Rumusan perlumbaan (Litar: Sakhir | Musim: 72 | Perlumbaan: 6 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ross Proud 1h22:32.671 57 2 1:23.150 224.24km/h 17.019s
02. +11 +11 Badyear   Markus Zrim + 17.420 57 2 1:23.891 223.46km/h 14.364s
03. +1 +1 Yokomama   Guillaume Delamarre + 17.434 57 2 1:24.064 223.46km/h 15.725s
04. +1 +1 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 19.501 57 2 1:24.207 223.36km/h 17.630s
05. +4 +4 Yokomama   Joaquín Quintana + 27.495 57 2 1:23.781 223.00km/h 17.585s
06. +2 +2 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo + 59.432 57 2 1:24.563 221.58km/h 19.382s
07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ayman Daher + 1:04.579 57 2 1:24.877 221.36km/h 19.655s
08. -5 -5 Yokomama   Kamal Naoui + 1:04.617 57 2 1:25.147 221.35km/h 20.415s
09. -7 -7 Badyear   Sam Norris + 1:11.553 57 3 1:23.885 221.05km/h 18.236s
10. +1 +1 Yokomama   Ivan Silva + 1:18.064 57 2 1:25.258 220.76km/h 14.673s
11. +7 +7 Yokomama   David Jones-Winkley + 1:25.735 56 2 1:24.308 220.43km/h 17.839s
12. -2 -2 Yokomama   Joel Viitikko + 1:25.984 56 2 1:24.882 220.42km/h 16.114s
13. +3 +3 Dunnolop   Marko Radakovic + 1:27.603 56 2 1:24.251 220.35km/h 21.105s
14. +1 +1 Yokomama   Edwin Silva + 1:33.144 56 2 1:25.557 220.10km/h 18.946s
15. -9 -9 Badyear   Bronek Obarewicz + 1:40.409 56 3 1:24.256 219.79km/h 19.698s
16. +3 +3 Badyear   Mikko Suhonen + 1:46.618 56 2 1:25.448 219.52km/h 20.092s
17. Tidak berubah ±0 Hancock   Diego Mahecha + 1:48.614 56 2 1:25.515 219.43km/h 16.500s
18. +3 +3 Dunnolop   Ken Neihart + 1:56.261 56 2 1:25.946 219.10km/h 18.582s
19. -5 -5 Badyear   Mike Leone + 1:57.390 56 3 1:24.152 219.05km/h 18.116s
20. +2 +2 Yokomama   Armenio Santos + 1:57.603 56 2 1:25.706 219.04km/h 17.100s
21. -1 -1 Dunnolop   Hugo Andrade + 2:00.064 56 2 1:26.069 218.94km/h 18.904s
22. -10 -10 Yokomama   Witek Dzid + 2:00.181 56 2 1:25.950 218.93km/h 18.367s
23. +1 +1 Yokomama   Alexander Kunze + 2:22.143 56 2 1:25.650 217.99km/h 14.674s
24. +9 +9 Avonn   Mikko Heikkinen + 2:27.978 56 1 1:26.839 217.74km/h 25.362s
25. +5 +5 Contimental   Felix Horch + 2:59.462 55 2 1:25.743 216.40km/h 16.133s
26. -3 -3 Avonn   Jani Syrjäläinen + 3:08.799 55 1 1:27.836 216.01km/h 20.276s
27. +2 +2 Contimental   Marek Popławski + 3:21.081 55 2 1:26.891 215.49km/h 20.108s
28. -3 -3 Contimental   István Farkas + 3:25.767 55 1 1:27.894 215.30km/h 22.134s
29. -3 -3 Yokomama   Guillaume Pages + 3:34.749 55 2 1:27.698 214.92km/h 15.997s
30. -3 -3 Contimental   Robertas Petniūnas + 3:49.003 55 1 1:28.276 214.33km/h 27.915s
31. +3 +3 Yokomama   Twig Fahaji + 3:53.378 55 1 1:28.176 214.15km/h 23.380s
32. +3 +3 Yokomama   Tomasz Siwiec + 3:59.612 55 1 1:27.446 213.89km/h 18.210s
33. -2 -2 Contimental   Maxim Egorov + 5:11.251 54 1 1:29.276 210.98km/h 18.004s
34. -6 -6 Badyear   Sven Bojkowski + 5:33.359 53 2 1:28.656 210.10km/h 18.655s
35. +1 +1 Pipirelli   Norbert Ambrus + 5:47.421 53 2 1:29.973 209.54km/h 18.382s
36. -4 -4 Badyear   Bindics Róbert + 6:06.893 53 2 1:29.580 208.78km/h 26.697s
37. +1 +1 Contimental   Pasquale De Lucia + 6:17.343 53 1 1:30.758 208.37km/h 25.452s
38. -1 -1 Pipirelli   Stavros Oikonomidis + 6:17.903 53 2 1:30.044 208.35km/h 21.657s
39. Tidak berubah ±0 Avonn   Marcin Kosiór + 7:47.309 52 1 1:31.486 204.91km/h 28.474s