Rumusan perlumbaan (Litar: A1-Ring | Musim: 71 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 08. -7 -7 Hancock   Ivan Andjelic + 1:37.531 70 2 1:09.187 213.03km/h 21.254s
02. 01. +1 +1 Dunnolop   Atis Praudins 1h24:52.204 71 2 1:09.350 217.11km/h 17.308s
03. 04. +4 +4 Dunnolop   Guillaume Delamarre + 55.164 71 2 1:09.406 214.78km/h 17.592s
04. 24. -14 -14 Yokomama   Jean-françois Charbinat + 2:43.679 69 4 1:09.444 210.35km/h 18.566s
05. 02. +1 +1 Dunnolop   Marek Popławski + 29.512 71 2 1:09.743 215.86km/h 16.211s
06. 05. -1 -1 Yokomama   Miel Soeterbroek + 1:01.228 71 2 1:09.748 214.53km/h 19.101s
07. 03. +2 +2 Yokomama   Edwin Silva + 30.787 71 2 1:09.791 215.80km/h 19.821s
08. 11. +4 +4 Dunnolop   Agostino Oddo + 1:42.498 70 2 1:10.053 212.82km/h 21.194s
09. 07. +6 +6 Yokomama   Ivan Silva + 1:36.137 70 2 1:10.072 213.09km/h 19.054s
10. 10. -1 -1 Yokomama   Donatas Paplauskas + 1:41.666 70 2 1:10.140 212.86km/h 18.759s
11. 12. +4 +4 Badyear   Alexander Kunze + 1:43.743 70 2 1:10.397 212.77km/h 16.316s
12. 06. +1 +1 Yokomama   Andrea Squizzato + 1:25.343 70 2 1:10.470 213.53km/h 15.282s
13. 19. +15 +15 Badyear   Chitral Gandhi + 2:11.349 70 1 1:10.589 211.65km/h 17.907s
14. 17. +5 +5 Dunnolop   Marcin Kosiór + 2:04.861 70 2 1:10.630 211.91km/h 20.470s
15. 26. -8 -8 Dunnolop   José Abi Jaudi + 2:59.110 69 3 1:10.743 209.73km/h 17.832s
16. 13. +14 +14 Yokomama   Gareth Love + 1:45.882 70 1 1:10.799 212.69km/h 21.346s
17. 16. -5 -5 Yokomama   Norbert Ambrus + 1:56.297 70 2 1:10.855 212.26km/h 21.540s
18. 18. -1 -1 Dunnolop   Krzysztof Kasinski + 2:06.635 70 2 1:10.954 211.84km/h 21.501s
19. 14. +17 +17 Yokomama   Witek Dzid + 1:53.980 70 1 1:11.056 212.36km/h 17.486s
20. 09. +14 +14 Yokomama   Joaquín Quintana + 1:39.067 70 1 1:11.110 212.97km/h 20.750s
21. 22. -3 -3 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 2:34.165 69 2 1:11.113 210.73km/h 18.824s
22. 15. +17 +17 Yokomama   Armenio Santos + 1:55.955 70 1 1:11.181 212.27km/h 21.105s
23. 20. +9 +9 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 2:20.107 69 2 1:11.294 211.29km/h 17.758s
24. 29. -5 -5 Yokomama   Sam Norris + 3:25.823 69 2 1:11.404 208.67km/h 19.184s
25. 30. -18 -18 Dunnolop   Rafael Zambrano + 3:31.581 68 3 1:11.465 208.45km/h 17.891s
26. 23. +7 +7 Yokomama   Joel Viitikko + 2:34.287 69 2 1:11.478 210.72km/h 16.726s
27. 27. +9 +9 Dunnolop   Pedro Nazaré + 3:07.917 69 2 1:11.614 209.38km/h 15.533s
28. 25. -19 -19 Yokomama   Ayman Daher + 2:45.155 69 2 1:11.700 210.29km/h 20.187s
29. 21. +12 +12 Yokomama   Ross Proud + 2:28.404 69 1 1:11.732 210.96km/h 19.371s
30. 34. -13 -13 Yokomama   Guillaume Pages + 4:13.058 68 2 1:11.992 206.83km/h 15.141s
31. 40. -14 -14 Yokomama   Ken Neihart Tayar pancit 34 1 1:12.047 0.00km/h 14.668s
32. 36. -22 -22 Yokomama   Michaela Källström + 5:35.408 67 5 1:12.457 203.69km/h 22.194s
33. 28. -8 -8 Contimental   Markus Zrim + 3:16.170 69 1 1:12.533 209.05km/h 16.775s
34. 33. -8 -8 Yokomama   Marvin Mackenberg + 4:10.382 68 2 1:12.736 206.93km/h 20.717s
35. 31. -3 -3 Contimental   István Farkas + 3:38.363 68 1 1:12.982 208.18km/h 22.887s
36. 35. +2 +2 Pipirelli   Jeffrey Decoopman + 4:21.357 68 2 1:13.035 206.51km/h 19.299s
37. 32. +3 +3 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 3:47.148 68 1 1:13.119 207.84km/h 18.416s
38. 37. +1 +1 Yokomama   David Brennan + 6:28.728 66 2 1:13.683 201.71km/h 19.498s
39. 39. +1 +1 Pipirelli   Florin Ionut + 8:29.184 64 3 1:15.456 197.37km/h 19.767s
40. 38. +1 +1 Dunnolop   Robertas Petniūnas + 7:18.251 65 1 1:15.732 199.90km/h 22.690s