Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 72 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Master - 2)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Contimental   Ilya Vedenikov 1h34:24.622 75 1 1:12.321 200.51km/h 19.126s
02. -1 -1 Yokomama   Alix Martin + 31.507 75 1 1:12.979 199.40km/h 21.609s
03. +4 +4 Yokomama   Konstantin Sobolev + 58.936 75 1 1:14.359 198.44km/h 14.587s
04. +2 +2 Yokomama   Roger Bergman + 1:08.273 75 1 1:13.973 198.12km/h 16.506s
05. +14 +14 Dunnolop   Jasper Coosemans + 1:27.077 74 1 1:14.519 197.47km/h 18.410s
06. +9 +9 Dunnolop   Damian Zglinicki + 1:39.803 74 1 1:14.529 197.04km/h 16.490s
07. +10 +10 Contimental   Sasa Mihoci + 1:40.197 74 1 1:14.462 197.02km/h 22.718s
08. +6 +6 Dunnolop   Tianhao Chen + 1:47.550 74 1 1:14.812 196.77km/h 19.940s
09. +4 +4 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:56.159 74 1 1:14.925 196.48km/h 17.843s
10. +21 +21 Badyear   Dimitur Todorov + 1:56.342 74 1 1:14.509 196.47km/h 19.717s
11. -8 -8 Yokomama   Christer Andersson + 2:00.379 74 1 1:14.876 196.34km/h 15.270s
12. -1 -1 Yokomama   Tan S Lake + 2:03.030 74 1 1:14.254 196.25km/h 20.116s
13. +15 +15 Badyear   Hans Mörtsjö + 2:03.986 74 1 1:13.646 196.21km/h 21.347s
14. +18 +18 Badyear   Yiánnis Gripáris + 2:07.128 74 1 1:14.710 196.11km/h 17.336s
15. +14 +14 Contimental   Danilo Vettori + 2:07.236 74 1 1:14.142 196.10km/h 27.099s
16. +2 +2 Dunnolop   Dusan Sevarlic + 2:09.014 74 1 1:15.378 196.04km/h 20.477s
17. -8 -8 Hancock   Jesús Pérez + 2:11.215 74 2 1:14.847 195.97km/h 17.589s
18. +2 +2 Yokomama   Tom Frederickx + 2:13.537 74 1 1:15.223 195.89km/h 18.133s
19. +4 +4 Yokomama   Robin Goodey + 2:15.731 74 1 1:15.173 195.82km/h 17.702s
20. +1 +1 Yokomama   Jiří Humpolák + 2:15.886 74 1 1:15.117 195.81km/h 22.688s
21. +4 +4 Dunnolop   Pavel Pobirovski + 2:16.076 74 1 1:14.698 195.80km/h 18.565s
22. +15 +15 Contimental   Simone Bertolotto + 2:16.233 74 1 1:13.381 195.80km/h 23.032s
23. +7 +7 Badyear   Marco Ranghetti + 2:16.491 74 1 1:14.790 195.79km/h 16.789s
24. +9 +9 Badyear   Mihail Golovanov + 2:16.661 74 1 1:14.883 195.78km/h 18.011s
25. +2 +2 Badyear   Daniele Magnani + 2:26.939 74 1 1:15.159 195.44km/h 22.107s
26. +13 +13 Badyear   Pál Baracsi + 2:31.229 73 1 1:15.513 195.29km/h 18.222s
27. +11 +11 Yokomama   Raimonds Urtāns + 2:32.511 73 1 1:15.187 195.25km/h 19.719s
28. -16 -16 Badyear   Maxim Kotov2 + 2:32.666 73 2 1:14.544 195.25km/h 16.650s
29. -3 -3 Badyear   Jean-Philippe Teilliet + 2:36.744 73 1 1:15.204 195.11km/h 15.880s
30. -26 -26 Michelini   Troy Sheahen + 2:44.507 73 3 1:14.659 194.85km/h 15.079s
31. +3 +3 Yokomama   Cédrick Flament + 2:53.095 73 1 1:15.600 194.56km/h 24.566s
32. -22 -22 Badyear   Christian Bernhard + 3:00.374 73 2 1:15.021 194.32km/h 19.649s
33. -9 -9 Badyear   Vsevolod Demydov2 + 3:03.927 73 2 1:15.232 194.20km/h 19.231s
34. -29 -29 Yokomama   Argiris Mamplekos + 3:09.733 73 2 1:14.892 194.01km/h 21.194s
35. -27 -27 Yokomama   Janne Väänänen + 3:11.676 73 3 1:14.038 193.95km/h 17.149s
36. -20 -20 Badyear   Zygmunt Ząb + 3:12.630 73 2 1:15.778 193.91km/h 18.974s
37. -1 -1 Contimental   Pablo Di Pietro + 3:29.132 73 2 1:14.776 193.37km/h 18.782s
38. -16 -16 Badyear   Vass István + 3:32.662 73 1 1:16.233 193.25km/h 22.919s
39. -4 -4 Badyear   Quentin Levasseur + 3:36.397 73 2 1:15.640 193.13km/h 20.585s
40. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martin Frei + 8:06.124 69 2 1:18.325 184.66km/h 17.222s