Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 35 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Elite)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Rimantas Sagatas1 1h19:38.828 44 3 1:46.278 230.97km/h 11.026s
02. +1 +1 Dunnolop   Oleg Yakovlev + 15.701 44 3 1:46.397 230.21km/h 12.886s
03. +2 +2 Badyear   Nico Zou + 23.562 44 3 1:46.184 229.84km/h 12.715s
04. +7 +7 Badyear   Vsevolod Demydov + 36.231 44 2 1:47.212 229.23km/h 11.351s
05. -3 -3 Michelini   Wojciech Uzikowski + 36.905 44 3 1:46.344 229.20km/h 18.250s
06. +3 +3 Badyear   Leandro Sereno5 + 37.435 44 3 1:47.197 229.17km/h 9.074s
07. -3 -3 Badyear   João Monteiro + 37.742 44 3 1:46.555 229.16km/h 12.055s
08. +5 +5 Badyear   Toygun Senler4 + 42.010 44 3 1:46.785 228.96km/h 11.867s
09. -1 -1 Badyear   Atis Praudins + 44.489 44 3 1:46.971 228.84km/h 12.508s
10. +5 +5 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 50.600 44 3 1:46.862 228.55km/h 14.111s
11. -4 -4 Michelini   Tomasz Kaminski + 55.530 44 3 1:47.037 228.32km/h 14.379s
12. -6 -6 Michelini   Bronek Obarewicz + 56.332 44 3 1:47.114 228.28km/h 13.386s
13. +7 +7 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:00.849 44 3 1:46.781 228.06km/h 13.209s
14. +2 +2 Badyear   Sion Francis + 1:02.931 44 3 1:47.123 227.97km/h 10.933s
15. -5 -5 Badyear   Geoff Atkin + 1:03.512 44 3 1:46.910 227.94km/h 14.853s
16. +3 +3 Badyear   Alex Tkachenko + 1:07.901 44 3 1:47.259 227.73km/h 11.725s
17. -3 -3 Badyear   Paweł Parszuto + 1:20.200 44 3 1:47.414 227.16km/h 16.332s
18. +3 +3 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:20.666 44 3 1:47.070 227.13km/h 13.459s
19. +7 +7 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:25.392 44 2 1:48.054 226.91km/h 14.336s
20. -3 -3 Dunnolop   Lukas Jonaitis + 1:26.563 44 3 1:47.355 226.86km/h 15.181s
21. +6 +6 Dunnolop   Andrej Borsuk + 1:26.865 44 2 1:47.789 226.85km/h 15.634s
22. +9 +9 Badyear   Martynas Atkočius + 1:36.147 44 2 1:48.060 226.41km/h 20.909s
23. Tidak berubah ±0 Badyear   Theo Panag + 1:37.224 44 3 1:47.343 226.36km/h 11.753s
24. +5 +5 Dunnolop   Michael Novikov + 1:58.337 43 2 1:48.420 225.39km/h 14.333s
25. -3 -3 Badyear   Gary Mullins + 2:14.039 43 3 1:47.443 224.67km/h 13.646s
26. +11 +11 Pipirelli   Rinalds Rūja + 3:02.151 43 4 1:48.410 222.49km/h 17.940s
27. +8 +8 Badyear   Marek Marchewka + 3:14.749 43 2 1:50.279 221.92km/h 18.629s
28. Tidak berubah ±0 Badyear   Jan Pavlicek + 3:37.296 42 2 1:50.558 220.92km/h 20.591s
29. -11 -11 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 4:03.567 42 3 1:51.261 219.77km/h 15.982s
30. -5 -5 Badyear   Christer Andersson + 4:03.631 42 2 1:51.585 219.76km/h 12.730s
31. +3 +3 Pipirelli   Martin Rosina + 4:12.484 42 2 1:51.600 219.38km/h 15.897s
32. -8 -8 Badyear   Tim Sewell + 4:19.778 42 2 1:51.649 219.06km/h 13.868s
33. -21 -21 Badyear   Ilya Medvedev + 4:33.547 42 3 1:47.584 218.46km/h 14.519s
34. +5 +5 Pipirelli   José Abi Jaudi + 4:54.693 42 2 1:52.775 217.55km/h 18.232s
35. +3 +3 Pipirelli   Sergey Lyogky + 4:54.995 42 2 1:52.472 217.54km/h 19.447s
36. -6 -6 Dunnolop   Vladimir Danilin + 4:56.317 42 2 1:52.482 217.48km/h 18.386s
37. -1 -1 Pipirelli   Aleksej Sutkin + 5:13.091 42 3 1:52.606 216.77km/h 15.643s
38. +2 +2 Pipirelli   Davi Freitas + 5:49.491 41 2 1:53.596 215.23km/h 17.668s
39. -7 -7 Dunnolop   Andrei Kolesnikovich + 6:10.966 41 2 1:52.342 214.33km/h 16.061s
40. -7 -7 Pipirelli   Radomir Czech + 6:36.592 41 3 1:52.518 213.27km/h 15.447s