Rumusan perlumbaan (Litar: Portimao | Musim: 71 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Alan Horsley 1h36:43.277 66 3 1:24.431 192.12km/h 15.599s
02. Tidak berubah ±0 Badyear   George Slater + 19.707 66 2 1:24.828 191.47km/h 18.595s
03. +1 +1 Badyear   Sebastian Cucciardi + 34.561 66 2 1:25.889 190.98km/h 14.791s
04. +1 +1 Badyear   Mihail Morozov + 1:05.728 66 2 1:26.456 189.97km/h 16.378s
05. +2 +2 Yokomama   Jean-marc Boissinot + 1:10.851 66 3 1:25.521 189.80km/h 16.593s
06. +12 +12 Badyear   Mindaugas Kuodys + 1:19.586 66 2 1:26.032 189.52km/h 15.720s
07. +3 +3 Dunnolop   Arkadiusz Nicewicz + 1:45.310 65 3 1:26.509 188.69km/h 20.441s
08. +18 +18 Badyear   Olivier Recouvreur + 1:46.533 65 2 1:26.673 188.66km/h 19.269s
09. -1 -1 Dunnolop   Mateusz Górny + 1:54.834 65 3 1:27.155 188.39km/h 17.278s
10. +4 +4 Yokomama   Riaan Van Der Merwe + 2:05.993 65 3 1:26.986 188.04km/h 16.116s
11. +10 +10 Dunnolop   Ádám Jávor + 2:10.259 65 3 1:25.726 187.90km/h 17.941s
12. -1 -1 Yokomama   Frédéric Pierret + 2:10.262 65 3 1:27.243 187.90km/h 16.946s
13. -7 -7 Dunnolop   Viktor Dyankov + 2:10.880 65 3 1:26.768 187.88km/h 18.619s
14. +13 +13 Avonn   Ivica Paunovic + 2:16.564 65 2 1:26.483 187.70km/h 20.061s
15. +17 +17 Contimental   Roman Lizogub + 2:30.554 65 2 1:26.642 187.26km/h 16.583s
16. +14 +14 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 2:32.472 65 3 1:26.982 187.20km/h 17.884s
17. -5 -5 Yokomama   Nuno Toscano + 2:39.428 65 3 1:26.667 186.98km/h 24.231s
18. -9 -9 Yokomama   Andrej Rilke + 2:47.511 65 3 1:27.264 186.73km/h 17.133s
19. +4 +4 Yokomama   Sam Wainwright + 2:48.912 65 3 1:27.053 186.69km/h 20.277s
20. -3 -3 Dunnolop   Marius Valentin Brutaru + 2:54.989 64 3 1:26.247 186.50km/h 21.478s
21. +4 +4 Contimental   Mike Osintsev + 2:58.856 64 2 1:27.784 186.37km/h 15.824s
22. Tidak berubah ±0 Yokomama   Valter Polsaque + 3:01.176 64 3 1:27.423 186.30km/h 18.678s
23. -3 -3 Yokomama   Toni Söyrinki + 3:02.852 64 3 1:27.366 186.25km/h 19.982s
24. +7 +7 Yokomama   Andrej Fülöp + 3:16.429 64 2 1:27.146 185.83km/h 18.843s
25. -12 -12 Yokomama   Makis Katsoulas + 3:25.650 64 3 1:27.277 185.54km/h 16.899s
26. -2 -2 Dunnolop   Lazar Petkovic + 3:28.810 64 2 1:28.469 185.45km/h 19.718s
27. -8 -8 Dunnolop   Petri Minni + 3:29.810 64 2 1:28.414 185.42km/h 22.535s
28. -12 -12 Dunnolop   Cláudio Bortolotti + 3:31.432 64 2 1:28.467 185.37km/h 19.522s
29. -1 -1 Yokomama   Rogério Araken + 4:04.463 64 4 1:27.914 184.35km/h 17.179s
30. +8 +8 Contimental   Apostolis Sakellariou + 4:31.195 63 2 1:28.831 183.54km/h 17.417s
31. +6 +6 Contimental   Marco Lopes + 4:42.526 63 2 1:29.667 183.20km/h 16.556s
32. -29 -29 Yokomama   Sergei Gordov + 4:59.345 63 4 1:28.942 182.70km/h 20.005s
33. +1 +1 Contimental   Jiří Rousek + 5:02.671 63 2 1:30.024 182.60km/h 19.881s
34. -5 -5 Yokomama   Stefano Siletto + 5:04.140 63 2 1:29.662 182.55km/h 17.949s
35. +1 +1 Contimental   Tamás Schivánovits + 5:28.780 63 2 1:29.688 181.82km/h 16.312s
36. -3 -3 Contimental   Bartek Nowak + 5:35.778 63 2 1:29.236 181.61km/h 18.261s
37. -2 -2 Contimental   Pedro Da Silva + 5:39.182 63 3 1:30.071 181.51km/h 20.310s
38. -23 -23 Contimental   Andreas Ramann + 6:05.010 62 2 1:29.832 180.75km/h 21.981s