Rumusan perlumbaan (Litar: Grobnik | Musim: 71 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Yokomama   Edwin Silva 1h30:38.181 74 2 1:10.413 204.16km/h 19.876s
02. -1 -1 Yokomama   Andrea Squizzato + 17.216 74 3 1:10.564 203.51km/h 15.344s
03. +5 +5 Contimental   István Farkas + 24.124 74 2 1:11.626 203.25km/h 21.107s
04. +2 +2 Yokomama   Jean-françois Charbinat + 25.215 74 3 1:11.410 203.21km/h 18.326s
05. -3 -3 Dunnolop   Marcin Kosiór + 33.443 74 3 1:10.862 202.91km/h 16.976s
06. +5 +5 Badyear   Alexander Kunze + 33.570 74 3 1:11.544 202.90km/h 14.779s
07. +2 +2 Yokomama   Joel Viitikko + 34.396 74 2 1:11.895 202.87km/h 15.492s
08. -5 -5 Dunnolop   Atis Praudins + 41.875 74 3 1:11.821 202.60km/h 17.693s
09. +3 +3 Yokomama   Ross Proud + 50.621 74 2 1:11.955 202.27km/h 17.249s
10. +10 +10 Yokomama   Guillaume Pages + 1:17.709 73 1 1:12.818 201.28km/h 15.565s
11. +10 +10 Dunnolop   Guillaume Delamarre + 1:20.773 73 2 1:12.128 201.17km/h 16.465s
12. +1 +1 Yokomama   Joaquín Quintana + 1:22.933 73 2 1:12.356 201.09km/h 18.055s
13. -6 -6 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 1:26.711 73 3 1:11.465 200.95km/h 18.002s
14. +1 +1 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 1:27.253 73 2 1:12.409 200.93km/h 18.874s
15. -10 -10 Hancock   Ivan Andjelic + 1:29.808 73 3 1:11.713 200.84km/h 18.790s
16. +6 +6 Yokomama   Michaela Källström + 1:37.038 73 2 1:12.130 200.58km/h 20.554s
17. -7 -7 Dunnolop   José Abi Jaudi + 1:38.010 73 2 1:12.969 200.54km/h 17.713s
18. +1 +1 Yokomama   Norbert Ambrus + 1:38.585 73 2 1:12.508 200.52km/h 18.525s
19. -5 -5 Dunnolop   Agostino Oddo + 1:42.934 73 2 1:12.617 200.36km/h 22.522s
20. -2 -2 Contimental   Markus Zrim + 1:43.383 73 2 1:12.496 200.35km/h 18.136s
21. -5 -5 Yokomama   Ayman Daher + 1:43.542 73 2 1:12.392 200.34km/h 19.329s
22. +3 +3 Dunnolop   Robertas Petniūnas + 1:50.402 73 2 1:11.564 200.09km/h 19.787s
23. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Krzysztof Kasinski + 2:20.133 73 2 1:13.535 199.03km/h 21.537s
24. +3 +3 Yokomama   Armenio Santos + 2:20.377 73 2 1:13.485 199.02km/h 16.590s
25. -1 -1 Dunnolop   Marek Popławski + 2:30.456 72 2 1:13.100 198.66km/h 23.307s
26. +7 +7 Dunnolop   Pedro Nazaré + 2:30.586 72 3 1:12.688 198.66km/h 16.014s
27. +4 +4 Yokomama   Sam Norris + 2:31.075 72 2 1:12.950 198.64km/h 19.648s
28. +2 +2 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 2:32.508 72 2 1:13.503 198.59km/h 18.342s
29. -1 -1 Yokomama   Ken Neihart + 2:42.446 72 3 1:13.314 198.23km/h 15.158s
30. +5 +5 Badyear   Chitral Gandhi + 2:45.106 72 1 1:13.118 198.14km/h 21.308s
31. +1 +1 Yokomama   David Brennan + 2:49.347 72 2 1:13.607 197.99km/h 19.439s
32. -15 -15 Dunnolop   Rafael Zambrano + 3:34.437 71 3 1:13.428 196.41km/h 22.160s
33. -7 -7 Yokomama   Ivan Silva + 3:44.869 71 3 1:13.227 196.05km/h 18.533s
34. -5 -5 Yokomama   Miel Soeterbroek + 3:50.676 71 2 1:13.607 195.85km/h 19.063s
35. +1 +1 Yokomama   Gareth Love + 4:43.143 70 3 1:14.504 194.05km/h 18.454s
36. +3 +3 Pipirelli   Florin Ionut + 5:02.205 70 2 1:15.609 193.41km/h 21.422s
37. -3 -3 Yokomama   Donatas Paplauskas + 5:12.637 70 3 1:15.002 193.06km/h 16.645s
38. +2 +2 Pipirelli   Jeffrey Decoopman + 5:31.985 70 2 1:15.890 192.41km/h 20.200s
39. -1 -1 Yokomama   Witek Dzid + 7:40.339 68 1 1:15.643 188.22km/h 19.527s
Tidak tersenarai
40. -3 -3 Yokomama   Marvin Mackenberg Masalah teknikal 56 2 1:15.076    20.464s