Rumusan perlumbaan (Litar: Baku City | Musim: 55 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Mark Adnams 1h33:12.313 51 2 1:45.962 197.18km/h 20.117s
02. +2 +2 Contimental   Xristos Sakellariou + 16.877 51 2 1:46.113 196.58km/h 19.240s
03. +3 +3 Dunnolop   Leandro Leal + 41.295 51 2 1:48.029 195.73km/h 16.869s
04. +3 +3 Yokomama   Mattias Rolf + 44.129 51 2 1:47.352 195.63km/h 21.913s
05. +6 +6 Yokomama   Chris Adnams + 53.917 51 2 1:47.765 195.29km/h 19.819s
06. -4 -4 Yokomama   Dmitri Kondrat + 54.371 51 2 1:48.020 195.28km/h 20.460s
07. -2 -2 Yokomama   Pál Baracsi + 54.571 51 2 1:47.683 195.27km/h 22.863s
08. +1 +1 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 1:18.341 51 2 1:46.723 194.45km/h 18.363s
09. +10 +10 Yokomama   Andrew Green + 1:28.021 51 2 1:48.144 194.12km/h 19.130s
10. +17 +17 Contimental   Leonard Kopernikus + 1:31.441 51 1 1:48.128 194.01km/h 19.382s
11. -3 -3 Yokomama   Alexi Acevedo + 1:34.700 51 3 1:46.713 193.89km/h 22.989s
12. +10 +10 Dunnolop   Mugur Sapoiu + 1:38.176 51 2 1:48.197 193.78km/h 19.040s
13. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Duong Cuong + 1:38.344 51 2 1:48.704 193.77km/h 19.581s
14. -4 -4 Contimental   Luigi Castiglione + 1:39.352 51 3 1:47.773 193.74km/h 20.871s
15. +1 +1 Dunnolop   Mingo Solis + 1:39.631 51 2 1:48.534 193.73km/h 18.226s
16. +1 +1 Dunnolop   Erika Csomay + 1:59.152 50 3 1:47.582 193.06km/h 19.065s
17. +12 +12 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 2:02.411 50 1 1:49.378 192.95km/h 23.584s
18. +5 +5 Yokomama   Stergos Christodoulou + 2:02.837 50 2 1:48.125 192.94km/h 23.059s
19. -1 -1 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 2:11.900 50 1 1:49.592 192.63km/h 23.019s
20. -8 -8 Yokomama   José Serrano + 2:12.240 50 1 1:49.631 192.62km/h 23.793s
21. -1 -1 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 2:19.758 50 2 1:49.233 192.37km/h 19.764s
22. +8 +8 Yokomama   Vornicu Radu + 2:23.282 50 2 1:49.088 192.25km/h 19.102s
23. -8 -8 Dunnolop   Jocelyn Julien + 2:26.394 50 2 1:49.526 192.15km/h 20.621s
24. +9 +9 Yokomama   Matheus Gemignani + 2:27.256 50 3 1:48.142 192.12km/h 20.965s
25. -1 -1 Yokomama   Madis Rumma + 2:36.532 50 2 1:49.909 191.81km/h 20.670s
26. +6 +6 Dunnolop   Dylan Campbell + 2:43.465 50 1 1:50.404 191.58km/h 23.272s
27. +4 +4 Dunnolop   Luděk Špaček + 2:46.326 50 2 1:48.334 191.48km/h 22.000s
28. -3 -3 Dunnolop   Toni Hajder + 2:47.514 50 2 1:49.567 191.44km/h 18.375s
29. -1 -1 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 2:50.206 50 2 1:49.393 191.35km/h 22.513s
30. -16 -16 Yokomama   Luis Ascencio + 2:52.106 50 3 1:48.988 191.29km/h 21.029s
31. +3 +3 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 2:55.012 50 1 1:50.294 191.19km/h 28.784s
32. -11 -11 Avonn   Giovanni Barzaghi + 2:55.083 50 3 1:48.854 191.19km/h 23.970s
33. +3 +3 Dunnolop   Norman Meißner + 2:55.410 50 2 1:49.927 191.18km/h 21.070s
34. +1 +1 Yokomama   Massimo Rubino + 2:58.166 50 1 1:49.979 191.09km/h 28.293s
35. +4 +4 Yokomama   Sergey Rantsev + 3:01.866 50 3 1:47.137 190.97km/h 20.208s
36. +1 +1 Contimental   Evgeny Shilov + 3:10.465 50 2 1:49.578 190.68km/h 21.728s
37. +1 +1 Dunnolop   José Perote García + 4:16.808 49 3 1:49.426 188.52km/h 20.044s
38. -12 -12 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 4:30.172 49 3 1:50.272 188.09km/h 20.797s
39. -36 -36 Pipirelli   Marko Sorvoja + 4:44.085 49 6 1:49.408 187.65km/h 22.314s