Rumusan perlumbaan (Litar: Adelaide | Musim: 57 | Perlumbaan: 10 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Yokomama   Milan Barnet 1h40:19.508 79 2 1:14.004 178.58km/h 19.460s
02. +10 +10 Dunnolop   Xavi Bartoli + 38.888 79 1 1:14.967 177.43km/h 21.819s
03. Tidak berubah ±0 Michelini   Gianluca Sacchetti + 39.197 79 1 1:13.861 177.42km/h 21.625s
04. +6 +6 Yokomama   Gabriel Escada + 49.366 79 1 1:14.126 177.13km/h 25.727s
05. -4 -4 Yokomama   Steffen Holm + 55.196 79 2 1:14.523 176.96km/h 20.574s
06. -4 -4 Hancock   Maja Tepeš + 55.797 79 2 1:14.655 176.94km/h 17.367s
07. +7 +7 Contimental   Juuso Kankare + 58.702 79 1 1:12.745 176.85km/h 26.919s
08. +9 +9 Dunnolop   Mladen Bajric + 1:13.314 79 1 1:14.912 176.43km/h 25.554s
09. +11 +11 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 1:18.488 78 1 1:15.015 176.28km/h 18.051s
10. +11 +11 Dunnolop   Sergey Shinkevich + 1:19.416 78 1 1:14.872 176.25km/h 18.945s
11. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 1:21.325 78 1 1:14.797 176.20km/h 22.086s
12. +13 +13 Dunnolop   Rogerio Mandler + 1:41.530 78 1 1:15.761 175.62km/h 17.446s
13. +10 +10 Dunnolop   Denis Salou + 1:50.677 78 1 1:14.875 175.36km/h 18.164s
14. +17 +17 Dunnolop   Pablo Borges + 1:50.825 78 1 1:13.940 175.35km/h 19.027s
15. +11 +11 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 1:55.696 78 1 1:15.370 175.21km/h 20.359s
16. +3 +3 Avonn   Calin Marius + 1:56.080 78 1 1:14.735 175.20km/h 27.433s
17. +7 +7 Contimental   Paulo Neves + 2:00.701 78 1 1:14.899 175.07km/h 22.564s
18. -9 -9 Dunnolop   Morin Yannick + 2:01.012 78 2 1:15.191 175.06km/h 25.593s
19. -1 -1 Avonn   Elmo Vogel + 2:06.021 78 1 1:15.877 174.92km/h 20.557s
20. +13 +13 Contimental   Carlos Dias + 2:08.795 78 1 1:15.622 174.84km/h 19.787s
21. -6 -6 Yokomama   Pedro Vitor Oliveira + 2:13.452 78 2 1:15.120 174.71km/h 19.705s
22. -15 -15 Dunnolop   Dan Moldovan + 2:21.277 78 2 1:15.526 174.48km/h 22.237s
23. -10 -10 Dunnolop   Mariann Nemes + 2:28.225 78 2 1:14.936 174.29km/h 20.733s
24. +3 +3 Dunnolop   Attila Kvanta + 2:28.322 78 1 1:15.684 174.28km/h 25.275s
25. +13 +13 Contimental   Mikko Laine + 2:29.479 77 1 1:15.821 174.25km/h 26.762s
26. -21 -21 Yokomama   Domien Luts + 2:30.000 77 2 1:15.615 174.24km/h 18.762s
27. +5 +5 Avonn   Stefan Stillhart + 2:41.539 77 1 1:15.612 173.91km/h 22.876s
28. -6 -6 Yokomama   Julian Fare + 2:42.460 77 2 1:15.316 173.89km/h 20.783s
29. -13 -13 Dunnolop   Daniele Bontempo + 2:47.179 77 2 1:15.774 173.75km/h 21.548s
30. -26 -26 Yokomama   George Perperas + 3:04.303 77 3 1:15.110 173.27km/h 21.432s
31. +3 +3 Yokomama   Gogy Popic + 3:05.542 77 1 1:15.788 173.24km/h 21.963s
32. -4 -4 Dunnolop   Marcelo Cajueiro + 3:25.003 77 2 1:16.076 172.70km/h 20.644s
33. +2 +2 Avonn   Nicolae Constantin + 3:31.867 77 1 1:16.466 172.51km/h 26.774s
34. -5 -5 Dunnolop   Reimo Kochwatsch + 4:06.101 76 2 1:15.839 171.57km/h 18.156s
35. +4 +4 Pipirelli   Joss Giraud + 4:23.844 76 2 1:17.066 171.08km/h 22.200s
36. +1 +1 Yokomama   Rangga Wiradinata + 4:33.572 76 1 1:17.287 170.82km/h 23.450s
37. -1 -1 Avonn   Mateusz Zaborny + 5:07.707 75 1 1:17.226 169.89km/h 21.298s
38. -30 -30 Yokomama   Davide Callegari + 8:57.132 72 4 1:16.965 163.95km/h 22.407s
39. -9 -9 Pipirelli   Alessandro Proietti + 9:24.626 72 4 1:17.109 163.27km/h 21.317s