Rumusan perlumbaan (Litar: Poznan | Musim: 73 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Tan S Lake 1h30:05.880 75 2 1:09.002 203.91km/h 17.965s
02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Robin Goodey + 18.641 75 2 1:09.424 203.21km/h 14.625s
03. +2 +2 Badyear   Yiánnis Gripáris + 19.326 75 2 1:09.777 203.18km/h 17.550s
04. Tidak berubah ±0 Badyear   Daniel Comalada + 48.690 75 2 1:10.706 202.09km/h 15.243s
05. +7 +7 Badyear   Michael Monaco + 1:01.950 75 2 1:10.594 201.60km/h 17.925s
06. +8 +8 Yokomama   Mark McTaggart + 1:08.250 75 2 1:10.583 201.37km/h 19.063s
07. +10 +10 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 1:16.315 74 2 1:10.858 201.07km/h 16.296s
08. +5 +5 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:20.176 74 2 1:10.960 200.93km/h 19.358s
09. +2 +2 Yokomama   Konstantin Sobolev + 1:28.060 74 2 1:10.448 200.64km/h 18.177s
10. -4 -4 Badyear   Farcy Génel + 1:28.489 74 3 1:09.948 200.63km/h 17.221s
11. -1 -1 Yokomama   Roger Bergman + 1:31.712 74 2 1:11.046 200.51km/h 16.225s
12. -3 -3 Yokomama   Mike Baston + 1:35.903 74 3 1:11.078 200.36km/h 14.806s
13. +9 +9 Badyear   Mihail Golovanov + 1:46.394 74 2 1:10.848 199.98km/h 16.427s
14. +6 +6 Dunnolop   Danilo Vettori + 1:53.371 74 2 1:11.077 199.72km/h 20.268s
15. Tidak berubah ±0 Yokomama   Maxim Kotov2 + 1:59.769 74 2 1:11.767 199.49km/h 18.621s
16. Tidak berubah ±0 Yokomama   Janne Väänänen + 2:03.801 74 2 1:11.502 199.35km/h 19.762s
17. +6 +6 Badyear   Victor Baia + 2:13.650 74 1 1:11.834 198.99km/h 19.811s
18. +20 +20 Contimental   Darren John + 2:17.940 74 1 1:10.811 198.84km/h 24.558s
19. +8 +8 Dunnolop   Troy Sheahen + 2:18.114 74 3 1:10.555 198.83km/h 17.388s
20. +1 +1 Yokomama   Ricardo Vidal + 2:26.028 73 2 1:11.574 198.55km/h 17.456s
21. +11 +11 Yokomama   Quentin Levasseur + 2:26.503 73 2 1:11.311 198.53km/h 17.907s
22. +13 +13 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 2:30.048 73 2 1:11.555 198.40km/h 16.597s
23. +13 +13 Contimental   László Székelyhidi + 2:37.203 73 2 1:11.708 198.15km/h 17.307s
24. +9 +9 Yokomama   Daniele Magnani + 2:39.758 73 2 1:11.639 198.06km/h 19.386s
25. Tidak berubah ±0 Yokomama   Hans Mörtsjö + 2:44.824 73 2 1:11.777 197.88km/h 18.306s
26. +3 +3 Yokomama   Sergey Ved + 2:48.506 73 1 1:12.466 197.75km/h 20.403s
27. +7 +7 Yokomama   Pablo Navarrete + 2:48.833 73 2 1:11.648 197.74km/h 22.831s
28. -21 -21 Badyear   Emil Kwiatkowski + 2:56.569 73 1 1:11.890 197.46km/h 23.150s
29. -11 -11 Yokomama   Lukáš Rychlík + 2:59.815 73 3 1:11.377 197.35km/h 19.702s
30. Tidak berubah ±0 Contimental   Sasa Mihoci + 3:03.141 73 2 1:11.802 197.23km/h 17.929s
31. -7 -7 Yokomama   Raimonds Urtāns + 3:14.537 73 2 1:12.326 196.83km/h 15.831s
32. -4 -4 Dunnolop   Fábio Brito + 3:23.536 73 2 1:12.346 196.51km/h 20.740s
33. +6 +6 Dunnolop   Raluca Tiuca + 3:53.726 72 1 1:12.548 195.46km/h 22.054s
34. -8 -8 Yokomama   Zygmunt Ząb + 3:57.444 72 3 1:12.471 195.33km/h 21.150s
35. +2 +2 Contimental   Vass István + 4:23.751 72 2 1:13.043 194.43km/h 23.759s
36. +4 +4 Pipirelli   Piotr Noworyta + 4:40.843 71 1 1:13.926 193.84km/h 23.617s
37. -29 -29 Yokomama   James Brown + 5:19.722 71 3 1:12.752 192.52km/h 20.289s
Tidak tersenarai
38. -19 -19 Yokomama   Harsh Sheth Tayar pancit 21 0 1:14.003    -
39. -36 -36 Dunnolop   Christer Andersson Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
40. -9 -9 Badyear   Damian Zglinicki Kemalangan di permulaan 0 0 -    -