Rumusan perlumbaan (Litar: Baku City | Musim: 57 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Hancock   Maja Tepeš 1h33:22.650 51 3 1:46.175 196.81km/h 19.635s
02. -1 -1 Dunnolop   Pablo Borges + 15.301 51 3 1:46.495 196.28km/h 21.709s
03. -1 -1 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 47.382 51 3 1:47.127 195.16km/h 20.758s
04. +6 +6 Avonn   Calin Marius + 51.502 51 2 1:47.724 195.02km/h 19.885s
05. +8 +8 Michelini   Gianluca Sacchetti + 56.213 51 3 1:47.347 194.86km/h 21.481s
06. +11 +11 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 57.795 51 3 1:47.584 194.80km/h 21.824s
07. -4 -4 Dunnolop   Mladen Bajric + 58.402 51 3 1:46.644 194.78km/h 20.673s
08. +4 +4 Yokomama   Steffen Holm + 1:07.776 51 2 1:48.718 194.46km/h 19.503s
09. +6 +6 Dunnolop   Xavi Bartoli + 1:08.777 51 3 1:47.087 194.43km/h 20.709s
10. +10 +10 Dunnolop   Attila Kvanta + 1:14.982 51 3 1:46.363 194.21km/h 22.593s
11. Tidak berubah ±0 Contimental   Mikko Laine + 1:16.975 51 2 1:47.993 194.15km/h 24.158s
12. -3 -3 Dunnolop   Morin Yannick + 1:23.605 51 3 1:47.943 193.92km/h 24.118s
13. +11 +11 Contimental   Juuso Kankare + 1:29.746 51 2 1:48.714 193.71km/h 21.837s
14. +8 +8 Dunnolop   Dan Moldovan + 1:33.815 51 3 1:46.491 193.57km/h 19.056s
15. -8 -8 Yokomama   Gabriel Escada + 1:35.062 51 3 1:47.838 193.53km/h 23.444s
16. +7 +7 Yokomama   Gogy Popic + 1:46.473 51 3 1:47.090 193.14km/h 18.620s
17. +1 +1 Dunnolop   Mariann Nemes + 1:51.159 50 2 1:49.046 192.99km/h 21.390s
18. +7 +7 Dunnolop   Rogerio Mandler + 1:53.847 50 2 1:49.132 192.89km/h 17.231s
19. +13 +13 Dunnolop   Luca Rubino + 1:55.085 50 2 1:47.828 192.85km/h 18.690s
20. +15 +15 Avonn   Stefan Stillhart + 2:02.874 50 2 1:48.217 192.59km/h 20.694s
21. -13 -13 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 2:09.681 50 3 1:49.026 192.36km/h 18.201s
22. -17 -17 Dunnolop   Sergey Shinkevich + 2:09.812 50 3 1:48.869 192.36km/h 21.387s
23. +3 +3 Yokomama   Pedro Vitor Oliveira + 2:32.495 50 4 1:48.062 191.60km/h 22.261s
24. -3 -3 Yokomama   Domien Luts + 2:33.341 50 2 1:49.985 191.57km/h 19.370s
25. +12 +12 Yokomama   Rangga Wiradinata + 2:40.131 50 3 1:48.748 191.35km/h 23.310s
26. -7 -7 Dunnolop   Denis Salou + 2:43.243 50 3 1:48.491 191.24km/h 17.472s
27. +4 +4 Contimental   Paulo Neves + 2:47.057 50 2 1:49.083 191.12km/h 23.138s
28. -1 -1 Dunnolop   Daniele Bontempo + 2:48.378 50 3 1:49.552 191.07km/h 18.503s
29. -13 -13 Contimental   Carlos Dias + 3:01.965 50 3 1:49.983 190.62km/h 20.805s
30. -1 -1 Dunnolop   Reimo Kochwatsch + 3:04.279 50 4 1:48.596 190.55km/h 17.912s
31. +3 +3 Avonn   Nicolae Constantin + 3:15.145 50 2 1:50.601 190.19km/h 22.483s
32. -2 -2 Avonn   Mateusz Zaborny + 3:15.366 50 2 1:50.936 190.18km/h 19.982s
33. +3 +3 Yokomama   Milan Barnet + 3:29.986 50 3 1:49.351 189.70km/h 22.057s
34. -6 -6 Yokomama   Davide Callegari + 3:49.413 49 4 1:50.520 189.07km/h 18.763s
35. +4 +4 Yokomama   Julian Fare + 3:50.639 49 1 1:51.121 189.03km/h 19.224s
36. -3 -3 Pipirelli   Alessandro Proietti + 4:11.461 49 4 1:50.497 188.36km/h 20.786s
37. +1 +1 Yokomama   George Perperas + 4:25.362 49 3 1:49.896 187.91km/h 19.938s
38. -24 -24 Avonn   Elmo Vogel + 4:36.343 49 6 1:49.843 187.56km/h 18.293s
39. +1 +1 Pipirelli   Joss Giraud + 5:09.376 49 3 1:51.811 186.51km/h 22.864s
Tidak tersenarai
40. -34 -34 Dunnolop   Marcelo Cajueiro + 21:56.473 39 16 2:02.317    20.515s