Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 54 | Perlumbaan: 10 | Kumpulan: Master - 4)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Marcin Żak 1h29:23.961 55 2 1:34.712 205.04km/h 18.725s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   András Bozóti + 12.487 55 2 1:34.507 204.56km/h 17.404s
03. +19 +19 Contimental   Dávid Kaposi + 33.006 55 1 1:35.398 203.78km/h 21.118s
04. +2 +2 Dunnolop   Oliver Radna + 40.824 55 2 1:35.520 203.49km/h 17.015s
05. +8 +8 Dunnolop   Povilas Smaliukas + 1:00.228 55 2 1:35.355 202.76km/h 18.992s
06. +21 +21 Dunnolop   Jukka Sireni + 1:02.871 55 2 1:36.194 202.66km/h 15.955s
07. +4 +4 Dunnolop   Mihkel Roogna + 1:04.325 55 2 1:35.350 202.61km/h 19.039s
08. +21 +21 Dunnolop   Ivan Andjelic + 1:05.224 55 1 1:36.469 202.57km/h 19.419s
09. +3 +3 Dunnolop   Rafael Mantovani + 1:05.589 55 2 1:36.388 202.56km/h 17.936s
10. +7 +7 Contimental   Mike Baston + 1:06.176 55 2 1:35.373 202.54km/h 18.096s
11. +9 +9 Badyear   Tamás Tóth + 1:06.674 55 3 1:35.167 202.52km/h 16.842s
12. +9 +9 Dunnolop   Joao Barbosa + 1:07.532 55 2 1:36.215 202.49km/h 16.939s
13. +2 +2 Contimental   Krasimir Ivanov + 1:09.407 55 2 1:35.901 202.42km/h 17.948s
14. Tidak berubah ±0 Yokomama   Gino Zernani + 1:09.577 55 2 1:36.051 202.41km/h 18.956s
15. +9 +9 Yokomama   Marek Marchewka + 1:10.003 55 2 1:35.967 202.39km/h 19.451s
16. Tidak berubah ±0 Badyear   David Cabral + 1:10.303 55 2 1:35.669 202.38km/h 19.661s
17. +1 +1 Contimental   Juan Carlos Romero + 1:15.950 55 3 1:35.190 202.17km/h 19.743s
18. -14 -14 Dunnolop   Robin Goodey + 1:16.425 55 3 1:35.420 202.15km/h 17.742s
19. -12 -12 Dunnolop   Vadim Podrez + 1:21.508 55 3 1:35.919 201.97km/h 17.913s
20. +5 +5 Contimental   Paweł Parszuto + 1:26.752 55 2 1:36.396 201.77km/h 20.547s
21. -13 -13 Contimental   Ian Morrison + 1:27.274 55 4 1:34.642 201.75km/h 18.120s
22. -17 -17 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 1:44.224 54 3 1:35.218 201.13km/h 17.286s
23. +5 +5 Badyear   Stuart Gibson + 1:51.529 54 3 1:35.418 200.86km/h 18.584s
24. +7 +7 Pipirelli   Daniel Penev + 2:13.366 54 2 1:37.609 200.06km/h 17.645s
25. +1 +1 Dunnolop   Péter Veszprémi + 2:22.383 54 3 1:36.019 199.73km/h 19.305s
26. +12 +12 Avonn   Pedro Correia + 3:23.628 53 2 1:37.582 197.54km/h 18.067s
27. +6 +6 Dunnolop   Andrey Stoyanov + 3:23.778 53 2 1:37.885 197.53km/h 17.864s
28. -18 -18 Dunnolop   Andrea Squizzato + 3:42.555 53 2 1:39.117 196.87km/h 18.537s
29. +5 +5 Dunnolop   Carlos Vieira Jr + 3:53.836 53 1 1:39.678 196.47km/h 18.450s
30. -11 -11 Yokomama   Jochen Sailer + 3:54.847 53 2 1:39.111 196.43km/h 17.596s
31. -22 -22 Dunnolop   Sergey Sergeev + 4:26.264 53 2 1:39.389 195.34km/h 17.818s
32. -29 -29 Badyear   Eugenio Sanchez Cruzado + 4:31.482 53 3 1:35.288 195.16km/h 18.059s
33. -1 -1 Pipirelli   Marco Triulzi + 4:45.919 53 2 1:39.829 194.66km/h 19.579s
34. +1 +1 Pipirelli   Martin Carson + 5:09.925 52 1 1:40.893 193.84km/h 20.134s
35. +1 +1 Pipirelli   Jens Frostrup + 5:27.526 52 1 1:41.715 193.24km/h 19.438s
36. +1 +1 Pipirelli   Pedro Da Rocha + 5:51.953 52 2 1:41.404 192.41km/h 18.257s
37. +2 +2 Pipirelli   Diogo Schwinn + 8:03.978 50 1 1:42.892 188.07km/h 23.465s
Tidak tersenarai
38. -15 -15 Dunnolop   Simone Pasqualoni Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
39. -9 -9 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov Kemalangan di permulaan 0 0 -    -