Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 48 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Elite)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Bridgerock   Roland Postle3 1h20:05.162 44 2 1:47.143 229.70km/h 10.417s
02. +1 +1 Bridgerock   Christos Bobolis + 4.281 44 2 1:47.180 229.50km/h 13.518s
03. +2 +2 Michelini   Jan Pavlicek + 5.130 44 2 1:46.863 229.46km/h 14.000s
04. -2 -2 Bridgerock   Mindaugas Sarocka + 11.954 44 2 1:47.019 229.13km/h 20.648s
05. +4 +4 Dunnolop   Damian Zglinicki + 16.235 44 2 1:46.802 228.93km/h 16.168s
06. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 + 16.276 44 2 1:47.327 228.93km/h 14.326s
07. -6 -6 Hancock   Nikolay Borzenkov + 16.432 44 3 1:46.792 228.92km/h 14.980s
08. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Leandro Sereno7 + 38.873 44 2 1:48.042 227.86km/h 10.358s
09. +7 +7 Bridgerock   Alexey Manukalov + 40.441 44 2 1:47.753 227.79km/h 13.902s
10. +4 +4 Bridgerock   Paulo Pinto + 40.829 44 2 1:47.587 227.77km/h 14.541s
11. +7 +7 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 44.329 44 2 1:47.451 227.60km/h 15.170s
12. -1 -1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 46.848 44 2 1:47.925 227.49km/h 12.794s
13. -1 -1 Dunnolop   Aleksej Sutkin + 47.267 44 2 1:47.316 227.47km/h 18.224s
14. +8 +8 Badyear   Joao Barbosa + 1:00.107 44 2 1:48.028 226.87km/h 17.995s
15. -2 -2 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 1:14.476 44 3 1:47.781 226.20km/h 11.167s
16. +3 +3 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:14.874 44 2 1:48.384 226.18km/h 18.463s
17. -2 -2 Yokomama   Róbert László + 1:16.680 44 3 1:47.677 226.09km/h 16.322s
18. -1 -1 Michelini   Andre Cherkasoff + 1:17.958 44 2 1:48.423 226.04km/h 20.728s
19. +8 +8 Bridgerock   Ricardo Vidal + 2:09.314 43 2 1:49.439 223.68km/h 15.073s
20. -10 -10 Michelini   José Abi Jaudi + 3:01.995 43 2 1:50.458 221.32km/h 14.332s
21. +12 +12 Pipirelli   Piotr Wechterowicz + 3:02.401 43 3 1:49.726 221.30km/h 17.204s
22. -15 -15 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 3:07.129 43 2 1:48.451 221.09km/h 15.773s
23. -3 -3 Dunnolop   Victor Chernyshev + 3:46.528 42 2 1:51.584 219.36km/h 19.332s
24. +11 +11 Badyear   Pedro Nazaré + 4:11.392 42 2 1:51.966 218.28km/h 18.039s
25. +7 +7 Badyear   Krasimir Nanchev + 4:51.756 42 1 1:53.280 216.55km/h 19.018s
26. -5 -5 Bridgerock   Mikołaj Przybylski + 4:53.245 42 3 1:52.687 216.49km/h 15.625s
27. -4 -4 Contimental   Mihail Morozov + 5:03.115 42 2 1:52.479 216.07km/h 18.540s
28. +3 +3 Pipirelli   Yuriy Timchenko + 5:11.099 42 2 1:53.326 215.74km/h 18.053s
29. -1 -1 Dunnolop   Kiran Patel + 5:40.457 41 2 1:52.841 214.50km/h 16.804s
30. -4 -4 Contimental   Mario Lorenz + 6:21.679 41 2 1:53.307 212.80km/h 18.879s
31. +5 +5 Dunnolop   Philipp Oiseau + 6:31.429 41 2 1:53.903 212.40km/h 21.490s
32. +2 +2 Pipirelli   Daniel Comalada + 6:33.225 41 2 1:53.991 212.33km/h 14.453s
33. -3 -3 Contimental   Stefan Wenke + 6:36.242 41 2 1:54.058 212.20km/h 17.802s
34. -9 -9 Contimental   Stanislav Frolov + 6:38.184 41 2 1:53.382 212.13km/h 14.631s
Tidak tersenarai
35. +4 +4 Pipirelli   Ilya Vilkov + 10:50.809 38 2 1:58.501    20.972s
36. +2 +2 Contimental   Daniel Nikolov + 12:24.609 38 3 1:52.605    20.552s
37. -8 -8 Badyear   Andrian Naidenov Masalah teknikal 32 2 1:52.450    18.337s
38. -14 -14 Bridgerock   Eric Bolder Tayar pancit 25 1 1:52.537    15.982s
39. -2 -2 Michelini   Zoltan Kormos Masalah teknikal 25 2 1:55.408    21.606s