Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 83 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +12 +12 Badyear   Miel Soeterbroek 1h30:47.144 44 1 1:48.827 202.63km/h 18.780s
02. Tidak berubah ±0 Bridgerock   George Slater + 13.823 44 1 1:47.382 202.12km/h 21.507s
03. +11 +11 Badyear   Rimantas Sagatas2 + 23.504 44 1 1:49.010 201.76km/h 20.838s
04. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Ania Piekarska + 29.339 44 1 1:47.487 201.55km/h 17.119s
05. Tidak berubah ±0 Hancock   Lee Harding + 29.711 44 1 1:46.803 201.53km/h 20.805s
06. +9 +9 Badyear   Leandro Sereno7 + 30.282 44 1 1:48.481 201.51km/h 23.765s
07. -1 -1 Hancock   Roland Postle9 + 33.912 44 1 1:47.732 201.38km/h 22.020s
08. +2 +2 Yokomama   Jasper Coosemans1 + 51.566 44 1 1:49.215 200.73km/h 17.384s
09. +15 +15 Badyear   Luca Molendi + 52.021 44 1 1:49.946 200.71km/h 21.764s
10. +13 +13 Badyear   Gábor Safranyik + 54.659 44 1 2:01.239 200.62km/h 18.173s
11. -10 -10 Hancock   Pablo Fernandez + 58.854 44 1 1:47.757 200.47km/h 20.267s
12. +13 +13 Badyear   Gyuri Székely + 1:00.572 44 1 2:01.505 200.40km/h 16.306s
13. -2 -2 Bridgerock   Michał Wilczyński + 1:08.179 44 1 1:47.819 200.13km/h 21.901s
14. +7 +7 Badyear   Michaela Källström + 1:17.584 44 1 1:50.456 199.79km/h 18.145s
15. +1 +1 Yokomama   Antonio Gattulli + 1:38.866 44 1 1:49.135 199.02km/h 19.450s
16. +1 +1 Yokomama   Chew Kai Wen + 1:47.332 44 1 1:50.343 198.72km/h 27.526s
17. -8 -8 Hancock   Ignacio Belatti + 2:10.420 43 1 1:49.039 197.89km/h 25.167s
18. Tidak berubah ±0 Badyear   Daniele Bontempo + 2:10.643 43 1 2:03.368 197.88km/h 17.527s
19. -16 -16 Hancock   Twig Fahaji + 2:17.374 43 1 1:47.881 197.65km/h 22.093s
20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Brad Marshall + 2:22.421 43 1 1:48.883 197.47km/h 23.564s
21. -2 -2 Badyear   Harsh Sheth + 2:31.568 43 1 1:48.442 197.15km/h 23.870s
22. -14 -14 Hancock   Jay De Snoo + 2:38.065 43 2 1:48.549 196.92km/h 16.687s
23. -16 -16 Hancock   Apostolis Goutzos + 2:46.618 43 2 1:48.271 196.62km/h 16.394s
24. +2 +2 Contimental   Alex Holland + 2:46.646 43 0 2:03.978 196.62km/h -
25. -13 -13 Hancock   Veres Tamás + 3:11.831 43 1 2:02.671 195.74km/h 17.428s
26. +5 +5 Avonn   Benedetto Campobello + 3:27.098 43 1 2:05.180 195.21km/h 16.050s
27. +3 +3 Contimental   Giovanni Orecchioni + 3:36.473 43 1 2:04.110 194.89km/h 16.181s
28. +4 +4 Avonn   Davide Lorenzini + 4:11.838 42 1 2:05.335 193.68km/h 17.718s
29. -2 -2 Contimental   Bert Huylebroeck + 4:33.432 42 1 1:53.490 192.95km/h 14.990s
30. -1 -1 Pipirelli   Aigars Vitolins + 4:45.096 42 1 1:53.468 192.55km/h 22.676s
31. -3 -3 Pipirelli   Alessandro Casagrande + 4:47.197 42 1 1:53.556 192.48km/h 33.089s
32. +2 +2 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 5:11.740 42 1 2:05.733 191.66km/h 18.176s
33. -11 -11 Contimental   Marcin Żak + 5:36.931 42 1 1:52.037 190.83km/h 19.040s
34. +2 +2 Pipirelli   Bruno Caseiro + 5:37.519 42 1 1:55.041 190.81km/h 23.626s
35. -2 -2 Pipirelli   Max Watson + 5:58.791 42 1 1:54.471 190.11km/h 21.909s
36. -1 -1 Pipirelli   Wouter Teuwen + 6:11.606 42 1 1:55.098 189.69km/h 17.860s
37. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Julien Prado + 11:24.691 39 1 2:09.009 180.00km/h 20.696s