Rumusan perlumbaan (Litar: Brasilia | Musim: 60 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Pro - 23)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jose Filipe 1h32:53.463 55 2 1:38.288 194.49km/h 17.095s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Mark Philips + 12.230 55 2 1:38.393 194.06km/h 20.213s
03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Miko Punto + 13.514 55 2 1:39.356 194.02km/h 18.907s
04. +2 +2 Dunnolop   Alex Martins + 36.931 55 2 1:38.903 193.21km/h 20.311s
05. +8 +8 Dunnolop   Adam Pilo + 1:03.480 55 2 1:38.990 192.30km/h 17.431s
06. +1 +1 Dunnolop   Horia Garbacea + 1:10.129 55 2 1:39.459 192.07km/h 18.967s
07. +1 +1 Yokomama   Mario Bonfiglio + 1:10.491 55 2 1:39.346 192.06km/h 20.002s
08. +1 +1 Dunnolop   Riley Dunlop + 1:14.434 55 2 1:39.802 191.92km/h 19.279s
09. +8 +8 Dunnolop   Nikos Tzivas + 1:19.411 55 2 1:40.173 191.75km/h 20.875s
10. -5 -5 Dunnolop   Martin Merisalu + 1:20.489 55 2 1:39.942 191.72km/h 22.688s
11. +1 +1 Yokomama   Sergejs Chulkovs + 1:46.505 54 2 1:40.538 190.84km/h 20.318s
12. -8 -8 Dunnolop   Patrick Feise + 1:48.078 54 2 1:40.065 190.79km/h 18.189s
13. -3 -3 Yokomama   Gabor Horvath + 1:48.521 54 2 1:39.853 190.77km/h 20.021s
14. +2 +2 Dunnolop   Daniel Roque + 1:59.995 54 2 1:39.406 190.39km/h 21.771s
15. +6 +6 Dunnolop   David Andrewartha + 2:03.994 54 2 1:39.750 190.25km/h 20.465s
16. -2 -2 Yokomama   Andrea Poletti + 2:18.299 54 2 1:41.124 189.78km/h 18.418s
17. +11 +11 Contimental   Kazimír Čučoriedka + 2:27.943 54 2 1:39.844 189.46km/h 22.975s
18. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Giacomo Carniel + 2:29.230 54 1 1:41.235 189.41km/h 19.968s
19. Tidak berubah ±0 Contimental   Petr Šafarčík + 2:43.786 54 2 1:41.469 188.93km/h 19.418s
20. +5 +5 Yokomama   Daniel Santos + 2:55.111 54 1 1:41.891 188.56km/h 24.804s
21. +3 +3 Avonn   József Szente + 3:02.654 54 1 1:41.597 188.31km/h 21.530s
22. -2 -2 Yokomama   Hazrul Fairi + 3:06.500 54 2 1:41.741 188.19km/h 20.392s
23. Tidak berubah ±0 Yokomama   Emerson Santos + 3:07.194 54 2 1:42.043 188.17km/h 20.438s
24. -13 -13 Yokomama   Attila Doszev + 3:07.980 54 2 1:41.867 188.14km/h 23.719s
25. -10 -10 Dunnolop   Michal Kaňák + 3:13.637 54 1 1:41.344 187.96km/h 26.183s
26. +4 +4 Dunnolop   Jonata Trani + 3:14.242 54 1 1:42.385 187.94km/h 30.803s
27. +7 +7 Yokomama   Spiros Vassiloglou + 3:20.682 53 2 1:41.404 187.73km/h 24.958s
28. +5 +5 Yokomama   Deimantas Šilva + 3:36.285 53 1 1:42.248 187.22km/h 18.793s
29. +3 +3 Dunnolop   Luis Saragaco + 3:55.881 53 1 1:43.242 186.59km/h 26.906s
30. -1 -1 Dunnolop   Daniel Secoue + 4:46.834 53 3 1:42.547 184.97km/h 20.569s
31. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jordi Pina + 5:04.664 52 3 1:42.540 184.41km/h 20.664s
32. -5 -5 Avonn   Ivica Trickovic Masalah teknikal 52 2 1:42.776 181.70km/h 21.021s
33. +2 +2 Dunnolop   Mattia Gatti + 6:37.823 52 4 1:43.794 181.53km/h 17.552s
Tidak tersenarai
34. -12 -12 Dunnolop   Oleksa Vyshnivsky Masalah teknikal 29 1 1:42.877    20.489s
35. -9 -9 Dunnolop   Ivanin Ivanov Masalah teknikal 22 0 1:44.452    -