Rumusan perlumbaan (Litar: Yeongam | Musim: 55 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Dunnolop   Mingo Solis 1h33:29.864 55 3 1:38.821 198.42km/h 18.668s
02. +4 +4 Dunnolop   Erika Csomay + 17.184 55 3 1:37.650 197.82km/h 22.995s
03. -1 -1 Dunnolop   Leandro Leal + 20.907 55 3 1:38.712 197.69km/h 17.290s
04. -3 -3 Yokomama   Dmitri Kondrat + 35.098 55 3 1:39.451 197.19km/h 18.749s
05. +10 +10 Dunnolop   Duong Cuong + 36.314 55 2 1:39.727 197.15km/h 22.058s
06. -2 -2 Yokomama   Pál Baracsi + 55.106 55 3 1:38.497 196.49km/h 18.349s
07. +5 +5 Dunnolop   Dylan Campbell + 1:12.640 55 2 1:39.444 195.89km/h 21.208s
08. +3 +3 Dunnolop   Jocelyn Julien + 1:19.596 55 3 1:39.786 195.65km/h 20.485s
09. +12 +12 Yokomama   Andrew Green + 1:23.844 55 3 1:39.528 195.50km/h 20.788s
10. -3 -3 Dunnolop   Mugur Sapoiu + 1:33.507 55 3 1:39.843 195.17km/h 18.770s
11. -2 -2 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:39.671 55 3 1:38.842 194.96km/h 22.074s
12. +12 +12 Yokomama   Chris Adnams + 1:40.245 55 2 1:40.015 194.94km/h 19.619s
13. +14 +14 Dunnolop   Toni Hajder + 1:43.004 54 2 1:39.950 194.84km/h 19.905s
14. -9 -9 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 1:43.535 54 4 1:39.278 194.83km/h 20.646s
15. +5 +5 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 1:43.986 54 2 1:40.721 194.81km/h 19.294s
16. +2 +2 Contimental   Xristos Sakellariou + 1:52.010 54 2 1:40.223 194.54km/h 19.837s
17. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alexi Acevedo + 2:07.772 54 3 1:39.220 194.00km/h 23.640s
18. +5 +5 Contimental   Luigi Castiglione + 2:09.984 54 2 1:41.330 193.93km/h 20.868s
19. -3 -3 Yokomama   Vornicu Radu + 2:10.126 54 3 1:40.396 193.92km/h 20.504s
20. +12 +12 Dunnolop   Norman Meißner + 2:13.746 54 2 1:40.962 193.80km/h 19.118s
21. -11 -11 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 2:16.813 54 2 1:41.326 193.70km/h 23.429s
22. -3 -3 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 2:21.870 54 2 1:41.650 193.53km/h 20.445s
23. +6 +6 Yokomama   Luis Ascencio + 2:26.529 54 2 1:41.562 193.37km/h 20.953s
24. +7 +7 Dunnolop   Luděk Špaček + 2:27.602 54 2 1:39.519 193.34km/h 23.066s
25. +3 +3 Contimental   Leonard Kopernikus + 2:27.739 54 2 1:40.160 193.33km/h 17.462s
26. -13 -13 Yokomama   José Serrano + 2:29.521 54 2 1:41.745 193.27km/h 25.163s
27. +3 +3 Yokomama   Madis Rumma + 2:36.896 54 3 1:41.130 193.02km/h 18.574s
28. -20 -20 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 2:38.310 54 3 1:39.904 192.98km/h 18.872s
29. -3 -3 Yokomama   Massimo Rubino + 2:38.433 54 2 1:41.961 192.97km/h 21.738s
30. -16 -16 Yokomama   Mattias Rolf + 2:54.423 54 4 1:39.525 192.44km/h 23.984s
31. +4 +4 Avonn   Giovanni Barzaghi + 3:07.788 54 1 1:42.982 191.99km/h 20.103s
32. -10 -10 Yokomama   Stergos Christodoulou + 3:14.573 54 3 1:40.900 191.77km/h 21.657s
33. +4 +4 Yokomama   Matheus Gemignani + 3:24.261 53 3 1:41.447 191.45km/h 18.720s
34. Tidak berubah ±0 Yokomama   Sergey Rantsev + 3:31.489 53 3 1:40.813 191.21km/h 22.653s
35. +3 +3 Dunnolop   José Perote García + 3:41.967 53 1 1:42.578 190.87km/h 22.125s
36. -11 -11 Pipirelli   Marko Sorvoja + 3:56.679 53 3 1:42.782 190.39km/h 21.061s
37. -4 -4 Pipirelli   Mark Adnams + 4:40.543 53 1 1:42.908 188.97km/h 21.509s
38. -2 -2 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 5:16.928 52 4 1:43.052 187.81km/h 21.234s