Rumusan perlumbaan (Litar: Interlagos | Musim: 55 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Dunnolop   Gonzalo Alvarez 1h31:07.597 71 3 1:14.057 201.41km/h 18.208s
02. +1 +1 Yokomama   Pál Baracsi + 18.892 71 2 1:15.098 200.72km/h 19.794s
03. +3 +3 Dunnolop   Mingo Solis + 18.941 71 2 1:14.719 200.72km/h 20.487s
04. +22 +22 Contimental   Luigi Castiglione + 1:02.607 71 1 1:15.819 199.13km/h 20.959s
05. +6 +6 Dunnolop   Dylan Campbell + 1:13.209 71 2 1:14.357 198.75km/h 20.474s
06. +13 +13 Yokomama   Andrew Green + 1:22.725 70 2 1:15.350 198.41km/h 18.920s
07. +9 +9 Dunnolop   Jocelyn Julien + 1:27.370 70 2 1:15.866 198.24km/h 20.562s
08. +6 +6 Yokomama   Madis Rumma + 1:27.426 70 2 1:15.950 198.24km/h 22.669s
09. +14 +14 Yokomama   Massimo Rubino + 1:29.622 70 2 1:14.922 198.16km/h 20.377s
10. +5 +5 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:31.973 70 2 1:15.928 198.08km/h 21.060s
11. +6 +6 Yokomama   Alexi Acevedo + 1:40.128 70 3 1:14.564 197.79km/h 20.125s
12. +16 +16 Yokomama   Mattias Rolf + 1:54.546 70 1 1:16.894 197.28km/h 24.304s
13. +11 +11 Dunnolop   Toni Hajder + 1:59.809 70 1 1:15.537 197.09km/h 19.733s
14. -1 -1 Contimental   Leonard Kopernikus + 2:14.333 70 3 1:15.301 196.58km/h 18.625s
15. +19 +19 Yokomama   Matheus Gemignani + 2:30.056 69 2 1:16.795 196.03km/h 19.905s
16. +11 +11 Avonn   Giovanni Barzaghi + 3:19.262 69 2 1:17.143 194.33km/h 18.643s
17. -8 -8 Yokomama   José Serrano + 3:21.022 69 3 1:17.011 194.27km/h 18.696s
18. -16 -16 Yokomama   Dmitri Kondrat + 4:05.834 68 2 1:17.014 192.75km/h 18.460s
19. +14 +14 Dunnolop   José Perote García + 5:02.985 67 3 1:17.523 190.84km/h 19.865s
20. -10 -10 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 5:37.624 67 4 1:14.907 189.70km/h 17.807s
21. +4 +4 Yokomama   Luis Ascencio + 6:06.842 67 2 1:17.667 188.75km/h 21.440s
22. -15 -15 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 6:17.289 66 3 1:16.961 188.41km/h 20.763s
23. -3 -3 Yokomama   Vornicu Radu + 6:31.581 66 3 1:17.227 187.95km/h 18.792s
24. +5 +5 Dunnolop   Leandro Leal + 6:46.718 66 2 1:17.914 187.47km/h 21.644s
25. +7 +7 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 8:04.269 65 5 1:17.875 185.02km/h 20.492s
26. -4 -4 Dunnolop   Mugur Sapoiu Masalah teknikal 64 2 1:18.135 183.90km/h 19.826s
27. -9 -9 Dunnolop   Erika Csomay Masalah teknikal 63 2 1:16.007 179.95km/h 22.318s
Tidak tersenarai
28. +2 +2 Dunnolop   Luděk Špaček Masalah teknikal 59 3 1:15.950    22.417s
29. -21 -21 Yokomama   Chris Adnams Masalah teknikal 57 3 1:16.644    19.412s
30. +6 +6 Dunnolop   Norman Meißner + 24:21.018 52 17 1:24.649    21.025s
31. -30 -30 Dunnolop   Duong Cuong Masalah teknikal 48 3 1:16.150    18.026s
32. -20 -20 Yokomama   Nikos Gavriilidis Masalah teknikal 34 2 1:17.422    20.257s
33. -12 -12 Contimental   Xristos Sakellariou Masalah teknikal 34 1 1:17.330    20.723s
34. +1 +1 Pipirelli   Mark Adnams Masalah teknikal 25 1 1:20.891    23.969s
35. -30 -30 Yokomama   Stergos Christodoulou Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
36. -5 -5 Pipirelli   Marko Sorvoja Kemalangan di permulaan 0 0 -    -