Rumusan perlumbaan (Litar: Laguna Seca | Musim: 71 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Hancock   Ivan Andjelic 1h38:53.040 79 2 1:12.007 172.63km/h 16.712s
02. +1 +1 Dunnolop   Atis Praudins + 17.422 79 2 1:12.254 172.12km/h 17.728s
03. +19 +19 Yokomama   Norbert Ambrus + 55.686 79 1 1:13.957 171.02km/h 18.896s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ross Proud + 59.743 79 2 1:13.867 170.91km/h 16.879s
05. -3 -3 Yokomama   Andrea Squizzato + 1:00.339 79 2 1:13.673 170.89km/h 15.636s
06. +6 +6 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 1:01.096 79 2 1:13.435 170.87km/h 18.700s
07. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:01.393 79 3 1:13.277 170.86km/h 17.676s
08. +5 +5 Yokomama   Witek Dzid + 1:05.256 79 1 1:13.911 170.75km/h 18.602s
09. -3 -3 Yokomama   Edwin Silva + 1:09.310 79 2 1:13.892 170.63km/h 20.157s
10. -1 -1 Yokomama   Sam Norris + 1:11.051 79 3 1:12.341 170.58km/h 18.263s
11. +5 +5 Dunnolop   Guillaume Delamarre + 1:12.738 78 2 1:13.096 170.54km/h 16.172s
12. -7 -7 Dunnolop   Agostino Oddo + 1:14.889 78 2 1:13.720 170.47km/h 21.096s
13. -3 -3 Dunnolop   Robertas Petniūnas + 1:18.982 78 3 1:12.237 170.36km/h 19.954s
14. +3 +3 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 1:19.769 78 2 1:13.443 170.34km/h 19.500s
15. -7 -7 Yokomama   Jean-françois Charbinat + 1:46.014 78 2 1:14.723 169.60km/h 19.417s
16. -5 -5 Yokomama   Miel Soeterbroek + 1:46.465 78 3 1:13.088 169.58km/h 18.941s
17. -2 -2 Yokomama   Ayman Daher + 2:01.278 78 2 1:14.435 169.17km/h 20.582s
18. +8 +8 Yokomama   Joaquín Quintana + 2:12.745 78 1 1:14.753 168.85km/h 18.284s
19. +6 +6 Yokomama   Joel Viitikko + 2:17.460 78 2 1:14.592 168.72km/h 16.371s
20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ivan Silva + 2:17.925 78 2 1:14.490 168.70km/h 18.353s
21. -7 -7 Dunnolop   José Abi Jaudi + 2:18.476 78 3 1:13.824 168.69km/h 19.211s
22. +7 +7 Yokomama   Armenio Santos + 2:31.168 77 2 1:14.499 168.34km/h 16.560s
23. +4 +4 Yokomama   Michaela Källström + 2:31.486 77 2 1:13.853 168.33km/h 22.879s
24. +10 +10 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 2:35.003 77 1 1:14.553 168.23km/h 18.468s
25. -1 -1 Dunnolop   Marcin Kosiór + 2:36.279 77 3 1:13.752 168.20km/h 17.526s
26. +6 +6 Badyear   Chitral Gandhi + 2:38.973 77 2 1:13.304 168.12km/h 22.554s
27. +3 +3 Dunnolop   Marek Popławski + 2:50.736 77 2 1:14.570 167.80km/h 23.504s
28. -9 -9 Yokomama   David Brennan + 2:54.246 77 3 1:14.282 167.70km/h 19.172s
29. +2 +2 Dunnolop   Krzysztof Kasinski + 2:57.671 77 2 1:15.006 167.61km/h 20.113s
30. +3 +3 Yokomama   Donatas Paplauskas + 3:46.883 76 2 1:15.800 166.27km/h 16.476s
31. -13 -13 Contimental   István Farkas + 3:48.858 76 3 1:15.359 166.22km/h 19.528s
32. -4 -4 Yokomama   Guillaume Pages + 4:12.062 76 2 1:15.314 165.59km/h 19.954s
33. +2 +2 Contimental   Markus Zrim + 4:27.295 76 2 1:15.820 165.18km/h 18.864s
34. +2 +2 Yokomama   Marvin Mackenberg + 4:31.570 76 2 1:16.200 165.07km/h 20.659s
35. +2 +2 Pipirelli   Jeffrey Decoopman + 5:12.119 75 2 1:16.971 164.00km/h 20.499s
36. +2 +2 Yokomama   Gareth Love Masalah teknikal 73 2 1:17.205 159.38km/h 20.666s
37. +2 +2 Pipirelli   Florin Ionut + 9:19.012 72 2 1:19.131 157.76km/h 19.682s
Tidak tersenarai
38. -17 -17 Yokomama   Ken Neihart Masalah teknikal 36 2 1:15.103    15.713s
39. -16 -16 Badyear   Alexander Kunze Kemalangan di permulaan 0 0 -    -