Rumusan perlumbaan (Litar: Spa | Musim: 72 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Dunnolop   Ross Proud 1h21:05.890 44 2 1:47.198 226.84km/h 17.056s
02. +5 +5 Yokomama   Edwin Silva + 3.657 44 2 1:48.009 226.67km/h 19.407s
03. -1 -1 Yokomama   Guillaume Delamarre + 16.487 44 2 1:47.858 226.07km/h 16.375s
04. +5 +5 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 29.377 44 2 1:48.698 225.47km/h 16.513s
05. +1 +1 Badyear   Sam Norris + 34.566 44 2 1:48.367 225.24km/h 18.203s
06. -2 -2 Yokomama   Kamal Naoui + 35.096 44 2 1:48.210 225.21km/h 17.957s
07. -2 -2 Yokomama   Ayman Daher + 35.576 44 2 1:48.692 225.19km/h 18.406s
08. +3 +3 Yokomama   Ivan Silva + 35.691 44 2 1:48.286 225.18km/h 15.160s
09. -8 -8 Hancock   Diego Mahecha + 35.937 44 3 1:47.378 225.17km/h 18.807s
10. +3 +3 Yokomama   Joel Viitikko + 44.295 44 2 1:48.509 224.79km/h 15.734s
11. -3 -3 Badyear   Bronek Obarewicz + 44.927 44 2 1:48.844 224.76km/h 18.868s
12. -2 -2 Yokomama   Joaquín Quintana + 44.952 44 2 1:48.305 224.76km/h 17.402s
13. +1 +1 Badyear   Mike Leone + 52.499 44 2 1:48.127 224.41km/h 20.710s
14. +3 +3 Avonn   Marcin Kosiór + 52.770 44 2 1:47.978 224.40km/h 16.308s
15. -3 -3 Dunnolop   Marko Radakovic + 58.689 44 2 1:48.205 224.13km/h 17.639s
16. +3 +3 Badyear   Markus Zrim + 1:00.426 44 2 1:48.223 224.05km/h 19.357s
17. -2 -2 Yokomama   Armenio Santos + 1:09.468 44 2 1:49.811 223.64km/h 17.393s
18. -2 -2 Badyear   Mikko Suhonen + 1:12.648 44 2 1:49.133 223.50km/h 17.004s
19. +14 +14 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo + 1:18.716 44 1 1:50.139 223.23km/h 20.508s
20. +5 +5 Avonn   Mikko Heikkinen + 1:24.466 44 2 1:48.807 222.97km/h 20.692s
21. +1 +1 Yokomama   Witek Dzid + 1:53.950 43 2 1:50.211 221.65km/h 16.305s
22. +7 +7 Yokomama   Alexander Kunze + 2:01.215 43 2 1:50.865 221.32km/h 14.427s
23. -3 -3 Contimental   Felix Horch + 2:03.957 43 2 1:50.886 221.20km/h 16.181s
24. +2 +2 Badyear   Bindics Róbert + 2:05.390 43 2 1:50.552 221.14km/h 24.382s
25. +3 +3 Yokomama   Guillaume Pages + 2:13.246 43 2 1:51.170 220.79km/h 16.964s
26. -3 -3 Dunnolop   Hugo Andrade + 2:13.485 43 2 1:51.106 220.78km/h 18.519s
27. +9 +9 Contimental   Maxim Egorov + 2:34.178 43 1 1:51.135 219.87km/h 18.953s
28. +4 +4 Yokomama   Tomasz Siwiec + 2:49.488 43 2 1:51.013 219.20km/h 19.560s
29. +5 +5 Contimental   Marek Popławski + 2:58.732 43 2 1:51.456 218.80km/h 20.598s
30. -9 -9 Contimental   Robertas Petniūnas + 3:08.282 43 1 1:51.790 218.39km/h 24.133s
31. +4 +4 Badyear   Sven Bojkowski + 3:11.598 43 2 1:51.635 218.24km/h 20.207s
32. -2 -2 Yokomama   David Jones-Winkley + 3:23.003 43 2 1:52.275 217.75km/h 16.627s
33. -2 -2 Contimental   István Farkas + 3:34.955 43 2 1:52.598 217.24km/h 21.699s
34. +3 +3 Contimental   Pasquale De Lucia + 3:57.970 42 1 1:53.795 216.26km/h 24.947s
35. -8 -8 Pipirelli   Norbert Ambrus + 4:05.370 42 2 1:53.628 215.95km/h 17.563s
36. +2 +2 Pipirelli   Stavros Oikonomidis + 5:49.151 41 3 1:54.823 211.65km/h 21.582s
37. -19 -19 Yokomama   Twig Fahaji + 8:41.367 40 4 1:49.985 204.88km/h 19.565s
Tidak tersenarai
38. -14 -14 Dunnolop   Ken Neihart Kemalangan di permulaan 0 0 -    -