Rumusan perlumbaan (Litar: Sepang | Musim: 55 | Perlumbaan: 5 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Dunnolop   Mugur Sapoiu 1h32:05.727 55 3 1:36.719 202.22km/h 18.000s
02. +9 +9 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 17.174 55 2 1:37.784 201.60km/h 18.641s
03. -2 -2 Yokomama   José Serrano + 26.339 55 3 1:36.919 201.27km/h 20.956s
04. +15 +15 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 29.893 55 2 1:36.889 201.14km/h 19.488s
05. +3 +3 Yokomama   Pál Baracsi + 30.467 55 2 1:37.260 201.12km/h 18.865s
06. +1 +1 Dunnolop   Erika Csomay + 33.017 55 2 1:37.869 201.02km/h 19.504s
07. +3 +3 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 40.857 55 2 1:37.783 200.74km/h 20.718s
08. -2 -2 Yokomama   Dmitri Kondrat + 42.972 55 2 1:38.121 200.66km/h 19.428s
09. +3 +3 Dunnolop   Duong Cuong + 47.568 55 2 1:38.422 200.50km/h 20.100s
10. -5 -5 Dunnolop   Mingo Solis + 1:01.194 55 3 1:37.786 200.01km/h 17.869s
11. +4 +4 Dunnolop   Jocelyn Julien + 1:14.955 55 2 1:38.770 199.52km/h 21.050s
12. +1 +1 Yokomama   Chris Adnams + 1:15.327 55 2 1:37.855 199.51km/h 18.670s
13. -11 -11 Dunnolop   Leandro Leal + 1:15.368 55 4 1:36.995 199.50km/h 16.831s
14. +7 +7 Contimental   Leonard Kopernikus + 1:18.254 55 2 1:37.428 199.40km/h 17.426s
15. -6 -6 Contimental   Xristos Sakellariou + 1:18.979 55 2 1:38.022 199.38km/h 21.110s
16. +7 +7 Yokomama   Andrew Green + 1:19.314 55 2 1:38.384 199.36km/h 19.903s
17. +9 +9 Yokomama   Stergos Christodoulou + 1:20.904 55 2 1:37.992 199.31km/h 23.522s
18. +2 +2 Pipirelli   Mark Adnams + 1:25.712 55 2 1:38.077 199.14km/h 21.063s
19. -5 -5 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 1:33.866 55 2 1:38.879 198.85km/h 20.110s
20. -4 -4 Contimental   Luigi Castiglione + 1:48.642 54 2 1:39.201 198.33km/h 23.562s
21. +6 +6 Yokomama   Vornicu Radu + 1:48.962 54 2 1:38.926 198.31km/h 23.559s
22. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Toni Hajder + 1:53.214 54 2 1:38.592 198.16km/h 19.902s
23. +6 +6 Dunnolop   Norman Meißner + 1:53.353 54 2 1:38.475 198.16km/h 21.886s
24. +4 +4 Yokomama   Alexi Acevedo + 2:08.441 54 2 1:39.212 197.63km/h 22.501s
25. +5 +5 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 2:18.651 54 2 1:39.523 197.27km/h 19.717s
26. +7 +7 Yokomama   Massimo Rubino + 2:37.720 54 2 1:39.773 196.61km/h 20.950s
27. -3 -3 Yokomama   Mattias Rolf + 2:47.090 54 2 1:40.298 196.29km/h 23.171s
28. +7 +7 Yokomama   Madis Rumma + 2:47.593 54 2 1:40.274 196.27km/h 22.557s
29. -11 -11 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 2:47.902 54 3 1:39.268 196.26km/h 19.308s
30. +4 +4 Dunnolop   Luděk Špaček + 3:09.072 54 2 1:38.996 195.53km/h 19.863s
31. +7 +7 Dunnolop   José Perote García + 3:30.408 53 2 1:40.954 194.81km/h 19.062s
32. +5 +5 Yokomama   Matheus Gemignani + 3:33.218 53 2 1:41.136 194.71km/h 23.574s
33. -2 -2 Avonn   Giovanni Barzaghi + 4:01.279 53 2 1:40.980 193.76km/h 20.185s
34. -17 -17 Yokomama   Sergey Rantsev + 4:06.341 53 5 1:38.045 193.59km/h 19.232s
35. +1 +1 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 5:14.123 52 2 1:42.393 191.35km/h 22.800s
36. -4 -4 Pipirelli   Marko Sorvoja + 5:34.718 52 3 1:41.396 190.67km/h 21.232s
37. -33 -33 Dunnolop   Dylan Campbell + 6:22.588 52 8 1:39.309 189.13km/h 20.779s
Tidak tersenarai
38. -13 -13 Yokomama   Luis Ascencio Kemalangan di permulaan 0 0 -    -