Rumusan perlumbaan (Litar: Slovakiaring | Musim: 71 | Perlumbaan: 6 | Kumpulan: Master - 4)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Dunnolop   Apostolis Goutzos 1h28:42.374 53 3 1:36.414 212.32km/h 14.082s
02. -1 -1 Dunnolop   Oliver Radna + 16.019 53 3 1:36.313 211.68km/h 16.276s
03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ivan Lukovkin + 23.193 53 3 1:37.711 211.40km/h 17.516s
04. +2 +2 Badyear   Tibor Szuromi + 23.205 53 2 1:37.244 211.40km/h 20.633s
05. -3 -3 Dunnolop   Claudio Szynkier + 34.686 53 3 1:36.857 210.94km/h 15.931s
06. +3 +3 Dunnolop   Szymon Kut + 47.113 53 2 1:37.302 210.46km/h 18.166s
07. +4 +4 Dunnolop   Stefan Stillhart + 1:14.921 53 3 1:38.688 209.37km/h 15.281s
08. -4 -4 Dunnolop   James Hitchen + 1:14.950 53 3 1:37.671 209.37km/h 15.653s
09. +1 +1 Yokomama   Max Watson + 1:17.970 53 3 1:38.237 209.25km/h 19.419s
10. +5 +5 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 1:25.094 53 3 1:38.499 208.98km/h 16.209s
11. -3 -3 Dunnolop   John Ibbotson + 1:25.247 53 3 1:38.169 208.97km/h 21.557s
12. +11 +11 Badyear   Sean Hillier + 1:30.169 53 2 1:38.720 208.78km/h 17.844s
13. +1 +1 Yokomama   Paul Dove + 1:37.184 53 2 1:39.103 208.51km/h 19.506s
14. +5 +5 Badyear   Olivier Portal + 1:44.389 52 2 1:39.242 208.23km/h 19.289s
15. +5 +5 Dunnolop   Gino Falco + 1:47.735 52 2 1:39.312 208.11km/h 19.886s
16. +9 +9 Yokomama   Tony Cullen + 2:01.714 52 2 1:39.680 207.57km/h 18.847s
17. -1 -1 Contimental   Sergey Shinkevich + 2:07.950 52 2 1:39.490 207.33km/h 20.894s
18. -6 -6 Dunnolop   Lee Harding + 2:10.836 52 2 1:39.605 207.22km/h 20.987s
19. -6 -6 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 2:11.290 52 2 1:38.832 207.21km/h 22.274s
20. -3 -3 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 2:19.238 52 3 1:39.191 206.91km/h 16.138s
21. +7 +7 Dunnolop   Rick Queary + 2:37.276 52 2 1:39.132 206.22km/h 20.153s
22. -1 -1 Dunnolop   Maciek Paruch + 2:37.627 52 3 1:39.272 206.21km/h 18.629s
23. +6 +6 Yokomama   Andrew Green + 2:43.718 52 2 1:39.423 205.98km/h 21.738s
24. +7 +7 Contimental   Nagyházi Sándor + 2:46.607 52 2 1:39.976 205.87km/h 18.154s
25. -3 -3 Yokomama   György Csillag + 3:15.751 51 2 1:40.688 204.79km/h 19.899s
26. +4 +4 Yokomama   Mick Ridley + 3:16.115 51 2 1:40.218 204.77km/h 19.908s
27. +5 +5 Contimental   Marius Slavinskas + 3:16.524 51 2 1:40.325 204.76km/h 23.340s
28. -1 -1 Dunnolop   Marcos Barizon + 3:18.511 51 2 1:40.605 204.68km/h 17.245s
29. +4 +4 Contimental   Albert Viljanen + 3:45.181 51 1 1:42.016 203.70km/h 17.645s
30. +5 +5 Contimental   Maurício Jackson + 4:19.952 51 1 1:43.054 202.43km/h 20.603s
31. -13 -13 Yokomama   Sinan Bahadir + 4:42.398 51 3 1:41.984 201.62km/h 18.108s
32. -6 -6 Yokomama   Francisco Chango + 5:19.941 50 3 1:42.630 200.28km/h 22.267s
33. +3 +3 Yokomama   Gabriel Arbona + 5:22.007 50 3 1:42.736 200.21km/h 20.686s
34. +3 +3 Contimental   Elias Aranda + 5:50.504 50 2 1:42.657 199.20km/h 18.206s
35. +3 +3 Yokomama   Edinson Antonio + 6:50.951 49 2 1:44.449 197.10km/h 18.394s
36. +3 +3 Pipirelli   Emanuele Leoni + 7:19.207 49 2 1:45.562 196.13km/h 23.438s
37. -13 -13 Badyear   Ivaylo Tanev Masalah teknikal 47 2 1:42.859 189.72km/h 23.750s
Tidak tersenarai
38. -4 -4 Contimental   Mateusz Bogusz Masalah teknikal 45 2 1:42.802    20.623s
39. -32 -32 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues Kemalangan di permulaan 0 0 -    -