Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 72 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Dunnolop   Ross Proud 1h21:30.180 80 1 58.651 187.65km/h 16.957s
02. +1 +1 Yokomama   Joel Viitikko + 17.628 80 2 59.091 186.98km/h 17.318s
03. +2 +2 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 31.183 80 2 59.568 186.46km/h 17.799s
04. -2 -2 Yokomama   Ayman Daher + 31.635 80 2 59.315 186.44km/h 18.194s
05. +3 +3 Yokomama   Ivan Silva + 43.152 80 1 59.947 186.01km/h 16.431s
06. +10 +10 Badyear   Bronek Obarewicz + 50.624 80 1 59.669 185.73km/h 18.807s
07. +5 +5 Yokomama   Joaquín Quintana + 53.174 80 1 1:00.133 185.63km/h 17.475s
08. +14 +14 Contimental   Maxim Egorov + 54.002 80 1 59.581 185.60km/h 18.379s
09. +2 +2 Yokomama   Guillaume Delamarre + 55.421 80 1 59.221 185.55km/h 18.209s
10. +7 +7 Badyear   Sam Norris + 56.985 80 1 59.245 185.49km/h 20.234s
11. -4 -4 Yokomama   Armenio Santos + 57.246 80 2 1:00.049 185.48km/h 15.639s
12. -11 -11 Yokomama   Kamal Naoui + 58.205 80 2 1:00.027 185.44km/h 17.730s
13. +2 +2 Contimental   Robertas Petniūnas + 1:01.293 79 1 58.615 185.33km/h 21.263s
14. Tidak berubah ±0 Yokomama   Witek Dzid + 1:07.013 79 1 1:00.090 185.11km/h 20.206s
15. -5 -5 Yokomama   David Jones-Winkley + 1:07.124 79 2 59.308 185.11km/h 16.367s
16. +3 +3 Contimental   István Farkas + 1:08.238 79 1 59.600 185.07km/h 20.745s
17. -4 -4 Yokomama   Edwin Silva + 1:09.718 79 2 1:00.048 185.01km/h 19.397s
18. -9 -9 Yokomama   Alexander Kunze + 1:28.293 79 2 1:00.117 184.32km/h 15.456s
19. +8 +8 Badyear   Mike Leone + 1:39.290 79 1 59.488 183.92km/h 19.163s
20. +1 +1 Contimental   Marek Popławski + 1:45.295 79 1 1:00.060 183.69km/h 20.930s
21. +4 +4 Badyear   Mikko Suhonen + 1:45.414 79 1 1:00.033 183.69km/h 20.231s
22. +8 +8 Dunnolop   Marko Radakovic + 2:08.350 78 1 1:00.818 182.85km/h 24.851s
23. Tidak berubah ±0 Contimental   Pasquale De Lucia + 2:16.984 78 3 59.931 182.54km/h 20.294s
24. -4 -4 Yokomama   Twig Fahaji + 2:21.789 78 1 1:01.189 182.36km/h 21.383s
25. -21 -21 Hancock   Diego Mahecha + 2:26.884 78 3 1:00.488 182.18km/h 18.538s
26. -2 -2 Yokomama   Guillaume Pages + 2:33.462 78 1 1:01.351 181.94km/h 19.505s
27. +4 +4 Dunnolop   Hugo Andrade + 2:33.634 78 1 1:00.998 181.93km/h 18.911s
28. +1 +1 Yokomama   Tomasz Siwiec + 2:37.985 78 2 1:00.942 181.78km/h 19.514s
29. +6 +6 Badyear   Sven Bojkowski + 2:54.643 78 1 1:01.471 181.18km/h 19.801s
30. -12 -12 Contimental   Felix Horch + 2:54.925 78 1 1:01.077 181.17km/h 27.187s
31. +2 +2 Badyear   Bindics Róbert + 3:10.145 77 1 1:01.675 180.63km/h 23.944s
32. +4 +4 Dunnolop   Ken Neihart + 3:28.409 77 1 1:01.328 179.98km/h 14.663s
33. -7 -7 Avonn   Jani Syrjäläinen + 4:05.009 76 2 1:02.051 178.70km/h 18.743s
34. -2 -2 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo + 4:16.847 76 2 1:01.965 178.29km/h 17.095s
35. +3 +3 Avonn   Mikko Heikkinen + 4:33.573 76 1 1:03.096 177.71km/h 20.001s
36. -2 -2 Badyear   Markus Zrim + 5:05.722 75 1 1:02.046 176.61km/h 18.237s
37. -9 -9 Pipirelli   Norbert Ambrus + 6:36.680 74 3 1:02.558 173.57km/h 18.960s
38. -1 -1 Avonn   Marcin Kosiór + 7:47.965 73 1 1:04.295 171.26km/h 20.473s
Tidak tersenarai
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Stavros Oikonomidis Masalah teknikal 67 3 1:03.504    20.862s