Rumusan perlumbaan (Litar: Jyllands-Ringen | Musim: 55 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Pro - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Dunnolop   Gonzalo Alvarez 1h18:30.592 80 2 56.735 140.62km/h 22.026s
02. +5 +5 Dunnolop   Duong Cuong + 9.883 80 1 57.263 140.32km/h 20.898s
03. +1 +1 Yokomama   Chris Adnams + 28.423 80 1 57.076 139.78km/h 19.163s
04. +4 +4 Dunnolop   Simone Pasqualoni + 30.940 80 2 57.175 139.70km/h 18.475s
05. +1 +1 Dunnolop   Dylan Campbell + 34.232 80 2 56.767 139.60km/h 20.160s
06. -5 -5 Dunnolop   Mingo Solis + 39.106 80 2 57.346 139.46km/h 19.504s
07. -5 -5 Yokomama   Pál Baracsi + 47.731 80 2 56.926 139.21km/h 18.718s
08. +8 +8 Dunnolop   Toni Hajder + 53.473 80 1 57.585 139.04km/h 23.419s
09. +1 +1 Yokomama   Nikos Gavriilidis + 1:04.500 79 1 57.853 138.72km/h 21.594s
10. -7 -7 Yokomama   Andrew Green + 1:09.709 79 2 57.491 138.57km/h 19.612s
11. +15 +15 Dunnolop   José Rogério Alves Oliveira + 1:16.043 79 1 57.750 138.39km/h 18.144s
12. +8 +8 Yokomama   Alexi Acevedo + 1:21.573 79 1 57.467 138.23km/h 19.901s
13. +15 +15 Yokomama   Vornicu Radu + 1:21.746 79 1 57.832 138.22km/h 19.850s
14. +1 +1 Yokomama   Dmitri Kondrat + 1:26.259 79 1 58.422 138.09km/h 18.856s
15. -3 -3 Contimental   Luigi Castiglione + 1:41.279 79 1 58.383 137.66km/h 22.384s
16. +2 +2 Yokomama   Madis Rumma + 1:42.997 79 1 58.239 137.61km/h 25.758s
17. +17 +17 Yokomama   Guilherme Nobre Santos + 1:43.468 79 1 57.944 137.60km/h 23.608s
18. -9 -9 Dunnolop   Erika Csomay + 1:47.638 79 2 57.099 137.48km/h 19.020s
19. +12 +12 Dunnolop   Luděk Špaček + 1:47.746 79 1 58.266 137.47km/h 22.253s
20. +12 +12 Dunnolop   Norman Meißner + 2:05.526 78 2 57.716 136.97km/h 18.955s
21. -7 -7 Dunnolop   Jocelyn Julien + 2:15.307 78 2 58.150 136.69km/h 24.650s
22. +2 +2 Contimental   Leonard Kopernikus + 2:16.695 78 2 57.508 136.65km/h 17.376s
23. -2 -2 Yokomama   Stergos Christodoulou + 2:26.295 78 1 57.787 136.38km/h 21.041s
24. -5 -5 Yokomama   Mattias Rolf + 2:29.782 78 2 58.853 136.29km/h 23.017s
25. +2 +2 Badyear   Piotr Szafarkiewicz + 2:30.158 78 2 58.359 136.28km/h 24.083s
26. -4 -4 Yokomama   José Serrano + 2:35.558 78 1 58.970 136.12km/h 21.672s
27. +3 +3 Contimental   Xristos Sakellariou + 2:38.094 78 1 58.234 136.05km/h 18.940s
28. +5 +5 Dunnolop   Leandro Leal + 2:53.031 77 1 58.626 135.64km/h 18.128s
29. +6 +6 Pipirelli   Nastia Mikulenak + 3:13.976 77 1 59.725 135.06km/h 24.482s
30. -1 -1 Yokomama   Luis Ascencio + 3:16.828 77 1 58.796 134.98km/h 21.914s
31. +5 +5 Yokomama   Matheus Gemignani + 3:34.194 77 1 59.618 134.50km/h 20.723s
32. -7 -7 Yokomama   Massimo Rubino + 4:44.772 75 1 59.259 132.60km/h 23.321s
33. -22 -22 Pipirelli   Mark Adnams + 8:20.081 72 3 58.487 127.12km/h 20.070s
Tidak tersenarai
34. -21 -21 Dunnolop   Mugur Sapoiu Masalah teknikal 70 2 59.440    18.865s
35. -12 -12 Pipirelli   Marko Sorvoja Masalah teknikal 42 2 59.840    22.861s
36. -19 -19 Avonn   Giovanni Barzaghi Masalah teknikal 38 1 59.619    20.658s
37. Tidak berubah ±0 Dunnolop   José Perote García Kemalangan di permulaan 0 0 -    -