Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 75 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 5)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Badyear   Daniel Comalada 1h31:45.391 58 3 1:28.116 201.14km/h 15.517s
02. -1 -1 Hancock   Nick Tsagarakis + 38.770 58 3 1:29.262 199.73km/h 15.704s
03. +2 +2 Yokomama   Paul Williams + 45.452 58 3 1:28.962 199.49km/h 17.819s
04. +10 +10 Yokomama   Andrej Rilke + 48.026 58 3 1:29.792 199.40km/h 15.658s
05. -2 -2 Badyear   Alex Ilushenko + 48.046 58 3 1:29.388 199.40km/h 16.753s
06. +3 +3 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik + 48.183 58 3 1:29.134 199.40km/h 18.505s
07. +12 +12 Contimental   Roberto Borgato + 55.761 58 1 1:28.996 199.12km/h 17.832s
08. +3 +3 Contimental   Olivier Proulx + 1:03.054 58 3 1:28.942 198.86km/h 17.784s
09. -5 -5 Yokomama   Luca Molendi + 1:03.960 58 3 1:29.020 198.83km/h 19.100s
10. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kamal Naoui + 1:12.724 58 3 1:29.551 198.52km/h 19.411s
11. +4 +4 Dunnolop   Ivan Andjelic + 1:21.127 58 1 1:30.037 198.22km/h 20.983s
12. Tidak berubah ±0 Badyear   Kristoffer Johnsson + 1:27.897 58 2 1:28.802 197.98km/h 16.857s
13. +4 +4 Yokomama   Sam Norris + 1:35.982 57 3 1:29.177 197.69km/h 17.727s
14. +15 +15 Badyear   Terence Carneiro + 2:01.875 57 3 1:30.309 196.78km/h 15.153s
15. -8 -8 Yokomama   Alexei Malkin + 2:03.467 57 3 1:30.737 196.73km/h 17.778s
16. -3 -3 Contimental   Stanislav Frolov + 2:03.669 57 2 1:30.365 196.72km/h 17.418s
17. +4 +4 Contimental   Attila Gollovitzer + 2:04.168 57 3 1:30.255 196.70km/h 22.765s
18. +7 +7 Yokomama   Jorge Bento + 2:04.750 57 3 1:30.682 196.68km/h 21.668s
19. -3 -3 Contimental   Nikos Tzivas + 2:05.133 57 3 1:29.909 196.67km/h 19.048s
20. +8 +8 Yokomama   John Ibbotson + 2:05.674 57 1 1:30.202 196.65km/h 17.374s
21. +2 +2 Contimental   Roland Jakobsson + 2:11.106 57 3 1:31.009 196.46km/h 20.353s
22. -14 -14 Contimental   Márton Martin Safranyik + 2:11.711 57 3 1:30.427 196.44km/h 21.202s
23. +4 +4 Badyear   Aigars Vitolins + 2:13.897 57 3 1:29.799 196.37km/h 19.595s
24. -6 -6 Yokomama   Dario De Palma + 2:17.724 57 3 1:31.002 196.23km/h 19.839s
25. +1 +1 Dunnolop   Gábor Besenyi + 2:18.717 57 2 1:29.736 196.20km/h 18.904s
26. -24 -24 Dunnolop   Eoin Farrelly + 2:19.478 57 4 1:29.670 196.17km/h 18.754s
27. +6 +6 Contimental   Alfredo Pérez + 2:32.316 57 3 1:31.045 195.73km/h 18.596s
28. +3 +3 Yokomama   Michael Armbruster + 2:56.749 56 3 1:30.986 194.88km/h 17.340s
29. -7 -7 Yokomama   Dario Kajt + 2:56.908 56 3 1:31.404 194.88km/h 20.091s
30. -6 -6 Yokomama   Vito Ruggio + 2:57.183 56 2 1:31.370 194.87km/h 19.049s
31. -1 -1 Dunnolop   Diogo Abdalla + 3:09.272 56 3 1:31.756 194.46km/h 17.031s
32. Tidak berubah ±0 Yokomama   Emmanuel Manfre + 3:09.300 56 1 1:32.336 194.45km/h 21.104s
33. -13 -13 Yokomama   Stephen Bewers + 3:16.752 56 3 1:32.237 194.20km/h 17.590s
34. +4 +4 Yokomama   Armando Žgela + 3:19.795 56 3 1:31.036 194.10km/h 18.658s
35. +1 +1 Badyear   Ronaldo Serafim + 3:21.699 56 3 1:31.816 194.03km/h 21.264s
36. -2 -2 Yokomama   Kevin Fortin + 3:29.844 56 1 1:31.626 193.76km/h 21.432s
37. Tidak berubah ±0 Contimental   Maurício Alves + 3:58.883 56 3 1:31.390 192.78km/h 22.537s
38. +1 +1 Pipirelli   Božidar Topčić + 5:06.944 55 3 1:33.786 190.52km/h 23.993s
39. -4 -4 Yokomama   Sami Hamada + 5:16.487 55 3 1:33.337 190.21km/h 22.253s