Rumusan perlumbaan (Litar: Anderstorp | Musim: 54 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 4)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Marcin Żak 1h26:38.175 70 3 1:10.922 195.16km/h 17.513s
02. +1 +1 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 19.814 70 2 1:12.770 194.42km/h 16.164s
03. -1 -1 Dunnolop   András Bozóti + 29.096 70 3 1:11.326 194.07km/h 18.944s
04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Vadim Podrez + 31.612 70 3 1:12.443 193.98km/h 18.689s
05. +5 +5 Dunnolop   Jukka Sireni + 39.981 70 2 1:12.721 193.67km/h 15.430s
06. +10 +10 Dunnolop   Povilas Smaliukas + 52.570 70 2 1:12.223 193.21km/h 19.398s
07. +13 +13 Dunnolop   Joao Barbosa + 1:04.072 70 2 1:12.853 192.78km/h 19.480s
08. +3 +3 Yokomama   Gino Zernani + 1:15.784 69 2 1:12.686 192.36km/h 19.362s
09. +10 +10 Contimental   Juan Carlos Romero + 1:18.432 69 2 1:12.690 192.26km/h 18.826s
10. -2 -2 Dunnolop   Rafael Mantovani + 1:23.674 69 2 1:13.268 192.07km/h 17.991s
11. +11 +11 Contimental   Krasimir Ivanov + 1:29.176 69 2 1:13.003 191.87km/h 18.008s
12. +12 +12 Badyear   Stuart Gibson + 1:30.189 69 2 1:12.878 191.83km/h 20.082s
13. +4 +4 Badyear   Tamás Tóth + 1:31.650 69 3 1:12.685 191.78km/h 19.186s
14. +12 +12 Dunnolop   Andrey Stoyanov + 1:32.749 69 2 1:12.271 191.74km/h 20.845s
15. +3 +3 Dunnolop   Robin Goodey + 1:46.780 69 3 1:12.968 191.23km/h 18.239s
16. +5 +5 Badyear   Eugenio Sanchez Cruzado + 1:49.770 69 3 1:12.916 191.12km/h 18.349s
17. +11 +11 Contimental   Paweł Parszuto + 2:01.006 69 1 1:13.978 190.72km/h 19.970s
18. +12 +12 Contimental   Mike Baston + 2:02.949 69 1 1:13.851 190.65km/h 19.921s
19. -7 -7 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 2:17.308 69 2 1:12.411 190.14km/h 19.891s
20. +7 +7 Dunnolop   Péter Veszprémi + 3:21.090 68 2 1:14.302 187.89km/h 18.263s
21. +2 +2 Contimental   Ian Morrison + 4:07.273 67 2 1:15.468 186.30km/h 20.446s
22. +9 +9 Dunnolop   Carlos Vieira Jr + 4:15.510 67 1 1:15.445 186.02km/h 23.754s
23. -9 -9 Dunnolop   Ivan Andjelic + 4:16.833 67 2 1:15.694 185.97km/h 22.377s
24. -9 -9 Yokomama   Marek Marchewka + 4:23.319 67 3 1:13.352 185.75km/h 17.490s
25. Tidak berubah ±0 Yokomama   Jochen Sailer + 4:38.232 67 2 1:15.906 185.25km/h 20.935s
26. -19 -19 Badyear   David Cabral + 4:57.168 66 2 1:13.415 184.61km/h 19.859s
27. -21 -21 Dunnolop   Andrea Squizzato + 4:57.295 66 2 1:15.897 184.60km/h 20.677s
28. +4 +4 Pipirelli   Daniel Penev + 5:11.800 66 1 1:16.665 184.12km/h 24.290s
29. +4 +4 Pipirelli   Marco Triulzi + 5:13.784 66 2 1:16.336 184.05km/h 21.792s
30. +5 +5 Pipirelli   Diogo Schwinn + 5:28.944 66 1 1:17.147 183.55km/h 20.519s
31. +3 +3 Avonn   Pedro Correia + 5:29.412 66 2 1:16.216 183.53km/h 21.158s
32. +5 +5 Pipirelli   Jens Frostrup + 6:14.542 65 2 1:17.282 182.04km/h 20.481s
33. +5 +5 Pipirelli   Pedro Da Rocha + 6:49.747 65 1 1:17.957 180.90km/h 18.981s
34. +2 +2 Pipirelli   Martin Carson + 7:08.456 64 1 1:17.447 180.30km/h 20.079s
35. -30 -30 Dunnolop   Sergey Sergeev + 7:12.377 64 3 1:13.545 180.17km/h 16.436s
36. -23 -23 Dunnolop   Oliver Radna + 7:30.599 64 2 1:15.136 179.59km/h 17.684s
37. +2 +2 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov + 7:30.929 64 2 1:17.831 179.58km/h 17.309s
Tidak tersenarai
38. -9 -9 Contimental   Dávid Kaposi Masalah teknikal 51 2 1:16.593    23.637s
39. -30 -30 Dunnolop   Mihkel Roogna Masalah teknikal 47 3 1:16.181    18.752s