/h 17.200s
04. +14 +14 Yokomama   Aleksey Titarenko + 1:03.285 53 2 1:44.752 193.43km/h 17.376s
05. +5 +5 Badyear   Victor Ramirez + 1:18.173 53 2 1:46.070 192.93km/h 18.124s
06. +9 +9 Yokomama   Mika Pekkarinen + 1:18.614 53 2 1:46.198 192.91km/h 19.643s
07. +4 +4 Dunnolop   Sam Wainwright + 1:18.730 53 2 1:46.259 192.91km/h 14.999s
08. -6 -6 Yokomama   Guilherme Franco + 1:23.549 53 2 1:46.074 192.75km/h 15.625s
09. +5 +5 Dunnolop   Christer Andersson + 1:23.993 53 2 1:45.619 192.73km/h 19.348s
10. -3 -3 Yokomama   Jorge Pell + 1:25.047 53 2 1:46.227 192.70km/h 18.815s
11. +16 +16 Dunnolop   Gary Mullins + 1:25.624 53 1 1:46.632 192.68km/h 18.468s
12. +24 +24 Dunnolop   Stefan Gommans + 1:40.762 53 1 1:47.119 192.18km/h 17.740s
13. +4 +4 Contimental   Séverine Arapoglou + 1:41.257 53 2 1:46.943 192.16km/h 16.458s
14. +17 +17 Yokomama   Ian Henderson + 1:55.867 52 2 1:46.353 191.68km/h 15.392s
15. +17 +17 Yokomama   Cristian Cattaneo + 1:56.687 52 1 1:47.678 191.65km/h 16.909s
16. -13 -13 Dunnolop   Maxim Kotov2 + 1:58.146 52 3 1:46.125 191.60km/h 16.271s
17. +17 +17 Yokomama   Vlado Radujko + 1:58.460 52 1 1:47.138 191.59km/h 18.179s
18. +12 +12 Yokomama   Alan Bontempi + 1:58.959 52 1 1:47.079 191.58km/h 21.104s
19. +3 +3 Badyear   Piotr Szmit + 1:59.307 52 2 1:46.513 191.57km/h 15.843s
20. -1 -1 Yokomama   Daniel Miklovič + 2:01.459 52 2 1:46.894 191.50km/h 19.369s
21. -15 -15 Badyear   Filipe Oliveira + 2:02.272 52 3 1:45.926 191.47km/h 19.781s
22. -9 -9 Dunnolop   Mark Philips + 2:04.341 52 2 1:46.660 191.40km/h 23.379s
23. -18 -18 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 2:04.636 52 3 1:46.115 191.39km/h 16.363s
24. +2 +2 Yokomama   Sandro Benghi + 2:05.895 52 1 1:47.729 191.35km/h 18.652s
25. +8 +8 Yokomama   Joachim Vaes + 2:06.380 52 1 1:47.549 191.33km/h 18.982s
26. -6 -6 Badyear   Rei Frost + 2:14.911 52 2 1:46.730 191.05km/h 18.524s
27. +8 +8 Yokomama   Leandro Sereno7 + 2:28.347 52 1 1:48.106 190.62km/h 18.736s
28. +1 +1 Badyear   Dmitry Shevel + 2:28.918 52 2 1:47.437 190.60km/h 17.567s
29. -5 -5 Dunnolop   Konstantin Sobolev + 2:30.377 52 2 1:47.340 190.55km/h 17.129s
30. -18 -18 Yokomama   Alberto Pérez + 2:33.920 52 2 1:46.871 190.43km/h 16.159s
31. -8 -8 Yokomama   Jose Salas + 2:34.185 52 2 1:47.525 190.43km/h 19.608s
32. -16 -16 Dunnolop   Victor Chernyshev + 2:46.356 52 3 1:46.725 190.03km/h 16.358s
33. -5 -5 Yokomama   Jos Haarsma + 2:58.440 52 2 1:47.946 189.64km/h 17.184s
34. -13 -13 Yokomama   Tolis Nasios + 3:00.653 52 2 1:47.839 189.57km/h 22.727s
35. -10 -10 Dunnolop   Salvatore Siracusa + 3:08.562 52 2 1:48.062 189.32km/h 16.872s
36. +2 +2 Avonn   Michael Monaco + 3:23.955 52 1 1:49.043 188.82km/h 19.557s
37. +3 +3 Badyear   Mihail Golovanov + 3:45.201 51 2 1:48.416 188.15km/h 18.969s
38. -30 -30 Yokomama   Michał Wilczyński + 3:50.126 51 3 1:47.990 187.99km/h 20.125s
39. -2 -2 Yokomama   Alvaro Criado + 3:59.076 51 2 1:48.115 187.71km/h 20.274s
40. -1 -1 Avonn   Rafał Saferna + 4:16.387 51 1 1:50.107 187.16km/h 20.144s