Rumusan perlumbaan (Litar: Austin | Musim: 73 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 40. -12 -12 Badyear   Alessio Vagnoni Kemalangan di permulaan 0 0 - 0.00km/h -
02. 10. +5 +5 Badyear   Felix Horch + 1:06.753 56 1 1:55.295 160.54km/h 15.779s
03. 39. -25 -25 Yokomama   Witek Dzid Tayar pancit 40 1 2:02.343 0.00km/h 20.172s
04. 01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ivan Silva 1h54:20.048 56 2 1:45.324 162.10km/h 16.561s
05. 02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ayman Daher + 3.350 56 2 1:47.330 162.02km/h 16.529s
06. 03. +3 +3 Yokomama   Alexander Kunze + 8.242 56 2 1:45.459 161.91km/h 15.082s
07. 04. +1 +1 Badyear   Miel Soeterbroek + 8.587 56 2 1:48.197 161.90km/h 16.330s
08. 05. -2 -2 Yokomama   Kamal Naoui + 21.687 56 2 1:47.965 161.59km/h 14.723s
09. 06. +2 +2 Badyear   Bronek Obarewicz + 30.685 56 2 1:45.730 161.38km/h 17.687s
10. 07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Andrea Squizzato + 35.085 56 2 1:46.953 161.28km/h 17.525s
11. 08. -4 -4 Yokomama   Joaquín Quintana + 39.200 56 2 1:48.295 161.18km/h 16.577s
12. 09. +8 +8 Badyear   Gabor Csizmadia + 1:05.735 56 2 1:47.410 160.57km/h 18.427s
13. 11. +22 +22 Badyear   Sven Bojkowski + 1:25.033 56 2 1:48.022 160.12km/h 15.997s
14. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Twig Fahaji + 1:25.475 56 2 1:47.292 160.11km/h 20.575s
15. 13. -3 -3 Yokomama   Tomasz Siwiec + 1:34.280 56 2 1:47.672 159.91km/h 15.129s
16. 14. -5 -5 Yokomama   Alberto Perez + 1:41.692 56 2 1:47.613 159.74km/h 17.124s
17. 15. -2 -2 Yokomama   Simone Rossi + 1:44.207 56 2 1:48.036 159.68km/h 21.772s
18. 16. -5 -5 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 1:44.606 56 2 1:47.738 159.67km/h 16.635s
19. 17. +6 +6 Badyear   Petr Cejka + 1:49.545 55 2 1:47.172 159.56km/h 18.776s
20. 18. +3 +3 Yokomama   Edwin Silva + 1:49.823 55 2 1:48.085 159.55km/h 18.287s
21. 19. -1 -1 Yokomama   Ivan Stiva + 1:59.543 55 2 1:46.689 159.33km/h 20.685s
22. 20. +11 +11 Badyear   Marek Popławski + 2:02.164 55 2 1:48.083 159.27km/h 17.758s
23. 21. +8 +8 Yokomama   Maxim Egorov + 2:04.780 55 2 1:47.842 159.21km/h 20.961s
24. 22. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:35.360 55 2 1:47.502 158.51km/h 15.539s
25. 23. +9 +9 Yokomama   Markus Zrim + 2:36.244 55 2 1:48.459 158.49km/h 14.440s
26. 24. -4 -4 Dunnolop   Flavio Mendiković + 2:52.685 55 2 1:48.290 158.12km/h 18.359s
27. 25. +5 +5 Contimental   István Farkas + 2:54.937 55 2 1:48.019 158.07km/h 20.360s
28. 27. +11 +11 Yokomama   Ken Neihart + 3:02.530 55 2 1:47.763 157.90km/h 18.901s
29. 28. -4 -4 Yokomama   Sebastian Cucciardi + 3:07.549 55 2 1:49.008 157.79km/h 19.940s
30. 29. -4 -4 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 3:23.758 55 2 1:56.510 157.43km/h 16.240s
31. 30. +4 +4 Contimental   Mirko Lupidi + 3:32.344 54 2 1:49.269 157.24km/h 19.118s
32. 31. +4 +4 Yokomama   Stuart Alger + 3:39.118 54 2 1:48.054 157.09km/h 18.781s
33. 32. +5 +5 Contimental   Hugo Andrade + 3:43.636 54 2 1:56.794 156.99km/h 20.198s
34. 33. -7 -7 Yokomama   Piotrek Siekierka + 3:46.378 54 2 1:58.623 156.93km/h 19.523s
35. 34. -15 -15 Yokomama   Adrian Skrobiński + 4:06.770 54 2 1:49.956 156.48km/h 17.714s
36. 35. -8 -8 Contimental   Michał Poznański + 4:11.944 54 2 1:49.422 156.36km/h 21.130s
37. 36. Tidak berubah ±0 Contimental   Robertas Petniūnas + 4:30.067 54 2 1:49.982 155.96km/h 21.011s
38. 37. +2 +2 Contimental   Claudio Szynkier + 6:21.063 53 2 1:50.307 153.57km/h 20.054s
39. 38. +2 +2 Contimental   Juan Pablo Romagnoni + 11:07.896 50 2 1:55.645 147.72km/h 18.314s
40. 26. -10 -10 Yokomama   Mike Leone + 2:55.553 55 3 1:54.890 158.06km/h 16.159s