Rumusan perlumbaan (Litar: New Delhi | Musim: 71 | Perlumbaan: 14 | Kumpulan: Master - 2)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Maxim Kotov2 1h35:14.871 60 2 1:24.718 194.15km/h 17.635s
02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Tom Frederickx + 5.488 60 2 1:24.713 193.96km/h 18.738s
03. +6 +6 Yokomama   Jasper Coosemans + 6.235 60 1 1:24.007 193.93km/h 18.247s
04. +6 +6 Badyear   Alex Ilushenko + 19.902 60 2 1:25.549 193.47km/h 16.972s
05. +6 +6 Badyear   Hans Mörtsjö + 43.922 60 2 1:24.723 192.67km/h 19.087s
06. Tidak berubah ±0 Hancock   Ilya Vedenikov + 56.868 60 2 1:23.627 192.23km/h 20.394s
07. +10 +10 Contimental   Konstantin Sobolev + 57.057 60 2 1:23.282 192.23km/h 15.626s
08. +6 +6 Badyear   Goran Slunjski + 1:02.253 60 2 1:25.495 192.05km/h 18.316s
09. -4 -4 Badyear   Roger Bergman + 1:07.986 60 2 1:25.806 191.86km/h 15.290s
10. +15 +15 Yokomama   Raimonds Urtāns + 1:09.485 60 2 1:23.623 191.81km/h 17.998s
11. +7 +7 Dunnolop   Damir Martinjak + 1:16.427 60 2 1:25.094 191.58km/h 19.205s
12. +1 +1 Dunnolop   Dusan Sevarlic + 1:25.769 59 2 1:25.032 191.28km/h 18.566s
13. +8 +8 Badyear   Salvatore Andretti + 1:33.526 59 2 1:25.638 191.02km/h 21.968s
14. -6 -6 Yokomama   Alix Martin + 1:34.008 59 2 1:25.266 191.00km/h 18.588s
15. +8 +8 Badyear   Marco Rafuzzi + 1:35.723 59 2 1:24.801 190.95km/h 19.082s
16. +8 +8 Yokomama   Robin Goodey + 1:38.863 59 2 1:25.285 190.84km/h 16.777s
17. -10 -10 Michelini   Samoeni Albanalopolis + 1:42.270 59 2 1:24.928 190.73km/h 17.471s
18. -15 -15 Dunnolop   Božidar Topčić + 1:50.757 59 2 1:25.589 190.46km/h 20.702s
19. +14 +14 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 1:59.252 59 2 1:23.954 190.18km/h 16.418s
20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Omar Belvedere + 2:11.972 59 1 1:27.752 189.76km/h 20.740s
21. +14 +14 Contimental   Giacomo Caridi + 2:15.511 59 2 1:23.471 189.65km/h 21.822s
22. -6 -6 Dunnolop   Pavel Pobirovski + 2:17.501 59 1 1:27.383 189.58km/h 24.409s
23. -11 -11 Badyear   Vass István + 2:23.486 59 2 1:23.410 189.39km/h 24.278s
24. -9 -9 Dunnolop   Damian Zglinicki + 2:32.811 59 3 1:25.109 189.09km/h 18.641s
25. -3 -3 Dunnolop   Dmitrij Polikarpov + 3:02.176 58 2 1:26.793 188.15km/h 22.972s
26. +8 +8 Dunnolop   Pablo Di Pietro + 3:07.449 58 2 1:25.436 187.98km/h 18.795s
27. Tidak berubah ±0 Contimental   Marco Ranghetti + 3:15.879 58 1 1:26.110 187.71km/h 21.823s
28. +4 +4 Yokomama   Andrian Naidenov + 3:31.972 58 2 1:27.728 187.20km/h 20.138s
29. +1 +1 Dunnolop   Dinko Tadic + 3:42.470 58 2 1:24.215 186.87km/h 18.939s
30. -2 -2 Badyear   Giuseppe Carlomagno + 3:53.372 58 2 1:33.579 186.53km/h 23.028s
31. Tidak berubah ±0 Yokomama   Janne Väänänen + 4:57.756 57 2 1:30.892 184.53km/h 21.025s
32. -3 -3 Contimental   Sasa Mihoci + 5:00.316 57 2 1:27.505 184.45km/h 20.750s
33. -7 -7 Yokomama   Juan Carlos Caraballo + 5:06.855 57 2 1:31.789 184.25km/h 19.089s
34. +4 +4 Dunnolop   Yiánnis Gripáris + 5:20.007 57 2 1:26.063 183.85km/h 17.248s
35. +1 +1 Contimental   Tom Seib + 5:37.141 57 2 1:31.077 183.33km/h 16.054s
36. +1 +1 Contimental   Hováth Kázmér + 5:47.221 56 1 1:31.907 183.03km/h 22.045s
37. -33 -33 Badyear   Martin Frei + 6:03.431 56 2 1:24.081 182.54km/h 20.434s
38. +1 +1 Contimental   Dimitur Todorov + 8:15.998 55 1 1:32.846 178.64km/h 31.997s
39. +1 +1 Dunnolop   Patrick Libaros + 9:08.129 54 2 1:31.777 177.15km/h 26.100s
Tidak tersenarai
40. -21 -21 Yokomama   Sebastian Jóźwiak Tayar pancit 39 0 1:37.831    -