Rumusan perlumbaan (Litar: Portimao | Musim: 54 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 4)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Dunnolop   Sergey Sergeev 1h36:49.432 66 3 1:24.673 191.92km/h 16.997s
02. +1 +1 Dunnolop   Mihkel Roogna + 4.892 66 3 1:24.985 191.75km/h 18.327s
03. +2 +2 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 14.814 66 3 1:25.373 191.43km/h 16.010s
04. -3 -3 Dunnolop   Marcin Żak + 15.363 66 3 1:25.011 191.41km/h 17.288s
05. +2 +2 Dunnolop   András Bozóti + 23.813 66 3 1:24.914 191.13km/h 17.828s
06. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ivan Andjelic + 27.223 66 3 1:25.275 191.02km/h 18.734s
07. +2 +2 Dunnolop   Oliver Radna + 31.352 66 3 1:25.952 190.89km/h 18.296s
08. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Andrea Squizzato + 31.581 66 3 1:25.707 190.88km/h 17.953s
09. +6 +6 Dunnolop   Jukka Sireni + 36.012 66 3 1:26.123 190.73km/h 16.916s
10. +10 +10 Badyear   Tamás Tóth + 47.528 66 3 1:26.074 190.36km/h 17.945s
11. +2 +2 Dunnolop   Robin Goodey + 1:03.294 66 3 1:25.951 189.85km/h 17.630s
12. -1 -1 Dunnolop   Joao Barbosa + 1:04.198 66 3 1:26.183 189.82km/h 16.917s
13. -1 -1 Badyear   David Cabral + 1:04.284 66 3 1:26.406 189.82km/h 17.930s
14. -4 -4 Dunnolop   Povilas Smaliukas + 1:07.062 66 4 1:25.449 189.73km/h 17.701s
15. +1 +1 Dunnolop   Vadim Podrez + 1:07.375 66 3 1:26.099 189.72km/h 20.668s
16. -12 -12 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov + 1:12.602 66 4 1:25.679 189.55km/h 19.305s
17. Tidak berubah ±0 Yokomama   Gino Zernani + 1:15.340 66 3 1:25.439 189.46km/h 18.026s
18. +6 +6 Contimental   Dávid Kaposi + 1:31.149 65 2 1:26.412 188.95km/h 22.053s
19. +6 +6 Dunnolop   Andrey Stoyanov + 1:35.515 65 3 1:25.519 188.81km/h 18.911s
20. +10 +10 Badyear   Stuart Gibson + 1:37.782 65 2 1:26.777 188.74km/h 18.130s
21. -3 -3 Dunnolop   Rafael Mantovani + 1:38.328 65 3 1:26.720 188.72km/h 21.014s
22. Tidak berubah ±0 Contimental   Krasimir Ivanov + 1:57.837 65 2 1:26.725 188.10km/h 17.458s
23. +6 +6 Badyear   Eugenio Sanchez Cruzado + 2:06.188 65 2 1:27.439 187.84km/h 20.546s
24. +4 +4 Contimental   Paweł Parszuto + 2:11.424 65 3 1:27.349 187.67km/h 20.784s
25. +6 +6 Contimental   Mike Baston + 2:40.437 65 3 1:27.416 186.76km/h 18.643s
26. -5 -5 Dunnolop   Péter Veszprémi + 3:08.754 64 3 1:27.778 185.88km/h 18.165s
27. -8 -8 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 3:17.426 64 2 1:28.705 185.61km/h 20.281s
28. -14 -14 Yokomama   Marek Marchewka + 3:36.789 64 3 1:28.755 185.01km/h 17.819s
29. -6 -6 Yokomama   Jochen Sailer + 3:51.211 64 2 1:29.209 184.57km/h 16.943s
30. -3 -3 Dunnolop   Carlos Vieira Jr + 4:05.134 64 2 1:29.321 184.15km/h 20.176s
31. +4 +4 Avonn   Pedro Correia + 4:05.359 64 3 1:28.450 184.14km/h 17.266s
32. -6 -6 Contimental   Ian Morrison + 4:13.119 64 2 1:29.705 183.90km/h 17.544s
33. -1 -1 Contimental   Juan Carlos Romero + 4:41.490 63 1 1:30.476 183.05km/h 22.924s
34. -1 -1 Pipirelli   Marco Triulzi + 5:13.164 63 3 1:29.297 182.10km/h 18.315s
35. -1 -1 Pipirelli   Daniel Penev + 5:26.846 63 2 1:30.851 181.69km/h 20.244s
36. +1 +1 Pipirelli   Diogo Schwinn + 6:09.163 62 2 1:31.493 180.45km/h 19.335s
37. -1 -1 Pipirelli   Pedro Da Rocha + 6:37.541 62 3 1:31.319 179.62km/h 19.214s
38. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Jens Frostrup + 6:44.863 62 3 1:31.482 179.41km/h 19.438s
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Martin Carson + 7:13.543 61 1 1:32.665 178.59km/h 16.901s