Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 73 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Pro - 21)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Contimental   Daniel Douglas 1h29:50.863 58 1 1:30.399 205.41km/h 18.938s
02. -1 -1 Yokomama   Martynas Bražėnas + 8.317 58 1 1:30.054 205.10km/h 18.041s
03. -1 -1 Yokomama   Gonzalo Garbin + 17.065 58 1 1:30.565 204.77km/h 19.681s
04. +12 +12 Contimental   Victor Tzone + 17.448 58 1 1:30.362 204.75km/h 23.337s
05. +6 +6 Yokomama   Rowie Halcon + 1:04.783 58 1 1:30.531 202.98km/h 20.686s
06. +8 +8 Yokomama   Vlad Nedobuga + 1:04.801 58 1 1:30.606 202.97km/h 18.694s
07. +10 +10 Yokomama   Marvin Mackenberg + 1:07.237 58 1 1:31.758 202.88km/h 21.516s
08. -4 -4 Yokomama   Szabó Márk + 1:11.623 58 2 1:31.597 202.72km/h 22.918s
09. Tidak berubah ±0 Yokomama   Peter Peyper + 1:11.688 58 1 1:31.304 202.72km/h 18.385s
10. +3 +3 Yokomama   Manuel Muench + 1:14.382 58 2 1:30.724 202.62km/h 17.636s
11. +9 +9 Yokomama   Roberto Schumacher + 1:15.238 58 1 1:32.151 202.59km/h 25.784s
12. Tidak berubah ±0 Contimental   Lance Snyder + 1:18.010 58 2 1:30.293 202.48km/h 18.799s
13. -10 -10 Yokomama   Francesco Cairola + 1:21.740 58 2 1:31.683 202.35km/h 20.418s
14. +9 +9 Yokomama   Luciano Kirst + 1:38.060 57 1 1:31.954 201.74km/h 18.530s
15. +4 +4 Yokomama   Berbecaru Toma + 1:38.153 57 1 1:31.609 201.74km/h 23.966s
16. +11 +11 Yokomama   Melvin de Haas + 1:40.833 57 1 1:31.065 201.64km/h 19.194s
17. -10 -10 Yokomama   Dario Kajt + 1:49.533 57 2 1:31.737 201.32km/h 23.204s
18. +6 +6 Yokomama   Guido Simonetta + 1:55.482 57 1 1:32.877 201.11km/h 19.459s
19. -9 -9 Yokomama   Chris Englund + 1:58.126 57 2 1:31.818 201.01km/h 19.687s
20. -12 -12 Yokomama   Mike Holm + 2:02.751 57 2 1:31.939 200.84km/h 18.918s
21. +8 +8 Yokomama   Aziz Can Yücel + 2:03.015 57 1 1:31.331 200.83km/h 23.587s
22. -1 -1 Yokomama   Ákos Takács + 2:09.484 57 1 1:32.867 200.60km/h 24.738s
23. +7 +7 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 2:09.597 57 1 1:32.725 200.59km/h 21.267s
24. +7 +7 Yokomama   Andrea Andreossi + 2:09.740 57 1 1:32.023 200.59km/h 20.711s
25. +7 +7 Yokomama   Krisztián Veinperl + 2:16.199 57 1 1:31.858 200.35km/h 17.563s
26. -21 -21 Yokomama   Vladimir Petrov + 2:22.740 57 3 1:32.304 200.12km/h 16.968s
27. -2 -2 Dunnolop   Kevin Guillemette + 2:26.435 57 2 1:31.705 199.98km/h 21.300s
28. -2 -2 Yokomama   Laurent Quinet + 2:37.988 57 1 1:33.401 199.57km/h 18.710s
29. -1 -1 Yokomama   Pat Madigan + 2:38.240 57 1 1:33.094 199.56km/h 24.381s
30. +5 +5 Yokomama   Antonis Tsikoudias + 2:38.375 57 1 1:33.094 199.55km/h 25.999s
31. +5 +5 Avonn   Goran Kotarlic + 2:41.308 57 1 1:32.609 199.45km/h 22.087s
32. +5 +5 Avonn   Jas Fraser + 2:51.256 57 1 1:33.481 199.09km/h 21.771s
33. +5 +5 Yokomama   Varga Gábor + 2:51.357 57 2 1:32.707 199.09km/h 23.802s
34. Tidak berubah ±0 Yokomama   Luis Alberto Ramos + 3:05.547 57 1 1:33.597 198.58km/h 27.344s
35. -20 -20 Yokomama   Matias Puhakka + 3:15.211 56 2 1:33.518 198.24km/h 20.105s
36. -14 -14 Yokomama   Martti Kaasik + 4:03.301 56 3 1:33.368 196.54km/h 23.850s
37. -4 -4 Yokomama   John Gibson + 4:17.840 56 2 1:33.924 196.04km/h 20.883s
38. +1 +1 Pipirelli   Giacomo Caridi + 5:10.173 55 2 1:35.232 194.24km/h 21.239s
39. -21 -21 Yokomama   Rudy Szafraniec + 5:39.619 55 3 1:34.266 193.24km/h 20.806s