Rumusan perlumbaan (Litar: Estoril | Musim: 73 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Pro - 21)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Chris Englund 1h28:46.300 70 2 1:12.819 206.28km/h 18.899s
02. +21 +21 Yokomama   Gonzalo Garbin + 1:01.332 70 1 1:14.414 203.93km/h 17.941s
03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Manuel Muench + 1:01.825 70 2 1:14.034 203.92km/h 17.177s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Szabó Márk + 1:19.138 69 2 1:14.878 203.26km/h 22.316s
05. +2 +2 Contimental   Daniel Douglas + 1:23.022 69 2 1:14.470 203.12km/h 18.961s
06. +5 +5 Yokomama   Vladimir Petrov + 1:48.268 69 2 1:14.762 202.17km/h 18.177s
07. +7 +7 Yokomama   Peter Peyper + 1:54.314 69 2 1:14.372 201.95km/h 17.436s
08. +5 +5 Yokomama   Krisztián Veinperl + 2:07.410 69 2 1:15.576 201.46km/h 17.925s
09. +3 +3 Yokomama   Melvin de Haas + 2:10.178 69 2 1:14.668 201.36km/h 16.274s
10. +15 +15 Yokomama   Aziz Can Yücel + 2:10.685 69 2 1:14.728 201.34km/h 20.094s
11. +7 +7 Contimental   Victor Tzone + 2:12.693 69 2 1:14.137 201.27km/h 21.757s
12. +5 +5 Dunnolop   Kevin Guillemette + 2:14.064 69 2 1:14.713 201.22km/h 24.643s
13. +2 +2 Yokomama   Francesco Cairola + 2:16.222 69 2 1:15.334 201.14km/h 20.205s
14. -12 -12 Yokomama   Martynas Bražėnas + 2:17.495 69 2 1:14.357 201.09km/h 20.643s
15. +9 +9 Yokomama   Roberto Schumacher + 2:19.628 69 2 1:15.342 201.01km/h 19.946s
16. +6 +6 Yokomama   Luciano Kirst + 2:19.952 69 2 1:15.084 201.00km/h 21.170s
17. -11 -11 Yokomama   Rudy Szafraniec + 2:21.247 69 3 1:14.192 200.95km/h 18.601s
18. -10 -10 Yokomama   Laurent Quinet + 2:32.873 68 3 1:15.539 200.53km/h 18.246s
19. +2 +2 Yokomama   Berbecaru Toma + 2:50.856 68 2 1:15.381 199.87km/h 19.374s
20. -1 -1 Yokomama   Pat Madigan + 2:51.769 68 2 1:15.461 199.84km/h 22.870s
21. +13 +13 Yokomama   Antonis Tsikoudias + 2:55.005 68 1 1:15.885 199.72km/h 20.994s
22. +15 +15 Contimental   Lance Snyder + 2:55.030 68 1 1:15.132 199.72km/h 17.756s
23. +3 +3 Yokomama   Rowie Halcon + 2:56.085 68 1 1:16.029 199.68km/h 18.575s
24. +4 +4 Yokomama   Dario Kajt + 2:56.570 68 1 1:15.727 199.66km/h 22.662s
25. -5 -5 Yokomama   Andrea Andreossi + 2:59.340 68 2 1:15.826 199.56km/h 23.201s
26. +4 +4 Yokomama   Ákos Takács + 3:00.148 68 1 1:16.625 199.53km/h 20.514s
27. +4 +4 Yokomama   John Gibson + 3:00.418 68 2 1:15.489 199.52km/h 20.809s
28. -12 -12 Avonn   Goran Kotarlic + 3:04.405 68 2 1:15.701 199.38km/h 20.206s
29. -19 -19 Yokomama   Guido Simonetta + 3:07.843 68 3 1:15.817 199.25km/h 17.972s
30. +6 +6 Yokomama   Matias Puhakka + 3:08.854 68 2 1:15.341 199.22km/h 22.591s
31. +2 +2 Yokomama   Martti Kaasik + 3:20.833 68 1 1:16.377 198.79km/h 28.619s
32. -5 -5 Avonn   Jas Fraser + 3:21.304 68 2 1:16.226 198.77km/h 17.953s
33. +5 +5 Yokomama   Luis Alberto Ramos + 3:23.272 68 1 1:16.961 198.70km/h 24.618s
34. -29 -29 Yokomama   Marvin Mackenberg + 3:23.531 68 3 1:15.971 198.69km/h 19.565s
35. -3 -3 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 3:25.096 68 1 1:16.818 198.63km/h 19.820s
36. -1 -1 Yokomama   Varga Gábor + 3:30.088 68 1 1:16.835 198.45km/h 28.340s
37. -8 -8 Yokomama   Vlad Nedobuga + 3:36.830 68 2 1:16.556 198.21km/h 20.295s
38. +1 +1 Pipirelli   Giacomo Caridi + 6:01.247 66 2 1:18.413 193.18km/h 25.128s
39. -30 -30 Yokomama   Mike Holm + 6:36.965 65 2 1:16.128 191.97km/h 18.742s