Rumusan perlumbaan (Litar: Imola | Musim: 60 | Perlumbaan: 5 | Kumpulan: Pro - 23)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Dunnolop   Miko Punto 1h36:01.105 62 2 1:25.618 190.96km/h 19.227s
02. +4 +4 Dunnolop   Jose Filipe + 16.123 62 2 1:25.284 190.43km/h 18.113s
03. +5 +5 Dunnolop   Adam Pilo + 1:10.946 62 2 1:27.046 188.64km/h 20.251s
04. +9 +9 Dunnolop   Giacomo Carniel + 1:16.057 62 2 1:25.441 188.48km/h 17.602s
05. -2 -2 Avonn   József Szente + 1:25.610 62 2 1:28.183 188.17km/h 18.625s
06. +4 +4 Yokomama   Gabor Horvath + 1:30.915 61 2 1:27.644 188.00km/h 18.546s
07. +15 +15 Dunnolop   Ivanin Ivanov + 1:35.471 61 2 1:25.875 187.85km/h 22.322s
08. -7 -7 Dunnolop   Mark Philips + 1:47.106 61 2 1:24.835 187.48km/h 21.718s
09. +11 +11 Dunnolop   Horia Garbacea + 1:55.941 61 2 1:26.709 187.20km/h 18.213s
10. +8 +8 Yokomama   Daniel Santos + 1:58.592 61 2 1:26.441 187.11km/h 18.409s
11. +3 +3 Yokomama   Mario Bonfiglio + 2:01.649 61 2 1:27.967 187.01km/h 18.625s
12. +7 +7 Dunnolop   Riley Dunlop + 2:03.031 61 2 1:26.790 186.97km/h 20.466s
13. +2 +2 Contimental   Petr Šafarčík + 2:07.877 61 2 1:27.651 186.82km/h 22.099s
14. -12 -12 Dunnolop   Michal Kaňák + 2:08.068 61 2 1:24.734 186.81km/h 19.299s
15. -8 -8 Dunnolop   David Andrewartha + 2:16.065 61 2 1:25.151 186.56km/h 20.804s
16. -5 -5 Dunnolop   Daniel Roque + 2:32.141 61 2 1:25.665 186.05km/h 23.675s
17. -13 -13 Dunnolop   Patrick Feise + 2:38.706 61 3 1:24.787 185.84km/h 18.267s
18. -1 -1 Yokomama   Hazrul Fairi + 2:53.610 60 3 1:28.602 185.38km/h 20.860s
19. +9 +9 Dunnolop   Luis Saragaco + 2:53.859 60 2 1:25.742 185.37km/h 21.113s
20. -11 -11 Yokomama   Sergejs Chulkovs + 2:54.014 60 2 1:26.997 185.36km/h 18.465s
21. +4 +4 Dunnolop   Jordi Pina + 3:00.750 60 2 1:29.254 185.15km/h 20.544s
22. -1 -1 Dunnolop   Martin Merisalu + 3:02.949 60 2 1:26.350 185.09km/h 22.916s
23. +4 +4 Dunnolop   Nikos Tzivas + 3:06.330 60 2 1:25.843 184.98km/h 19.610s
24. +5 +5 Yokomama   Deimantas Šilva + 3:07.873 60 1 1:28.748 184.93km/h 27.815s
25. +1 +1 Dunnolop   Alex Martins + 3:42.620 60 2 1:29.607 183.86km/h 18.670s
26. +7 +7 Dunnolop   Daniel Secoue + 3:44.921 60 2 1:28.351 183.79km/h 20.430s
27. +11 +11 Yokomama   Attila Doszev + 4:00.154 60 2 1:28.626 183.32km/h 22.802s
28. +2 +2 Yokomama   Laisvydas Vymeris + 4:08.901 60 2 1:29.904 183.05km/h 21.242s
29. +3 +3 Yokomama   Spiros Vassiloglou + 4:24.481 59 3 1:29.391 182.58km/h 23.763s
30. -14 -14 Avonn   Ivica Trickovic + 4:30.750 59 1 1:32.395 182.39km/h 25.430s
31. +4 +4 Dunnolop   Jonata Trani + 4:48.575 59 2 1:28.500 181.85km/h 22.481s
32. -1 -1 Dunnolop   Mattia Gatti + 5:00.420 59 2 1:30.818 181.50km/h 19.760s
33. +3 +3 Dunnolop   Danilo Vučetić + 5:04.228 59 3 1:28.549 181.38km/h 21.677s
34. -11 -11 Contimental   Thomas Woodhouse + 5:23.258 59 2 1:30.435 180.82km/h 20.320s
35. +2 +2 Contimental   Kazimír Čučoriedka + 5:35.635 59 2 1:26.832 180.45km/h 24.045s
36. -24 -24 Yokomama   Andrea Poletti + 7:11.534 57 2 1:32.699 177.66km/h 19.549s
37. -13 -13 Dunnolop   Oleksa Vyshnivsky + 7:48.718 57 4 1:31.540 176.60km/h 17.611s
38. -4 -4 Contimental   Zsolt Antal + 7:49.210 57 2 1:34.262 176.58km/h 21.185s