Rumusan perlumbaan (Litar: Monte Carlo | Musim: 31 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Elite)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Justinas Smyšliajevas4 1h44:33.530 78 1 1:18.978 150.81km/h 11.829s
02. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 15.031 78 1 1:19.099 150.44km/h 14.818s
03. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 28.835 78 1 1:19.332 150.12km/h 12.595s
04. Tidak berubah ±0 Badyear   Atis Praudins + 1:07.592 78 1 1:19.842 149.20km/h 14.239s
05. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Nuno Vicente + 1:07.624 78 1 1:19.315 149.20km/h 18.773s
06. +6 +6 Badyear   Sergey Tuzhilov + 1:13.296 78 1 1:19.824 149.06km/h 15.563s
07. +1 +1 Badyear   Rimantas Sagatas + 1:20.117 77 1 1:19.808 148.90km/h 15.839s
08. -1 -1 Badyear   Toygun Senler3 + 1:20.356 77 1 1:19.866 148.90km/h 11.621s
09. +1 +1 Badyear   Wojciech Uzikowski + 1:31.198 77 1 1:19.973 148.64km/h 11.303s
10. -1 -1 Badyear   Martynas Atkočius + 1:39.880 77 1 1:20.119 148.44km/h 11.946s
11. -5 -5 Michelini   Daneks Britāls + 1:43.575 77 1 1:20.036 148.36km/h 16.963s
12. +2 +2 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:43.949 77 1 1:20.184 148.35km/h 12.868s
13. +6 +6 Badyear   Leandro Sereno3 + 1:49.802 77 1 1:20.226 148.21km/h 13.154s
14. +2 +2 Badyear   Araik Karapetyan + 1:49.885 77 1 1:19.904 148.21km/h 18.472s
15. +3 +3 Badyear   Sergey Lyogky + 1:49.955 77 1 1:19.851 148.21km/h 14.361s
16. -5 -5 Badyear   Vladimir Danilin + 1:54.656 77 1 1:20.348 148.10km/h 20.059s
17. +4 +4 Badyear   Tomasz Petryk + 2:00.284 77 1 1:20.544 147.97km/h 13.963s
18. +4 +4 Badyear   Marek Marchewka + 2:00.615 77 1 1:20.399 147.96km/h 11.067s
19. +5 +5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 2:00.716 77 1 1:20.250 147.96km/h 13.960s
20. -5 -5 Badyear   Aliaksei Papou + 2:01.039 77 2 1:19.795 147.95km/h 13.351s
21. +2 +2 Badyear   Mark Webster + 2:25.766 77 1 1:20.635 147.38km/h 18.372s
22. -2 -2 Badyear   Martin Rosina + 2:26.160 77 1 1:20.674 147.37km/h 18.426s
23. -6 -6 Badyear   Gani Babu + 2:50.927 76 2 1:20.405 146.81km/h 16.182s
24. -11 -11 Yokomama   Janne Väänänen + 2:56.339 76 2 1:20.821 146.68km/h 16.438s
25. +1 +1 Badyear   Maja Soren + 3:04.694 76 1 1:20.813 146.49km/h 15.584s
26. +5 +5 Badyear   Andreas Weilemann + 3:04.989 76 1 1:20.784 146.49km/h 22.313s
27. +1 +1 Badyear   Pedro Nazaré + 3:05.139 76 2 1:20.289 146.48km/h 18.408s
28. +2 +2 Badyear   Evaldas Okriemas + 3:09.793 76 2 1:20.668 146.38km/h 13.761s
29. +4 +4 Badyear   Aleksej Sutkin + 3:35.082 76 1 1:20.353 145.81km/h 12.233s
30. -3 -3 Yokomama   Piotr Pogodzik + 3:36.035 76 1 1:21.285 145.78km/h 18.660s
31. -6 -6 Yokomama   Luis Uranga + 3:56.071 76 1 1:21.113 145.34km/h 19.761s
32. -3 -3 Pipirelli   Christos Bobolis + 4:02.949 75 1 1:21.819 145.18km/h 22.822s
33. +1 +1 Pipirelli   Alex Tkachenko + 4:51.945 75 1 1:22.525 144.10km/h 19.342s
34. +1 +1 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 4:52.190 75 1 1:22.336 144.09km/h 14.935s
35. -3 -3 Pipirelli   Zoltan Csaba + 5:00.485 75 1 1:22.665 143.91km/h 24.623s
36. +1 +1 Pipirelli   Farcy Génel + 5:26.559 74 1 1:22.980 143.34km/h 18.755s
37. -1 -1 Pipirelli   Keri Lovell + 5:27.160 74 1 1:22.763 143.33km/h 21.999s
38. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Mike Leone + 5:27.521 74 1 1:22.784 143.32km/h 28.207s