Rumusan perlumbaan (Litar: Hungaroring | Musim: 34 | Perlumbaan: 15 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +25 +25 Badyear   José Abi Jaudi 1h48:56.056 77 3 1:18.726 168.27km/h 20.242s
02. +6 +6 Bridgerock   Leandro Sereno4 + 0.412 77 4 1:17.491 168.26km/h 10.058s
03. +25 +25 Badyear   Sergey Lyogky + 8.800 77 3 1:19.037 168.04km/h 19.929s
04. Tidak berubah ±0 Badyear   Atis Praudins + 11.384 77 4 1:16.858 167.97km/h 13.037s
05. +10 +10 Bridgerock   Toygun Senler4 + 30.710 77 4 1:17.287 167.48km/h 12.670s
06. +12 +12 Badyear   Evaldas Ruseckas + 30.932 77 5 1:16.885 167.47km/h 12.350s
07. Tidak berubah ±0 Badyear   Lukas Jonaitis + 35.479 77 4 1:17.172 167.36km/h 14.741s
08. -3 -3 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 35.935 77 5 1:17.041 167.35km/h 12.920s
09. +8 +8 Badyear   Theo Panag + 36.258 77 5 1:16.856 167.34km/h 11.215s
10. -9 -9 Badyear   João Monteiro + 36.458 77 5 1:16.172 167.33km/h 16.337s
11. -5 -5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 37.319 77 5 1:16.245 167.31km/h 15.315s
12. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:05.489 77 4 1:17.302 166.60km/h 16.377s
13. +6 +6 Badyear   Christer Andersson + 1:06.003 77 5 1:16.909 166.58km/h 16.641s
14. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:14.951 77 4 1:17.710 166.36km/h 15.867s
15. -12 -12 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:15.349 77 6 1:16.899 166.35km/h 13.201s
16. +4 +4 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:16.248 77 5 1:16.959 166.33km/h 15.048s
17. -15 -15 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:16.881 77 6 1:16.283 166.31km/h 14.002s
18. +14 +14 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:22.566 76 4 1:17.849 166.17km/h 13.372s
19. +2 +2 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:27.790 76 5 1:16.857 166.04km/h 16.185s
20. -7 -7 Badyear   Ilya Medvedev + 1:28.041 76 5 1:16.584 166.03km/h 14.753s
21. -10 -10 Badyear   Nathan Skelly + 2:10.000 76 5 1:18.751 164.99km/h 18.179s
22. -13 -13 Badyear   Alex Tkachenko + 2:33.184 76 2 1:16.708 164.41km/h 13.236s
23. -13 -13 Badyear   Jan Pavlicek + 2:37.380 76 5 1:18.138 164.31km/h 15.246s
24. +3 +3 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 2:50.112 75 4 1:18.101 164.00km/h 18.047s
25. +6 +6 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 3:27.705 75 2 1:16.614 163.08km/h 13.474s
26. -4 -4 Badyear   Stas Prost + 4:11.122 74 4 1:20.092 162.04km/h 16.250s
27. +10 +10 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 5:08.360 74 4 1:20.523 160.69km/h 14.226s
28. +1 +1 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 5:34.198 73 5 1:19.973 160.08km/h 15.981s
29. +1 +1 Badyear   Rui Morais + 6:01.494 73 5 1:20.617 159.45km/h 19.389s
30. -14 -14 Badyear   Mariusz Kuczak + 6:20.457 73 5 1:19.764 159.01km/h 16.143s
31. +3 +3 Pipirelli   Mert Büyükakar + 6:20.578 73 5 1:20.532 159.01km/h 16.523s
32. -9 -9 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 6:28.122 73 2 1:20.302 158.83km/h 18.357s
33. +6 +6 Pipirelli   Rogerio Pereira + 6:31.782 73 4 1:22.062 158.75km/h 18.474s
34. -9 -9 Badyear   Vladimir Danilin + 7:14.367 72 1 1:20.622 157.78km/h 18.809s
35. -2 -2 Pipirelli   Dmitry Shevel + 7:14.820 72 5 1:20.589 157.77km/h 23.417s
36. +2 +2 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 7:33.001 72 5 1:21.226 157.36km/h 18.164s
37. -2 -2 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 8:19.159 71 5 1:21.013 156.33km/h 16.018s
Tidak tersenarai
38. -14 -14 Badyear   Jukka Sireni Masalah teknikal 27 2 1:20.598    22.258s
39. -3 -3 Pipirelli   Diana Klavina Tayar pancit 15 2 1:21.253    19.777s