Rumusan perlumbaan (Litar: Brno | Musim: 55 | Perlumbaan: 14 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Pál Baracsi 1h47:55.958 57 1 1:51.713 171.22km/h 22.620s
02. +2 +2 Yokomama   Dmitri Kondrat + 23.630 57 1 1:51.807 170.60km/h 20.523s
03. -1 -1 Yokomama   José Serrano + 44.679 57 1 1:52.303 170.04km/h 19.429s
04. -1 -1 Dunnolop   Duong Cuong + 1:05.036 57 1 1:52.327 169.52km/h 29.763s
05. +2 +2 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 1:24.260 57 1 1:52.719 169.02km/h 19.483s
06. +10 +10 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 1:26.776 57 1 1:51.855 168.95km/h 19.688s
07. +2 +2 Dunnolop   Toni Hajder + 1:27.131 57 1 1:52.129 168.94km/h 18.582s
08. +7 +7 Yokomama   Andrew Green + 1:30.415 57 1 1:52.350 168.86km/h 20.534s
09. +5 +5 Dunnolop   Jocelyn Julien + 1:46.896 57 1 1:52.295 168.44km/h 23.598s
10. +3 +3 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:48.667 57 1 1:52.082 168.39km/h 18.699s
11. -3 -3 Dunnolop   Erika Csomay + 2:01.397 56 2 1:52.254 168.07km/h 19.516s
12. +5 +5 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 2:03.218 56 1 1:53.060 168.02km/h 22.879s
13. +15 +15 Yokomama   Matheus Gemignani + 2:05.663 56 2 1:52.492 167.96km/h 19.637s
14. -9 -9 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 2:17.606 56 2 1:53.538 167.66km/h 18.316s
15. -9 -9 Dunnolop   Mingo Solis + 2:20.485 56 2 1:52.809 167.58km/h 21.850s
16. +3 +3 Contimental   Xristos Sakellariou + 2:27.130 56 2 1:52.278 167.41km/h 24.786s
17. -6 -6 Yokomama   Stergos Christodoulou + 2:32.041 56 1 1:53.247 167.29km/h 19.035s
18. -8 -8 Yokomama   Madis Rumma + 2:34.169 56 2 1:53.252 167.24km/h 24.514s
19. +4 +4 Dunnolop   Leandro Leal + 2:36.497 56 2 1:53.416 167.18km/h 20.328s
20. -8 -8 Dunnolop   Mugur Sapoiu + 2:40.956 56 2 1:53.126 167.07km/h 19.509s
21. -3 -3 Yokomama   Luis Ascencio + 2:56.397 56 1 1:54.466 166.68km/h 24.464s
22. Tidak berubah ±0 Contimental   Luigi Castiglione + 3:13.479 56 2 1:54.005 166.25km/h 19.949s
23. +1 +1 Avonn   Giovanni Barzaghi + 3:33.188 56 1 1:54.747 165.76km/h 19.042s
24. +1 +1 Dunnolop   Dylan Campbell + 3:56.056 55 2 1:54.693 165.20km/h 19.840s
25. +1 +1 Yokomama   Massimo Rubino + 4:00.643 55 2 1:54.030 165.08km/h 20.120s
26. -5 -5 Yokomama   Alexi Acevedo + 4:05.945 55 2 1:54.317 164.95km/h 23.406s
27. Tidak berubah ±0 Yokomama   Vornicu Radu + 4:29.382 55 1 1:55.250 164.38km/h 19.024s
28. -8 -8 Dunnolop   Norman Meißner + 4:32.313 55 4 1:54.102 164.31km/h 20.510s
29. +1 +1 Yokomama   Mattias Rolf + 5:10.647 55 1 1:55.860 163.38km/h 22.600s
30. +5 +5 Yokomama   Chris Adnams + 5:26.310 55 7 1:54.069 163.00km/h 17.491s
31. +1 +1 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 5:37.906 54 2 1:56.768 162.73km/h 21.619s
32. +1 +1 Pipirelli   Marko Sorvoja + 7:32.862 53 1 1:56.844 160.03km/h 27.912s
33. +1 +1 Contimental   Leonard Kopernikus + 7:50.699 53 2 1:57.095 159.62km/h 19.078s
34. -3 -3 Dunnolop   Luděk Špaček + 10:06.763 52 2 1:56.362 156.55km/h 23.811s
Tidak tersenarai
35. +1 +1 Pipirelli   Mark Adnams Masalah teknikal 44 1 1:57.867    22.633s
36. -7 -7 Yokomama   Sergey Rantsev Masalah teknikal 36 1 1:59.806    20.373s