Rumusan perlumbaan (Litar: Jyllands-Ringen | Musim: 60 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Pro - 23)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Dunnolop   Jose Filipe 1h18:10.327 80 1 56.262 141.23km/h 18.072s
02. +1 +1 Dunnolop   Patrick Feise + 22.648 80 2 57.018 140.55km/h 19.191s
03. +2 +2 Dunnolop   Horia Garbacea + 46.692 80 1 57.140 139.83km/h 20.332s
04. +7 +7 Dunnolop   David Andrewartha + 46.848 80 1 56.916 139.83km/h 20.872s
05. +1 +1 Dunnolop   Martin Merisalu + 1:01.045 79 2 56.971 139.41km/h 24.846s
06. +6 +6 Dunnolop   Riley Dunlop + 1:06.905 79 1 57.821 139.24km/h 23.355s
07. -3 -3 Dunnolop   Michal Kaňák + 1:07.602 79 2 56.699 139.22km/h 19.728s
08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Daniel Santos + 1:25.201 79 2 57.210 138.71km/h 18.174s
09. +9 +9 Avonn   Ivica Trickovic + 1:27.671 79 1 57.636 138.64km/h 20.334s
10. +15 +15 Dunnolop   Giacomo Carniel + 1:29.493 79 1 57.038 138.58km/h 19.747s
11. +11 +11 Dunnolop   Daniel Roque + 1:35.016 79 1 57.034 138.42km/h 22.618s
12. +17 +17 Dunnolop   Nikos Tzivas + 1:37.099 79 1 58.467 138.36km/h 19.956s
13. +2 +2 Dunnolop   Miko Punto + 1:38.814 79 1 57.598 138.31km/h 22.350s
14. -5 -5 Dunnolop   Adam Pilo + 1:38.894 79 2 57.510 138.31km/h 19.764s
15. +6 +6 Contimental   Kazimír Čučoriedka + 1:41.008 79 1 57.385 138.25km/h 24.442s
16. +8 +8 Dunnolop   Oleksa Vyshnivsky + 1:41.255 79 1 57.275 138.24km/h 20.485s
17. +3 +3 Contimental   Petr Šafarčík + 1:45.601 79 1 57.370 138.12km/h 20.262s
18. -11 -11 Yokomama   Mario Bonfiglio + 1:50.365 79 2 57.556 137.98km/h 18.909s
19. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Alex Martins + 1:52.793 79 1 57.921 137.91km/h 22.356s
20. -4 -4 Yokomama   Gabor Horvath + 2:02.885 78 1 57.562 137.62km/h 20.414s
21. +6 +6 Dunnolop   Ivanin Ivanov + 2:05.554 78 1 57.758 137.54km/h 22.411s
22. -12 -12 Contimental   Thomas Woodhouse + 2:11.468 78 1 58.339 137.38km/h 23.467s
23. +3 +3 Contimental   Zsolt Antal + 2:19.954 78 1 58.178 137.13km/h 25.595s
24. -1 -1 Dunnolop   Daniel Secoue + 2:20.133 78 2 58.009 137.13km/h 21.426s
25. -11 -11 Yokomama   Andrea Poletti + 2:20.684 78 2 57.628 137.11km/h 20.608s
26. -13 -13 Yokomama   Attila Doszev + 2:34.703 78 2 57.349 136.72km/h 23.985s
27. +10 +10 Dunnolop   Jonata Trani + 2:52.442 77 0 59.316 136.22km/h -
28. +3 +3 Dunnolop   Mattia Gatti + 2:52.595 77 1 59.026 136.21km/h 21.934s
29. +7 +7 Dunnolop   Luis Saragaco + 2:55.549 77 2 58.360 136.13km/h 24.137s
30. +4 +4 Yokomama   Spiros Vassiloglou + 2:56.436 77 1 59.099 136.11km/h 26.686s
31. -3 -3 Yokomama   Sergejs Chulkovs + 2:56.801 77 1 59.222 136.10km/h 18.499s
32. -2 -2 Yokomama   Hazrul Fairi + 3:02.417 77 1 59.132 135.94km/h 24.750s
33. +2 +2 Yokomama   Emerson Santos + 3:04.204 77 1 58.956 135.89km/h 22.620s
34. -2 -2 Yokomama   Deimantas Šilva + 3:04.467 77 2 57.916 135.88km/h 22.180s
35. -2 -2 Yokomama   Laisvydas Vymeris + 3:57.678 76 2 59.291 134.42km/h 24.483s
Tidak tersenarai
36. -19 -19 Avonn   József Szente Masalah teknikal 55 1 59.876    22.288s
37. -36 -36 Dunnolop   Mark Philips Tayar pancit 54 1 57.429    21.503s