Rumusan perlumbaan (Litar: Suzuka | Musim: 55 | Perlumbaan: 7 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Pipirelli   Mark Adnams 1h26:13.835 53 2 1:34.340 216.12km/h 20.629s
02. +3 +3 Dunnolop   Dylan Campbell + 0.616 53 2 1:35.170 216.09km/h 20.082s
03. +3 +3 Contimental   Luigi Castiglione + 0.775 53 2 1:34.879 216.09km/h 21.433s
04. -2 -2 Yokomama   Pál Baracsi + 14.285 53 2 1:35.080 215.52km/h 19.727s
05. +4 +4 Dunnolop   Mingo Solis + 20.853 53 2 1:35.239 215.25km/h 18.383s
06. +5 +5 Yokomama   José Serrano + 26.671 53 1 1:35.949 215.01km/h 26.065s
07. +5 +5 Dunnolop   Mugur Sapoiu + 26.839 53 2 1:35.602 215.00km/h 19.967s
08. +2 +2 Dunnolop   Erika Csomay + 37.999 53 2 1:34.799 214.54km/h 21.673s
09. +13 +13 Dunnolop   Duong Cuong + 38.073 53 1 1:35.512 214.54km/h 28.074s
10. +3 +3 Yokomama   Dmitri Kondrat + 38.636 53 2 1:35.379 214.52km/h 18.018s
11. +4 +4 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 38.994 53 2 1:35.343 214.50km/h 22.630s
12. -5 -5 Yokomama   Chris Adnams + 49.632 53 2 1:35.385 214.06km/h 17.517s
13. +16 +16 Yokomama   Madis Rumma + 53.280 53 1 1:35.457 213.92km/h 26.719s
14. -6 -6 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 55.628 53 2 1:35.237 213.82km/h 19.485s
15. +3 +3 Yokomama   Alexi Acevedo + 1:00.173 53 2 1:35.759 213.63km/h 23.637s
16. +7 +7 Contimental   Leonard Kopernikus + 1:18.470 53 1 1:35.862 212.89km/h 20.534s
17. +15 +15 Dunnolop   Luděk Špaček + 1:18.553 53 2 1:34.611 212.89km/h 19.884s
18. -1 -1 Yokomama   Vornicu Radu + 1:18.923 53 3 1:34.003 212.87km/h 20.022s
19. -18 -18 Contimental   Xristos Sakellariou + 1:20.415 53 3 1:34.671 212.81km/h 20.213s
20. +11 +11 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 1:22.786 53 1 1:36.952 212.71km/h 21.446s
21. -1 -1 Dunnolop   Jocelyn Julien + 1:28.540 53 2 1:36.208 212.48km/h 23.836s
22. +8 +8 Dunnolop   Leandro Leal + 1:29.251 53 2 1:36.682 212.45km/h 17.778s
23. +1 +1 Dunnolop   Toni Hajder + 1:30.761 53 2 1:36.014 212.39km/h 20.559s
24. -8 -8 Yokomama   Andrew Green + 1:31.139 53 2 1:36.445 212.38km/h 19.131s
25. Tidak berubah ±0 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 1:31.429 53 2 1:36.323 212.37km/h 18.199s
26. -23 -23 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:31.665 53 3 1:35.890 212.36km/h 20.603s
27. -6 -6 Yokomama   Luis Ascencio + 1:32.793 53 2 1:36.150 212.31km/h 22.523s
28. -2 -2 Yokomama   Massimo Rubino + 1:40.372 52 2 1:35.873 212.01km/h 19.500s
29. -15 -15 Yokomama   Stergos Christodoulou + 1:57.376 52 2 1:36.674 211.32km/h 19.728s
30. -3 -3 Yokomama   Mattias Rolf + 2:05.877 52 2 1:37.011 210.99km/h 27.026s
31. -3 -3 Dunnolop   Norman Meißner + 2:07.063 52 3 1:36.336 210.94km/h 20.518s
32. +3 +3 Dunnolop   José Perote García + 2:42.749 52 2 1:37.857 209.53km/h 19.324s
33. +1 +1 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 3:31.935 51 2 1:38.364 207.61km/h 19.503s
34. +2 +2 Yokomama   Matheus Gemignani + 3:43.841 51 2 1:38.797 207.16km/h 19.627s
35. +2 +2 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 4:04.429 51 1 1:39.778 206.37km/h 25.060s
36. -3 -3 Avonn   Giovanni Barzaghi + 4:53.688 50 2 1:39.003 204.51km/h 21.373s
37. -18 -18 Pipirelli   Marko Sorvoja + 5:54.510 50 4 1:38.467 202.26km/h 21.972s