Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 72 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 2)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Yokomama   Alix Martin 1h21:10.941 80 2 58.309 188.39km/h 18.688s
02. -1 -1 Yokomama   Christer Andersson + 16.274 80 2 59.405 187.76km/h 15.039s
03. +4 +4 Dunnolop   Jasper Coosemans + 42.345 80 1 59.837 186.77km/h 18.025s
04. +13 +13 Dunnolop   Damian Zglinicki + 55.157 80 1 59.744 186.28km/h 14.752s
05. -1 -1 Contimental   Ilya Vedenikov + 57.080 80 2 58.697 186.21km/h 18.805s
06. -3 -3 Yokomama   Robin Goodey + 57.303 80 2 59.651 186.20km/h 17.575s
07. +13 +13 Contimental   Sasa Mihoci + 59.122 80 1 59.380 186.13km/h 23.505s
08. +1 +1 Dunnolop   Dusan Sevarlic + 1:01.005 79 2 58.617 186.06km/h 19.349s
09. +2 +2 Yokomama   Janne Väänänen + 1:08.009 79 1 59.321 185.80km/h 20.074s
10. -2 -2 Dunnolop   Tianhao Chen + 1:11.688 79 2 59.507 185.66km/h 17.825s
11. -6 -6 Yokomama   Tan S Lake + 1:21.201 79 2 59.780 185.30km/h 20.076s
12. +4 +4 Yokomama   Roger Bergman + 1:42.285 79 1 1:00.470 184.52km/h 17.259s
13. +8 +8 Badyear   Hans Mörtsjö + 1:42.452 79 2 59.667 184.51km/h 19.781s
14. +17 +17 Badyear   Marco Ranghetti + 1:47.553 79 1 1:00.232 184.32km/h 20.837s
15. +14 +14 Badyear   Maxim Kotov2 + 1:50.568 79 1 1:00.233 184.21km/h 15.772s
16. +11 +11 Yokomama   Konstantin Sobolev + 1:56.454 79 1 1:00.541 183.99km/h 15.245s
17. -11 -11 Michelini   Troy Sheahen + 1:57.919 79 2 59.463 183.94km/h 16.162s
18. -8 -8 Yokomama   Cédrick Flament + 1:58.396 79 2 1:00.089 183.92km/h 21.429s
19. -6 -6 Yokomama   Argiris Mamplekos + 2:00.011 79 2 59.393 183.86km/h 21.683s
20. -6 -6 Badyear   Quentin Levasseur + 2:09.215 78 2 1:00.277 183.52km/h 19.850s
21. +3 +3 Yokomama   Jiří Humpolák + 2:18.938 78 1 1:00.615 183.17km/h 18.452s
22. +11 +11 Badyear   Daniele Magnani + 2:19.232 78 1 1:00.205 183.16km/h 25.671s
23. +7 +7 Badyear   Jean-Philippe Teilliet + 2:19.486 78 1 1:00.645 183.15km/h 18.384s
24. -9 -9 Hancock   Jesús Pérez + 2:28.892 78 3 1:00.063 182.80km/h 18.396s
25. +12 +12 Badyear   Yiánnis Gripáris + 2:29.764 78 1 1:00.775 182.77km/h 16.778s
26. +10 +10 Contimental   Simone Bertolotto + 2:30.140 78 1 1:01.055 182.76km/h 19.591s
27. -9 -9 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 2:30.422 78 2 1:00.945 182.75km/h 18.053s
28. +7 +7 Badyear   Zygmunt Ząb + 2:30.981 78 1 1:01.003 182.73km/h 20.585s
29. -3 -3 Badyear   Pál Baracsi + 2:31.259 78 2 1:00.476 182.72km/h 19.854s
30. -5 -5 Yokomama   Tom Frederickx + 2:33.336 78 2 1:00.119 182.64km/h 20.022s
31. +7 +7 Dunnolop   Pavel Pobirovski + 2:43.162 78 1 1:01.514 182.28km/h 20.743s
32. +2 +2 Contimental   Pablo Di Pietro + 2:44.820 78 1 1:01.198 182.22km/h 16.585s
33. -5 -5 Yokomama   Martin Frei + 2:50.647 78 2 1:00.849 182.01km/h 16.309s
34. +5 +5 Contimental   Danilo Vettori + 3:10.289 77 0 1:01.523 181.31km/h -
35. -3 -3 Badyear   Vsevolod Demydov2 + 3:26.813 77 2 1:00.543 180.72km/h 20.936s
36. -13 -13 Badyear   Christian Bernhard + 3:26.838 77 3 1:00.169 180.72km/h 20.877s
37. -25 -25 Badyear   Vass István + 4:24.482 76 1 1:01.746 178.69km/h 24.858s
38. -16 -16 Yokomama   Raimonds Urtāns + 4:35.598 76 2 1:01.892 178.30km/h 17.918s
39. -20 -20 Badyear   Mihail Golovanov + 4:45.759 76 2 1:00.768 177.95km/h 17.748s