Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 32 | Perlumbaan: 10 | Kumpulan: Elite)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Wojciech Uzikowski 1h19:56.162 44 3 1:46.464 230.13km/h 13.083s
02. +2 +2 Badyear   Toygun Senler3 + 19.699 44 3 1:46.781 229.19km/h 9.244s
03. +3 +3 Badyear   Vsevolod Demydov + 28.294 44 3 1:46.927 228.78km/h 14.683s
04. +1 +1 Michelini   Mark Webster + 39.435 44 3 1:47.075 228.26km/h 14.235s
05. +5 +5 Badyear   Leandro Sereno3 + 40.824 44 3 1:47.434 228.19km/h 10.258s
06. -3 -3 Bridgerock   Atis Praudins + 41.284 44 4 1:46.576 228.17km/h 11.826s
07. +4 +4 Badyear   Pedro Nazaré + 41.838 44 3 1:46.624 228.14km/h 13.139s
08. Tidak berubah ±0 Badyear   Mindaugas Sarocka + 48.677 44 3 1:47.162 227.82km/h 13.198s
09. +4 +4 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 56.354 44 2 1:48.008 227.46km/h 14.559s
10. +2 +2 Badyear   Sergey Lyogky + 56.634 44 3 1:47.249 227.45km/h 12.637s
11. +7 +7 Badyear   Martynas Atkočius + 1:05.271 44 3 1:47.562 227.04km/h 12.124s
12. +12 +12 Badyear   Evaldas Okriemas + 1:12.162 44 3 1:47.470 226.72km/h 13.298s
13. -6 -6 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:12.797 44 3 1:47.811 226.69km/h 13.847s
14. +2 +2 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:14.798 44 3 1:47.196 226.60km/h 13.020s
15. -14 -14 Michelini   Tomasz Kaminski + 1:21.558 44 3 1:47.148 226.29km/h 14.075s
16. +4 +4 Badyear   Vladimir Danilin + 1:21.946 44 3 1:47.496 226.27km/h 14.155s
17. +10 +10 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:25.236 44 3 1:47.759 226.12km/h 13.800s
18. -4 -4 Badyear   Stas Prost + 1:26.316 44 3 1:47.712 226.07km/h 15.217s
19. Tidak berubah ±0 Badyear   Nuno Vicente + 1:28.383 44 3 1:47.915 225.97km/h 13.059s
20. -3 -3 Bridgerock   Tomasz Petryk + 1:30.162 44 3 1:47.640 225.89km/h 16.249s
21. Tidak berubah ±0 Badyear   Giedrius Soroka + 1:34.000 44 3 1:47.606 225.71km/h 14.655s
22. -7 -7 Badyear   Dan Neumann + 1:34.450 44 3 1:47.482 225.69km/h 16.803s
23. +6 +6 Badyear   Yuriy Vizir + 1:43.523 44 3 1:48.053 225.27km/h 16.149s
24. -2 -2 Badyear   Arnoldas Molis + 1:48.034 43 3 1:47.975 225.06km/h 17.131s
25. -16 -16 Yokomama   Marek Marchewka + 1:49.204 43 3 1:48.771 225.01km/h 13.051s
26. Tidak berubah ±0 Badyear   Filipe Miguel + 2:08.610 43 4 1:48.250 224.12km/h 14.767s
27. -2 -2 Badyear   Aertas Vladarskis + 2:17.615 43 3 1:47.916 223.72km/h 15.839s
28. -5 -5 Badyear   Pablo Navarrete + 3:00.433 43 3 1:50.173 221.79km/h 18.549s
29. +2 +2 Badyear   Lee Ifans + 4:54.623 42 2 1:52.918 216.82km/h 21.249s
30. +4 +4 Yokomama   Vladislav Erokhin + 4:54.652 42 3 1:51.897 216.81km/h 21.830s
31. +4 +4 Pipirelli   Dariusz Płatek + 4:59.331 42 3 1:52.223 216.61km/h 18.300s
32. -2 -2 Badyear   Sergey Tuzhilov + 5:01.777 42 1 1:53.028 216.51km/h 22.866s
33. +4 +4 Pipirelli   Michael Novikov + 5:33.063 41 2 1:53.327 215.19km/h 18.037s
34. -1 -1 Pipirelli   Oleg Yakovlev + 5:34.319 41 3 1:53.050 215.14km/h 17.587s
35. +3 +3 Pipirelli   Gani Babu + 5:35.981 41 3 1:53.024 215.07km/h 17.677s
36. -4 -4 Yokomama   Vlad Nedobuga + 5:36.580 41 3 1:52.752 215.04km/h 18.249s
37. -1 -1 Pipirelli   Martin Rosina + 6:35.508 41 2 1:54.173 212.60km/h 17.194s
Tidak tersenarai
38. -10 -10 Badyear   Rudo Toma Kemalangan di permulaan 0 0 -    -