Rumusan perlumbaan (Litar: Magny Cours | Musim: 71 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Master - 4)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Dunnolop   Claudio Szynkier 1h33:48.471 72 3 1:14.983 195.59km/h 15.822s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 6.277 72 2 1:15.734 195.37km/h 15.329s
03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ivan Lukovkin + 15.781 72 3 1:15.377 195.04km/h 18.165s
04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Oliver Radna + 17.322 72 2 1:15.260 194.99km/h 16.864s
05. +1 +1 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 17.375 72 2 1:15.445 194.99km/h 22.381s
06. +12 +12 Badyear   Sean Hillier + 25.493 72 2 1:14.942 194.71km/h 18.442s
07. -6 -6 Dunnolop   James Hitchen + 25.861 72 3 1:15.375 194.70km/h 14.920s
08. +6 +6 Contimental   Albert Viljanen + 28.401 72 2 1:15.062 194.61km/h 18.135s
09. +2 +2 Dunnolop   Stefan Stillhart + 29.010 72 3 1:15.219 194.59km/h 15.320s
10. +2 +2 Dunnolop   Lee Harding + 49.720 72 2 1:16.413 193.88km/h 19.296s
11. -1 -1 Dunnolop   John Ibbotson + 50.965 72 2 1:16.401 193.84km/h 19.554s
12. +10 +10 Badyear   Olivier Portal + 54.176 72 2 1:16.232 193.73km/h 16.638s
13. -6 -6 Dunnolop   Szymon Kut + 57.158 72 3 1:14.774 193.63km/h 18.378s
14. -1 -1 Dunnolop   Gino Falco + 1:12.083 72 3 1:15.468 193.12km/h 18.537s
15. -6 -6 Dunnolop   Rick Queary + 1:16.708 71 3 1:16.417 192.96km/h 17.171s
16. +7 +7 Badyear   Tibor Szuromi + 1:17.152 71 2 1:16.118 192.95km/h 19.140s
17. -9 -9 Badyear   Ivaylo Tanev + 1:21.685 71 3 1:15.904 192.79km/h 21.249s
18. +8 +8 Contimental   Marius Slavinskas + 1:21.996 71 2 1:15.853 192.78km/h 22.427s
19. -2 -2 Dunnolop   Marcos Barizon + 1:29.140 71 3 1:16.497 192.54km/h 17.676s
20. +5 +5 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues + 1:47.730 71 2 1:16.775 191.92km/h 17.464s
21. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 2:01.116 71 2 1:17.236 191.47km/h 17.315s
22. +10 +10 Yokomama   Andrew Green + 2:04.012 71 3 1:16.036 191.37km/h 21.301s
23. +4 +4 Yokomama   György Csillag + 2:06.927 71 2 1:17.095 191.28km/h 19.143s
24. Tidak berubah ±0 Yokomama   Paul Dove + 2:09.711 71 2 1:17.189 191.19km/h 17.138s
25. -5 -5 Yokomama   Max Watson + 2:10.040 71 2 1:16.765 191.17km/h 18.281s
26. -10 -10 Yokomama   Sinan Bahadir + 2:22.589 71 2 1:17.773 190.76km/h 20.097s
27. +3 +3 Yokomama   Matt Kasar + 2:22.979 71 2 1:17.253 190.75km/h 19.373s
28. -13 -13 Contimental   Sergey Shinkevich + 2:23.231 71 3 1:16.766 190.74km/h 19.182s
29. -10 -10 Yokomama   Mick Ridley + 2:43.891 70 3 1:17.231 190.06km/h 19.389s
30. -2 -2 Dunnolop   Maciek Paruch + 2:45.448 70 3 1:16.203 190.01km/h 19.518s
31. +5 +5 Contimental   Mateusz Bogusz + 2:48.772 70 2 1:16.757 189.90km/h 19.124s
32. -3 -3 Yokomama   Tony Cullen + 2:56.847 70 3 1:17.260 189.63km/h 19.556s
33. Tidak berubah ±0 Contimental   Elias Aranda + 2:57.703 70 2 1:18.208 189.61km/h 18.571s
34. -3 -3 Yokomama   Gabriel Arbona + 3:01.383 70 3 1:17.742 189.48km/h 17.631s
35. -1 -1 Yokomama   Francisco Chango + 3:03.254 70 3 1:16.915 189.42km/h 18.983s
36. +2 +2 Contimental   Maurício Jackson + 3:15.329 70 2 1:18.303 189.03km/h 19.666s
37. -2 -2 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 3:26.038 70 2 1:18.342 188.68km/h 18.582s
38. -1 -1 Contimental   Nagyházi Sándor + 5:15.310 68 2 1:19.075 185.22km/h 17.301s
39. +1 +1 Yokomama   Edinson Antonio + 5:28.505 68 2 1:19.281 184.81km/h 21.087s
40. -1 -1 Pipirelli   Emanuele Leoni + 6:17.152 67 2 1:20.600 183.31km/h 22.346s