Rumusan perlumbaan (Litar: Brasilia | Musim: 71 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Master - 4)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Oliver Radna 1h31:12.129 55 1 1:37.839 198.09km/h 18.237s
02. +3 +3 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 1:08.985 55 2 1:38.021 195.62km/h 14.187s
03. -1 -1 Dunnolop   James Hitchen + 1:09.494 55 2 1:37.617 195.60km/h 16.680s
04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ivan Lukovkin + 1:23.788 55 1 1:38.219 195.10km/h 19.776s
05. +13 +13 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:23.955 55 1 1:38.057 195.09km/h 19.395s
06. Tidak berubah ±0 Yokomama   Paul Dove + 1:28.505 55 1 1:38.887 194.93km/h 17.599s
07. +2 +2 Dunnolop   Lee Harding + 1:41.422 54 1 1:38.649 194.48km/h 20.712s
08. +6 +6 Yokomama   Tony Cullen + 1:41.847 54 1 1:38.096 194.47km/h 21.870s
09. -6 -6 Dunnolop   Claudio Szynkier + 1:48.682 54 3 1:37.351 194.23km/h 15.698s
10. +21 +21 Contimental   Maurício Jackson + 1:52.878 54 1 1:38.577 194.08km/h 18.319s
11. +17 +17 Dunnolop   Maciek Paruch + 2:02.770 54 1 1:37.973 193.74km/h 22.881s
12. +8 +8 Yokomama   Edinson Antonio + 2:05.419 54 1 1:39.100 193.65km/h 22.048s
13. +16 +16 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues + 2:05.759 54 1 1:39.110 193.64km/h 17.521s
14. -3 -3 Yokomama   Sinan Bahadir + 2:11.577 54 2 1:38.732 193.44km/h 18.848s
15. +9 +9 Dunnolop   Szymon Kut + 2:19.547 54 1 1:39.525 193.16km/h 21.659s
16. -6 -6 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 2:20.078 54 2 1:38.378 193.14km/h 15.330s
17. -5 -5 Dunnolop   Marcos Barizon + 2:31.005 54 2 1:39.587 192.77km/h 16.525s
18. -1 -1 Dunnolop   John Ibbotson + 2:32.784 54 1 1:40.480 192.71km/h 18.512s
19. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Gino Falco + 2:35.651 54 1 1:39.959 192.61km/h 22.454s
20. -5 -5 Yokomama   György Csillag + 2:35.651 54 2 1:39.738 192.61km/h 19.892s
21. +2 +2 Yokomama   Andrew Green + 2:36.136 54 1 1:39.931 192.59km/h 22.387s
22. +3 +3 Contimental   Marius Slavinskas + 2:39.213 54 2 1:39.175 192.49km/h 21.214s
23. +14 +14 Contimental   Mateusz Bogusz + 2:39.786 54 1 1:39.195 192.47km/h 21.302s
24. -2 -2 Badyear   Olivier Portal + 2:41.082 54 1 1:40.048 192.42km/h 18.402s
25. +10 +10 Contimental   Elias Aranda + 2:44.798 54 1 1:39.426 192.30km/h 24.373s
26. -10 -10 Badyear   Ivaylo Tanev + 2:50.748 54 1 1:38.776 192.09km/h 24.136s
27. +7 +7 Dunnolop   Stefan Stillhart + 2:55.728 54 1 1:40.022 191.92km/h 23.689s
28. -15 -15 Badyear   Sean Hillier + 3:08.378 54 2 1:40.090 191.50km/h 21.197s
29. -2 -2 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 3:08.391 54 1 1:40.540 191.49km/h 20.420s
30. -23 -23 Contimental   Sergey Shinkevich + 3:18.869 54 3 1:39.602 191.14km/h 17.521s
31. -23 -23 Yokomama   Mick Ridley + 3:29.925 53 3 1:39.052 190.77km/h 22.476s
32. +6 +6 Yokomama   Gabriel Arbona + 3:32.260 53 2 1:39.249 190.69km/h 23.612s
33. -1 -1 Yokomama   Max Watson + 3:38.109 53 1 1:40.406 190.49km/h 21.579s
34. -13 -13 Contimental   Albert Viljanen + 3:38.627 53 2 1:40.081 190.48km/h 21.039s
35. -2 -2 Dunnolop   Rick Queary + 3:58.266 53 1 1:40.645 189.82km/h 22.947s
36. -6 -6 Badyear   Tibor Szuromi + 4:05.544 53 1 1:41.788 189.58km/h 19.643s
37. -1 -1 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 4:57.302 53 2 1:42.064 187.88km/h 18.715s
38. -12 -12 Yokomama   Francisco Chango + 6:37.498 52 3 1:42.688 184.67km/h 18.570s
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Emanuele Leoni + 7:25.889 51 1 1:44.047 183.16km/h 31.269s