Rumusan perlumbaan (Litar: Suzuka | Musim: 57 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Dunnolop   Xavi Bartoli 1h25:45.427 53 2 1:33.794 217.31km/h 19.128s
02. +5 +5 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 23.454 53 2 1:33.615 216.33km/h 17.698s
03. +10 +10 Contimental   Paulo Neves + 26.823 53 2 1:34.274 216.18km/h 22.732s
04. +5 +5 Avonn   Elmo Vogel + 27.021 53 2 1:34.389 216.18km/h 19.032s
05. -4 -4 Dunnolop   Mladen Bajric + 29.839 53 2 1:34.907 216.06km/h 20.935s
06. Tidak berubah ±0 Hancock   Maja Tepeš + 39.774 53 2 1:35.333 215.64km/h 17.902s
07. -3 -3 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 40.249 53 2 1:35.149 215.62km/h 21.510s
08. +4 +4 Dunnolop   Pablo Borges + 55.683 53 2 1:35.014 214.98km/h 18.624s
09. -6 -6 Dunnolop   Rogerio Mandler + 1:00.341 53 2 1:35.587 214.79km/h 19.233s
10. +7 +7 Avonn   Calin Marius + 1:00.444 53 2 1:35.099 214.79km/h 22.251s
11. -3 -3 Dunnolop   Morin Yannick + 1:14.853 53 2 1:35.821 214.20km/h 22.054s
12. +22 +22 Dunnolop   Reimo Kochwatsch + 1:17.349 53 1 1:35.384 214.09km/h 27.520s
13. +12 +12 Yokomama   Pedro Vitor Oliveira + 1:40.195 52 2 1:35.153 213.16km/h 19.194s
14. +15 +15 Avonn   Stefan Stillhart + 1:44.820 52 2 1:35.081 212.97km/h 21.050s
15. +1 +1 Michelini   Gianluca Sacchetti + 1:51.663 52 1 1:36.067 212.70km/h 29.248s
16. -2 -2 Yokomama   Milan Barnet + 1:51.889 52 2 1:35.960 212.69km/h 22.964s
17. -6 -6 Yokomama   Domien Luts + 2:02.881 52 2 1:36.835 212.24km/h 20.280s
18. +1 +1 Dunnolop   Dan Moldovan + 2:05.671 52 2 1:36.208 212.13km/h 23.174s
19. +3 +3 Dunnolop   Attila Kvanta + 2:05.923 52 2 1:36.229 212.12km/h 21.008s
20. +7 +7 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 2:10.524 52 2 1:36.123 211.94km/h 20.091s
21. -1 -1 Dunnolop   Marcelo Cajueiro + 2:11.107 52 2 1:35.501 211.91km/h 21.615s
22. -1 -1 Dunnolop   Denis Salou + 2:26.502 52 2 1:36.282 211.30km/h 20.507s
23. -8 -8 Yokomama   Steffen Holm + 2:33.368 52 3 1:36.449 211.02km/h 18.575s
24. +6 +6 Contimental   Carlos Dias + 2:40.543 52 2 1:36.919 210.74km/h 20.705s
25. +3 +3 Yokomama   Julian Fare + 2:41.669 52 2 1:37.203 210.69km/h 22.507s
26. -8 -8 Dunnolop   Mariann Nemes + 2:43.815 52 2 1:36.276 210.61km/h 22.330s
27. -1 -1 Dunnolop   Daniele Bontempo + 2:44.852 52 3 1:36.210 210.57km/h 21.388s
28. +5 +5 Avonn   Mateusz Zaborny + 2:58.121 52 2 1:37.854 210.04km/h 18.648s
29. +2 +2 Avonn   Nicolae Constantin + 3:30.614 51 2 1:38.118 208.77km/h 23.309s
30. -25 -25 Dunnolop   Sergey Shinkevich + 3:31.343 51 2 1:37.682 208.74km/h 19.633s
31. +6 +6 Yokomama   Rangga Wiradinata + 3:32.748 51 1 1:38.612 208.68km/h 22.859s
32. +3 +3 Contimental   Mikko Laine + 3:34.069 51 2 1:37.657 208.63km/h 24.962s
33. -9 -9 Yokomama   Davide Callegari + 3:55.146 51 4 1:37.466 207.81km/h 21.352s
34. +5 +5 Pipirelli   Joss Giraud + 5:00.832 50 2 1:39.732 205.31km/h 22.061s
35. +1 +1 Yokomama   Gogy Popic + 5:04.139 50 1 1:39.601 205.18km/h 21.500s
36. -4 -4 Contimental   Juuso Kankare + 5:24.457 50 2 1:39.411 204.42km/h 21.556s
37. +1 +1 Pipirelli   Alessandro Proietti + 7:35.828 49 4 1:40.163 199.63km/h 23.320s
Tidak tersenarai
38. -15 -15 Yokomama   George Perperas Tayar pancit 27 1 1:36.946    20.312s
39. -29 -29 Yokomama   Gabriel Escada Tayar pancit 15 0 1:36.163    -