Rumusan perlumbaan (Litar: Bremgarten | Musim: 55 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +8 +8 Dunnolop   Mingo Solis 1h24:02.758 42 4 1:46.121 218.31km/h 18.241s
02. +5 +5 Yokomama   Chris Adnams + 3.704 42 4 1:47.444 218.15km/h 18.021s
03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Gonzalo Alvarez + 11.497 42 4 1:48.371 217.81km/h 26.223s
04. -3 -3 Yokomama   Pál Baracsi + 13.661 42 4 1:48.467 217.72km/h 18.708s
05. -1 -1 Yokomama   Dmitri Kondrat + 37.486 42 5 1:47.590 216.70km/h 18.312s
06. +13 +13 Yokomama   Andrew Green + 44.542 42 4 1:48.805 216.40km/h 22.341s
07. -2 -2 Dunnolop   Duong Cuong + 50.194 42 5 1:47.489 216.16km/h 19.510s
08. -2 -2 Yokomama   José Serrano + 58.062 42 5 1:47.564 215.82km/h 20.609s
09. +8 +8 Dunnolop   Jocelyn Julien + 59.776 42 5 1:48.113 215.75km/h 20.479s
10. +6 +6 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 1:16.191 42 5 1:48.237 215.06km/h 18.835s
11. -3 -3 Dunnolop   Mugur Sapoiu + 1:31.414 42 5 1:46.422 214.42km/h 18.764s
12. +25 +25 Yokomama   Sergey Rantsev + 1:43.314 42 5 1:45.981 213.93km/h 22.597s
13. Tidak berubah ±0 Yokomama   Madis Rumma + 1:46.021 42 5 1:49.343 213.81km/h 20.774s
14. -4 -4 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 1:48.344 42 5 1:47.015 213.72km/h 18.250s
15. +7 +7 Yokomama   Stergos Christodoulou + 1:49.625 42 4 1:48.177 213.66km/h 18.837s
16. -2 -2 Contimental   Xristos Sakellariou + 1:50.473 42 2 1:46.205 213.63km/h 17.602s
17. -2 -2 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:50.747 42 5 1:48.126 213.62km/h 21.629s
18. +8 +8 Yokomama   Alexi Acevedo + 2:10.959 41 4 1:47.456 212.78km/h 21.902s
19. +5 +5 Dunnolop   Leandro Leal + 2:14.899 41 5 1:49.571 212.62km/h 16.869s
20. +9 +9 Dunnolop   Luděk Špaček + 2:23.983 41 4 1:47.641 212.25km/h 21.318s
21. +2 +2 Dunnolop   Toni Hajder + 2:24.121 41 5 1:49.711 212.24km/h 21.154s
22. -2 -2 Dunnolop   Dylan Campbell + 2:24.344 41 5 1:46.671 212.23km/h 21.461s
23. +5 +5 Dunnolop   Norman Meißner + 2:26.357 41 5 1:47.028 212.15km/h 19.503s
24. +1 +1 Contimental   Leonard Kopernikus + 2:36.208 41 4 1:47.718 211.75km/h 19.446s
25. +7 +7 Yokomama   Matheus Gemignani + 2:38.041 41 4 1:50.141 211.68km/h 19.677s
26. +4 +4 Yokomama   Luis Ascencio + 2:41.730 41 5 1:47.420 211.53km/h 21.702s
27. -9 -9 Contimental   Luigi Castiglione + 2:47.200 41 5 1:49.259 211.30km/h 20.655s
28. +10 +10 Dunnolop   José Perote García + 3:10.116 41 5 1:49.705 210.38km/h 18.043s
29. -17 -17 Pipirelli   Mark Adnams + 3:10.310 41 5 1:48.091 210.37km/h 20.690s
30. -9 -9 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 3:11.469 41 5 1:49.124 210.32km/h 20.545s
31. +5 +5 Yokomama   Massimo Rubino + 3:24.463 41 5 1:50.472 209.80km/h 25.960s
32. +3 +3 Yokomama   Mattias Rolf + 3:42.518 41 5 1:49.709 209.08km/h 22.635s
33. -22 -22 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 4:13.818 40 5 1:53.530 207.85km/h 21.400s
34. -7 -7 Avonn   Giovanni Barzaghi + 4:18.968 40 4 1:51.286 207.65km/h 18.831s
35. -1 -1 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 4:41.064 40 5 1:50.917 206.78km/h 21.853s
36. -5 -5 Yokomama   Vornicu Radu + 5:22.999 40 5 1:49.974 205.17km/h 19.412s
Tidak tersenarai
37. -4 -4 Pipirelli   Marko Sorvoja Masalah teknikal 33 3 1:52.477    22.037s
38. -36 -36 Dunnolop   Erika Csomay Tayar pancit 23 3 1:48.841    19.559s